Ana Sayfa » Genel » Balıksırtı Saç Örgü Modeli Kolay Yapılışı

Balıksırtı Saç Örgü Modeli Kolay Yapılışı

Bonitam ailesi olarak siz kadınlarımıza vermiş olduğumuz değer ile Türkiye’nin en iyi kadın sitesi unvanını kazanmış bulunmaktayız. En güncel saç modelleri ile sizlere muhteşem modeller sunmaktayız. Bu makalemizde sizler için Fransız saç örgü modelleri nedir, nasıl yapılır bunları anlatacağız. Türkiye’nin en iyi kadınlar sitesi olarak yılardır sizin için en güncel bilgileri bünyemizde barındırmaktayız. Hal böyle olunca en çok tıklanan Bonitam web sitemiz kadınların en çok tercih ettiği site haline gelmektedir. En tren saç modellerinden olan Fransız saç örgü modelleri bu yazın vazgeçilmez saç modellerinden olacak. Şimdiden elinizi bu saç modeline alıştırsanız iyi ederseniz.

En Trend Fransız Saç Örgü Modelleri 2022

Gelelim sizlere en ince detayına kadar anlatacağımız modelimize. Fransız saç modelleri yaz aylarının bunaltıcı sıcaklarından sizleri kurtaracak. Hem toplu hem şık duracak olan Fransız saç örgüsü detaylı anlatımımız ile ben yapamam diyen insanların bile kolaylıkla yapabileceği türden bir modeldir. Yaratıcılığınıza bağlı olarak hem gündelik hayatınızda hem de özel günlerinizde vazgeçilmez bir Fransız örgü saç modelleri haline gelecektir. Dilerseniz diğer tüm saç modellerimizin detaylı anlatımları için web sitemizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz. Geçmişten günümüze en çok tercih edilen Fransız örgüsaç 2022 yılında oldukça gelişmiş olarak önümüze sunulmaktadır.

Gelişen tüm modellerin kökeninde aslında hep aynı modeller kullanılmaktadır fakat farklı tarzlarda yapıldığından ötürü hem gündelik olarak hem de özel günlerinizdeki Fransız saç modelleri iliştirilerek oldukça şık bir görüntü elde edilmektedir. Hem yapılan saç modelinizi ön plana çıkarırken hem de çok daha şık bir model elde etmenizi sağlayacaktır. Günümüzde birçok insan Fransız saç modelleri örmekten kaçınmaktadır. Zor görüntüsü ile sizleri tedirgin eden bu modelimiz artık sizi korkutmayacak. Adım adım en ince detayına kadar anlattığımız bu yazımızda artık sizlerde pratik yaparak Fransız saç örgü modeli yapabileceksiniz eğer dilerseniz yeni başlayanlar için Fransız saç örgü modeli yazımızı sitemizde ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz adım adım anlattığımız Fransız saç örgü modellerinden olan balıksırtı saç örgü modelimizi gelin birlikte inceleyelim.

Balıksırtı Saç Örgü Modeli Nasıl yapılır?

 1. İlk olarak tepe noktanızdan bir tutam saç alıyorsunuz.
 2. Almış olduğunuz saçı üç eşit parçaya ayırıyorsunuz.
 3. En sağdaki parçayı orta kısma alıyorsunuz.
 4. Daha sonra en soldaki parçayı ora kısma alıyorsunuz.
 5. Şimdi gelelim örgümüzün başlangıcına.
 6. En sağdaki parçayı orta kısma alırken saçınıza kenardan bir tutam ekliyorsunuz.
 7. Şimdi aynı işlemi yine kenardan bir tutam saç alarak en soldaki ekliyorsunuz ve orta kısma alıyorsunuz.
 8. Bu şekilde tutamlara yanlardan saç ekleyerek yandaki saçlar bitene kadar devam ediyorsunuz.
 9. Yandaki saçlar bittikten sonra elinizde kalan tüm saçı normal saç örer gibi örüyorsunuz.
 10. Tamamen biten örgünüzün ucunu bir lastik yardımı ile tutturuyorsunuz.
 11. Dilerseniz örgü kısımlarına saç küpesi takarak saçınızda farklı bir tarz yaratabilirsiniz.
Balıksırtı Saç Örgü Modeli Kolay YapılışıPin
Yorum yapın