JST Coin Yorum – JUST Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan JST Coin nedir, JUST Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle JST Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan JUST Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

JST (JUST) Coin Nedir?

Kripto girişimcisi Justin Sun’ın (önceki projesi TRON ile ünlü) buluşu Just Network, TRON ağı için “yeni nesil DeFi” olarak övülüyor (DeFi = Merkezi Olmayan Finans ). Sun’ın orijinal projesi TRON’un önceki başarısı nedeniyle, JUST jeton, yarasanın hemen ardından çok sayıda olumlu medya ilgisini kazandı.

JUST platformu öncelikle USDJ adlı bir sabit paraya güç sağlar. USDJ, ABD doları ile 1:1 pariteye sahiptir. 

TRX sahipleri (TRON simgesi), bir USDJ kredisi için TRX’i teminat olarak kullanarak USDJ alabilirler . Bu, TRON kullanıcılarının TRON’larını satmadan JUST ağı üzerinden USD almasını sağlar.

JST Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı:  JST, kullanıcıları JUST ağını sürdürmeye teşvik eden platform jetonudur. JST, ağdaki işlemleri doğrulamaya yardımcı olan ve Just Network’te likidite sağlayan kullanıcılara ödüllendirilir. JST sahipleri ayrıca ağın yönetimine de katılırlar.

USDJ ve JUST ağını ne kadar çok kişi kullanırsa, JUST jeton o kadar değerli olur.

JUST Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, JUST kadrosunun çoğunun tam isimleri ve profilleri her insana açık değildir. Ancak, platform TRON CEO’su ve kurucusu Justin Sun tarafınca duyurulduğundan ve TRON’dan teknik ve finansal yardımcı aldığından, projenin TRON geliştirme kadrosuyla bir miktar örtüştüğü görülüyor.

Bu içeriğimize benzer olan Reef Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

JST Coin Yorum

JST Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, JST, ayı piyasasına karşı zeminini koruyan kripto para birimlerinden biridir. Ayrıca, 2022 için uzun vadeli JST fiyat tahminimiz de yükseliş gösteriyor. Bu yıl tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.19 $’ı (ATH) geçme olasılığı çok yüksek. Bununla birlikte, bu yalnızca JST geçmiş psikolojik direncin çoğunu kırdığında olur.

Artık JUST coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. JUST coin’in artılarına ve eksilerine daha yakından bakalım.

JUST madeni paranın artıları

 • Akıllı sözleşmeler varlıklarınızı koruyarak jeton/madeni para alışverişi yapabilmenizi ve fiyat artışlarının avantajlarından yararlanmanızı sağlar.
 • Ücret ödeyerek ve USDJ üreten JUST platformunu koruyarak gelir elde edebilirsiniz.
 • Ağ içinde yüzlerce merkezi olmayan uygulama var..
 • Başarılı TRON ağı üzerine inşa edildiğinden, JUST zaten aktif bir sahipler ve inşaatçılar ağına sahiptir.

JUST madalyonun eksileri

JST madeni para, bazı kripto izleyicileri tarafından kötü karşılandı çünkü kurucusu Justin Sun’ın birçok platforma odaklanmak yerine tek bir platforma odaklanması gerektiğine inanıyorlar.

 • JST stake ederek JST kazanamazsınız (ancak USDJ için TRX stake edebilirsiniz).
 • TRX sahipleri ve TRON kullanıcıları JUST’tan en fazla faydayı elde eder.
 • İki jetonlu sistem kafa karıştırıcı olabilir
 • Bazıları JUST coini MakerDAO sisteminin bir kopyası veya kopyası olarak görüyor, burada DAI bir jeton basmak için teminat olarak kullanılabilir.

Kullanıcılar, JST projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

JST (JUST) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın JUST hakkında coin yorumları sizlerle. İşte JST Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam JST Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

JST Coin Geleceği 2022-2030 (JUST)

JST Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında hot coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece JST Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

JST Coin Geleceği

JUST ile alakalı gelecek yılların hot coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece JST Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0630.0650.073
20230.0910.0940.11
20240.140.140.16
20250.190.200.24
20260.270.280.32
20270.400.410.49
20280.580.600.70
20290.820.841.01
20301.161.201.43

JST Coin Geleceği 2022

JST Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular JST‘ın ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.073 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

JST Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.11 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

JUST Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.16 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

JST Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.24 $ değerine ulaşabilir.

JUST Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan JUST için 2030 yılında en düşük 1.16 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

JST Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. JUST coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası JST Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • JST coin projesi

JST Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda JST Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Huobi Global
 • KuCoin
 • Poloniex
 • Bithumb
 • FTX
 • Bitfinex
 • Gate.io
 • Bybit
 • ProBit Global
 • Tokocrypto

Bu içeriğimize benzer olan Chsb Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

JST Coin Nasıl Alınır?

JST Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek JUST coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz JUST Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet JST alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada JST Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

JST Coin (JUST) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten JUST Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece JST Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

JST Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan JUST, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak JST Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.063 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

JST Coin Grafik Yorum ve Analizi

JST Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan JUST Coin, 5 Nisan 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde JST, eylül ayının sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

JST (JUST ) Yükselir Mi, Düşer Mi?

JST Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. JUST coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

JST (JUST) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. JST Coin’de de aynı durum söz konusudur.

JST Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak JST Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak JST Coin Yorum – JUST Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın