Fida Coin Yorum – Bonfida Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Fida Coin nedir, Bonfida Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Fida Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Bonfida Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Fida (Bonfida) Coin Nedir?

Bonfida, açık kaynaklı Serum ticaret protokolü üzerine kurulmuş ve ayrıca Solana blok zinciri tarafından desteklenen, merkezi olmayan vesayetsiz bir borsadır. Serum, Solana ve Serum DEX’te aktif olarak ticaret yapan büyüyen kullanıcı tabanı arasındaki boşluğu dolduran eksiksiz bir ürün paketi sağlar. Ek olarak, platform, Serum on-chain üzerinde gerçekleşen herhangi bir işlemi depolayan ve borsanın şu anda CoinMarketCap ve Coingecko tarafından kendi hizmetlerini sunmak için kullanılan verileri sağlamasına izin veren bir arka uç yapısına sahiptir.

Serum GUI’deki amiral gemisi ürünü olan amacı, Bonfida’yı Ethereum DeFi ekosistemlerindeki önde gelen oyuncuların yapabildiklerini çoğaltabilecek bir çözüm haline getirmektir. Bonfida ayrıca, kullanıcıların zincir üzerinde üst düzey koleksiyon ürünleri satın almalarına olanak tanıyan bir NFT e-ticaret mağazası olan Solible’ı da geliştirdi. Daha önce belirtildiği gibi, Bonfida API şu anda kripto para birimi endüstrisindeki en büyük piyasa yapıcılardan bazıları tarafından kullanılıyor. Ayrıca, kullanımında haftalık %25’in üzerinde artışla oldukça etkileyici bir büyüme yaşadı.

Fida Coin Projesi Nedir?

Sistemi etkili bir şekilde büyütmek ve mükemmel kullanıcı deneyimi için Bonfida’nın çalışmasında önemli bir rol oynayacak yerel bir jetona ihtiyaç vardır. FIDA bunun için var. FIDA, tokenlerin çoğunun minimum bir yıl olmak üzere uzun vadeli kilitlenmesi ve diğerlerinin %90’ından fazlasının dört yıl boyunca kilitlenmesi anlamında piyasadaki ortalama tokenden oldukça farklıdır.

Belirtecin arzda sınırlı bir yüzdesi olduğundan, belirtecin net satıcı olarak hareket edebilecek büyük sahipleri olmayacaktır. Bu, jetonu platform için aşağıdaki işlevleri yerine getirebileceği benzersiz bir konuma getirir:

 • FIDA jetonu, Bonfida’daki net ücretlerin %95’ini yönetecek. Bu ücretler satın almak veya yakmak için kullanılabilir.
 • FIDA jetonları, VIP API’ye, Bonfida Botlarına ve DEX’e erişim izni vermek, Solible listelerine erişim sağlamak ve daha pek çok işlemi gerçekleştirmek için kullanılabilir.
 • Staking FIDA, kullanıcılara olağandışı Çözülebilir pazarlara, gelişmiş pazar analizlerine vb. erişim sağlar.
 • Ayrıca, sahiplerinin belirli Bonfida parametrelerinde oy kullanmalarına izin verecek bir yönetim belirteci olarak da kullanılabilir.

Bonfida Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu konuda net bir bilgi maalesef bulunmamaktadır. İnternetten yapacağınız araştırmalar sonucunda birtakım bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Bu içeriğimize benzer olan Bscpad Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fida Coin Yorum

Fida Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bonfida, Serum GUI’deki amiral gemisi ürünüdür. Serum ticaret protokolü üzerine inşa edilmiş velayetsiz bir DEX’tir ve Solana blok zinciri tarafından desteklenmektedir. Platform, kendisine özgü bir dizi özellik aracılığıyla Serum, Solana ve ortalama kullanıcı arasındaki boşluğu kapatmayı amaçlıyor. Ve FIDA belirteci ile bir kullanıcı, kripto alanında bol miktarda bulunan nadir fırsatlara erişerek Bonfida platformunu en üst düzeye çıkarabilir.

Fida (Bonfida) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Bonfida hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Fida Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Son artışından sonra ilgimi çekti incelemeye alacağım.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Fida Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

Fida Coin Geleceği 2022-2030 (Bonfida)

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Fida coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Fida Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Fida Coin Geleceği

Fida Coin Geleceği
Fida Coin Geleceği
YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20222.452.522.90
20233.503.624.16
20244.985.176.04
20257.327.588.70
202610.7111.0112.63
202715.2915.8418.19
202822.6723.4626.93
202933.8234.7638.99
203049.6251.0158.85

Bonfida ile alakalı gelecek yılların Fida coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Fida Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

Fida Coin Geleceği 2022

Fida Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Fida‘nın ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 2.52$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Fida Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 3.62$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Bonfida Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 5.17$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Fida Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 7.58$ değerine ulaşabilir.

Bonfida Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Bonfida için 2030 yılında en düşük 51.01$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Fida Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Bonfida coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Fida Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Fida coin projesi

Fida Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Fida Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • Coinbase
 • FTX
 • Bitfinex
 • Serum DEX
 • Ascendex
 • Raydium

Bu içeriğimize benzer olan Atom Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fida Coin Nasıl Alınır?

Fida Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Bonfida coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Bonfida Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Fida alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Fida Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Fida Coin (Bonfida) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Bonfida Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Fida Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Sparta Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fida Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Bonfida, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Fida Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.063 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Fida Coin Grafik Yorum ve Analizi

Fida Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Bonfida Coin, Bir zamanlar oldukça artış göstermiş fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Fida (Bonfida) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Fida Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Bonfida coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Fida (Bonfida) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Fida Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Fida Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Fida Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com ile Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Fida Coin Yorum – Bonfida Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın