Ana Sayfa » Genel » Çiftlere Hediye İçin Bodo’yu Ziyaret Edin!

Çiftlere Hediye İçin Bodo’yu Ziyaret Edin!

Birlikte gezmekten, sohbet etmekten, yaşamaktan, oyun oynamaktan, yeni anlar yaşamaktan keyif duyan çiftler vardır. Kimileri bu hallerini yansıtmaya bile gerek duymadan yalnızca anın tadını çıkararak aşklarını yaşarlar. Herkesin etrafında böylesine birbiri için yaratılmış, sevgi küpü çiftler vardır. Sevgi küpü diyoruz çünkü her çiftin birbirlerini sevme şekli farklıdır ancak onları bu kadar güzel yapan en büyük ortak özellik sevgidir. Bazıları evde takılmayı seven, sakin ve üşengeç ruhlu insanlardır. Bazıları ise evde oturmak bir yana, yerinde oturmayı bile sevmeyen, kafa kafaya verip sürekli eylem halinde olan çiftler. Bazı çiftler ise yoğun geçen yaşam stresinden fırsat buldukları zamana göre ne yapacağı belli olmayan insanlardır. Ararsınız, bu pazarı uyuyarak geçirmişler yine ararsınız çarşamba akşamı iş sonrası kafalarına esip şehir değiştirmişler. Onları her haliyle seviyor, ikisine de hitap edebilecek tatlı bir sürpriz arıyorsanız cevap, kesinlikle bodo.com! Yapmacıklık kokan çift hediyelerinin aksine burada, onlara yaşatacağınız her şey gerçek ve harika! bodo.com, deneyim hediyesi tarzıyla sizin favori çiftinizin yaşam tarzına göre basit bir şekilde en mükemmel hediyeyi bulmanızı sağlıyor.

Çiftlere hediye önerileri

Yılbaşı, evlilik yıldönümü, doğum günü, bayram, iş anlaşması gibi hediye sunmak istediğiniz, tüm kutlamalara bodo’nun olağandışı deneyimlerini sunabilirsiniz. Az çok hakim olduğunuz tarzlarına göre kategorileri değerlendirmelisiniz. Örneğin: ‘’Romantik’’, ‘’Sürüş Deneyimi’’, ‘’Tekno’’, ‘’Adrenalin’’, ‘’Uçuşlar’’, ‘’Online Deneyimler’’, ‘’Oyunlar ve Partiler’’, ‘’Sanat’’, ‘’Restoranlar’’, ‘’SPA ve Masaj’’, ‘’Tatil’’ gibi pek çok kategoride, sizin biricik çiftinize en uygun olan deneyimleri keşfedeceksiniz. Örneğin: evde vakit geçirmeyi sevenlere, ‘’Online Deneyimler’’ bölümünden sürprizler derleyebilirsiniz. bodo hediye kutuları çift renkli tercih edildiğinden, her iki tarafın sevdiği renkleri yakalamanız da mümkün olacaktır. Ne zaman gerçekleştirecekleri konusuna gelelim. Daha önceden randevuları incelediyseniz kutlama günlerinde, mesela: ‘’İstanbul’da 360 Manzaralı Akşam Yemeği’’ yahut ona benzer romantik programlar hazırlayabilirsiniz. Onlarda deneyim noktasına vardıklarında sertifikaları ile ödemeyi gerçekleştirir.

Çiftlere hediye fikirleri

Aynı tasarım tişörtler, resimli aydınlatmalar, kupalar derken artık hediyeye anlam katan detaylar, basitleştirmelerle yok oldu. Bu sebeple hediyelikler değil, deneyimler size hizmet sunacak. Merak edenlerin ağzını açık bırakacak sürprizlerle dolu Çiftlere Hediyeler: ‘’Dolphinarium Gösterisi’’, ‘’İki Kişi için Dalış Eğitimi’’, ‘’İki Kişi için Arka Arkaya Akrobasi Uçağı ile Uçuş’’. Çift, dendiğinde akla ilk gelen kelime, ‘’Romantizm’’ odaklı keyifler: ‘’İki Kişi için Hafta Sonu SPA Tatili’’, ‘’İki Kişi için Kumsalda At Gezisi’’, ‘’İki Kişi için Romantik Sinema Keyfi’’. Hayatı uçlarda yaşayan, yorulmak bilmeyenlere: ‘’İki Kişi için Yamaç Paraşütü Tandem Uçuşu ve Video Çekimi’’, ‘’İki Kişi için Melen Çayı Rafting’’, ‘’İki Kişi için Kendi Aracınız ile Off Road Sürüş Eğitimi’’. bodo ile zamana şans verin.

Yorum yapın