Tlm Coin Yorum – Alien Worlds Coin Geleceği 2022

En çok araştırılan kripto paralardan olan Tlm Coin nedir, Alien Worlds Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Tlm Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Tlm, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Tlm Coin Nedir?

Öncelikle Tlm Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Alien Worlds belirteci (TLM), oyuncular arasındaki ekonomik işbirliğini ve rekabeti simüle eden , en hızlı büyüyen NFT DeFi meta verilerinden birinin yerel belirtecidir. Oyuncular, ek oyuna erişmek ve rakip Gezegen DAO’larını (Merkezi Olmayan Otonom Kuruluşlar) kontrol etmek için trilium (TLM) elde etmek için yarışırlar.Doğru araziyi doğru araçlarla madencilik yaparak daha fazla trilyum elde edebilirsiniz.

Tlm Coin Alınır Mı?

Alien Worlds’de trilium (TLM) nasıl kullanılır?

 • Gezegensel yönetişim: oyuncular gezegenlerin yönetimine katılmak için TLM’ye bahis yapabilir
 • Staking: Sahipler, ödül kazanmak için TLM’yi stake edebilir
 • Oyun içi para birimi: Öğeleri yükseltmek ve satın almak, görevlere katılmak ve diğer etkinlikler için TLM kullanın
 • Ödüller: Aktif oyuncular, ekosistemi geliştirmeye yardımcı olmak için Alien Worlds’teki etkinlikleri için TLM teşvikleri alabilir
 • NFT satın almak için: oyun içi öğeler NFT olarak basılır ve oyuncuların TLM madenciliğine, savaşlara ve diğer Alien Worlds etkinliklerine katılmasına yardımcı olur
 • Çapraz zincir: TLM, BSC, Ethereum ve WAX ​​arasında taşınabilir

Tlm Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Sürekli hedef, oyundaki değerli bir mineral olan Trilium’u çıkarmak için uzak dünyalara gitmek. Alien Worlds Metaverse’deki her şey tokenleştirilmiştir ve oyuncular sayısız madencilik maceraları boyunca NFT’ler şeklinde bazı olağandışı şeylerle karşılaşırlar.Alien Worlds’deki her NFT’nin oyunda belirli bir amacı vardır. Örneğin, madencilik verimliliğinizi artırmanıza yardımcı olabilecek madencilik araçları ve maceracı bir kaşifin küreklerinin uzunluğunu ve çevresini telafi etmek için kullanabileceği faydalı avatarlar vardır. 

Alien Worlds Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu konuda net bir bilgi maalesef bulunmamaktadır. İnternetten yapacağınız araştırmalar sonucunda birtakım bilgilere ulaşmanız mümkündür.

Bu içeriğimize benzer olan Bch Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tlm Coin Yorum

Tlm Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Tlm’ nin , platformuna daha fazla trafik çeken faydalı içerik oluşturan kullanıcılara değerli ödüller verdiğine inanıyoruz. Bu nedenle, gelecek için Tlm Coin oldukça umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Metaverse oyunlarının oyun içi para birimleri her vakit tek başına kıymetli değildir, ancak TLM ile durum farklıdır. TLM jetonları Alien Worlds sanal ortamında kullanılabilirken, bunun dışında da fazlaca kullanışlıdır, bu da aktif bir Alien Worlds oyuncusu olmasanız bile TLM’nin iyi bir yatırım olduğu anlamına gelir.

Tlm Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Alien Worlds hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Tlm coin ile alakalı uzman görüşleri;

Popüler altcoin uzmanı Trader Fred de Alien Worlds’ü en yüksek nispi hacme sahip altcoinlerden biri olarak listeledi. Bu gösterge, büyük bir uzun vadeli büyüme potansiyeline işaret edebileceğinden yatırımcılar için özellikle önemlidir.

Youtube’daki teknik analistler de TLM fiyat tahminlerinde oldukça iyimser. 

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Tlm Coin incelemek ve detaylandırmak isterim.

Tlm Coin Geleceği

Tlm Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Tlm coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Alien Worlds Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Alien Worlds Coin Geleceği

Tlm ile alakalı gelecek yılların Tlm coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Alien Worlds Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.120.120.15
20230.190.190.22
20240.270.290.34
20250.400.430.49
20260.550.580.70
20270.840.881.00
20281.191.221.42
20291.711.822.06
20302.442.502.99

Tlm Coin Geleceği 2022

Alien Worlds Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Tlm ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.12 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Tlm Geleceği 2023

Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır. 2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.19 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. 

Alien Worlds Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.29 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Tlm Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok fazla büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.43 $ değerine ulaşabilir.

Alien Worlds Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Tlm için 2030 yılında en düşük 2.50 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Tlm Coin Güvenilir mi?

Tlm coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Tlm Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Tlm coin projesi

Alien Worlds Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Tlm Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • KuCoin
 • FTX

Bu içeriğimize benzer olan Lend Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Tlm Coin Nasıl Alınır?

Tlm Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Alien Worlds coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Tlm Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Tlm alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Tlm Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Tlm Coin Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Tlm Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Tlm Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Bnx Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Alien Worlds Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Tlm, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Tlm Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.12 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Tlm Coin Grafik Yorum ve Analizi

Tlm Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Alien Worlds coin, 11 Nisan 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Tlm Yükselir Mi, Düşer Mi?

Tlm Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Alien Worlds Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

TlmCoin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Tlm Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Tlm Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ARV Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Tlm Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Tlm Coin Yorum – Alien Worlds Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Tlm coin hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? Aşağıdaki yorum alanında bize bu coin hakkında düşüncelerinizi ve analizlerinizi paylaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın