Ana Sayfa » Genel » En Ucuz Valorant VP nereden alınır?

En Ucuz Valorant VP nereden alınır?

Riot Games’in 2 Haziran 2020 tarihinde yayınladığı çok oyunculu FPS oyunu Türkiye’de çok tutuldu. Milyonlarca oyuncu tarafından beğenildi ve uzun zamandır en çok oynanan oyunlar arasında bulunuyor. Onlarca ajan ve birbirinden farklı haritalar ile oyun keyfinizi katlamanıza imkan sunan Riot, her fırsatta oyuna güncellemeler getirmeyi de unutmuyor. Bu güncellemeler yeni haritalar, yeni ajanlar, hata düzeltmeleri ve yeni silah kaplama koleksiyonlarını içerebiliyor. Birbirinden güzel silah koleksiyonlarını almak içinse hesabınıza yükleme yapmanız gerekir. En uygun fiyatlı yüklemeyi İtemSatış’ı tercih ederek yapabilirsiniz.
https://www.itemsatis.com/urunler/valorant-points-vp-satin-al.html

Valorant Mağaza

Her yeni koleksiyon mağazada en az bir hafta boyunca listelenir. Eğer hesabınızda yeterli miktarda VP varsa bunlara sahip olabilirsiniz.

En güvenli Valorant vp satın alma sitesi

İnternetten alışveriş yaparken en önemli unsur tabii ki güvendir. Piyasada yıllardır oyunculara hizmet veren İtemsatış güven konusunda gözünüz kapalı alışveriş yapabileceğiniz sitelerden biridir. Üstelik üyelik ücreti de bulunmuyor. Sizde bu siteye üye olarak en güvenli şekilde valorant vp satın alabilirsiniz.

Valorant vp fiyatları

Küresel fiyatlandırmalar ülkemizi de etkileyebiliyor. 2022 Eylül ayındaki geçerli fiyatları şu şekildedir;

Fiyatlandırmalarda en ucuz vp satış sitesi itemsatis.com baz alınmıştır;

175 VP 13,94₺
740 VP 57,40₺
1450 VP 106,60₺
2850 VP 205₺
5250 VP 369₺
8500 VP 574₺

Valorant Point ile ne satın alınır?

Oyunun mağazasında bulunan tüm içerikleri satın alabilirsiniz. İster silah kaplaması, ister ajan, ister renk paketi, isterseniz de tüm koleksiyonu alabilirsiniz. Valorant point ile mağazada yapamayacağınız hiçbir şey yok!

Yorum yapın