Kda Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Kda Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Kda Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Kda Coin Nedir?

Kadena (KDA), blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Ancak kitlesel benimsemeye ulaşmak için zincir teknolojisi ve onu iş dünyasına bağlayan ekosistemin sıfırdan yeniden tasarlanması gerekiyordu. Kurucularımız tescilli bir zincir mimarisi inşa ettiler ve blok zincirinin daha önce ulaşılamaz olduğu düşünülen hız, ölçek ve enerji verimliliğinde iş için çalışmasını sağlayacak araçlar yarattı.

Kadena (Kda) Özellikleri

Diğer platformlardan farklı olarak Kadena, küresel finansal sistemlere güç sağlamak için tasarlanmıştır. Ağa daha fazla zincir eklendikçe protokolümüz sürekli olarak daha yüksek TPS’ye (Saniyedeki İşlem Sayısı) ölçeklenir. Devrim niteliğindeki çok zincirli mimarisiyle Kadena, her gün NYSE’de gerçekleştirilen 9+ milyon işlemi kapatmak için ölçeklenebilen tek ölçeklenebilir katman-1 İş Kanıtı (PoW) platformudur. Bunun yanında bazı kadena token özellikleri

 • Endüstriyel ölçeklenebilirlik
 • Kanıtlanmış güvenlik
 • Ölçekte enerji verimli
 • Ücretsiz işlemler
 • İdeal ekosistem
 • Kadena Platformunun Bileşenleri

Kda Coin Sahibi Kim?

Kadena’nın 2016’da piyasaya sürülmesinden önce, kurucularımız blok zinciri ve kripto para birimi çözümlerinde zaten liderdi:

Stuart Popejoy, JPMorgan’ın Gelişen Blockchain grubunu kurdu.

Will Martino, SEC’in Kripto Para Birimi Yönlendirme Komitesinin Teknik Lideri rolünden alındı.

Stuart ve Will birlikte JPMorgan’ın şimdi JPM Coin olarak bilinen ilk blok zincirini oluşturdu.

Kadena’nın danışma ekibi, blok zincirinin ortak mucidi ve Satoshi Nakamoto’nun ünlü 2008 Bitcoin teknik incelemesinde en çok alıntı yapılan yazar olan Dr. Stuart Haber gibi uzmanlardan oluşuyor.

Bu içeriğimize benzer olan Nuls Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Kda (Kadena) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Kadena Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Kda Coin Geleceği

Kadena coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
202211.5111.9414.15
202316.4217.0219.93
202424.0424.7229.11
202534.2435.2341.46
202648.9350.6959.95
202769.5171.5482.40
2028101.39104.96120.34
2029153.31158.55175.94
2030215.83223.76267.69
2031316.12325.07378.92

Kda Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 14.15 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Kda Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 19.93 $ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Kadena Coin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 29.11 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Kda Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 41.46 $ değerine ulaşacak.

Kadena Coin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Kadena için 2030 yılında en düşük 215.83$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Kda Coin Yorum 2022

Önce Kadena Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Kda, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Kda projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Kadena, blockchain’in dünyanın etkileşim ve işlem yapma biçiminde devrim yaratabileceği fikri üzerine kuruldu. Ancak kitlesel benimsemeye ulaşmak için zincir teknolojisi ve onu iş dünyasına bağlayan ekosistemin sıfırdan yeniden tasarlanması gerekiyordu. Kurucularımız tescilli bir zincir mimarisi inşa ettiler ve blok zincirinin daha önce ulaşılamaz olduğu düşünülen hız, ölçek ve enerji verimliliğinde iş için çalışmasını sağlayacak araçlar yarattı.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Kda Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Kda Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kadena token istiyorsanız buralardan alınabilir.

 • KuCoin
 • Gate.io
 • Bittrex
 • CoinEx
 • CoinMetro
 • TradeOgre
 • BKEX
 • Hoo
 • Hotbit
 • bit4you

Kda Coin Grafik

2020ye yakın bir zaman diliminde piyasaya çıkmış olan bir coindir. Bunun yanında 1 dolarlardan 8-9 dolarlara kadar çıkmış ve ciddi değer kazanmıştır. Şu son dönemlerde her ne kadar ciddi bir düşüş olsa da gelecekteki fiyat durumunu zaman gösterecek.

Kda Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Kadena Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Kda Coin ara ara olsa da düşüyor.

Kadena Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Kda Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Kadena Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kadena Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Kadena Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Kda Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın