Ana Sayfa » Tanıtım » Binance Referans Kodu: N09LK1K8

Binance Referans Kodu: N09LK1K8

Binance referans kodu ekleme işlemi yalnızca kayıt esnasında mümkündür. Binance üyeliği açarken referans kimliği alanına N09LK1K8 kodunu girerek %20 en yüksek komisyon indirimini elde edebilirsiniz.

Genellikle mobil uygulama üzerinden Binance üyeliği açan kullanıcılar referans kodunu girmektedir. Herhangi bir internet tarayıcısı üzerinden kayıt olmak istiyorsanız direkt https://accounts.binance.com/tr/register?ref=N09LK1K8 bu linke tıklayarak üye olursanız otomatik olarak kayıt olacağınız hesaba %20 komisyon indirimi tanımlanmaktadır.

Sanıldığının aksine herhangi bir referans kodu olmadan da kullanıcıların Binance üyeliği alması mümkündür. Ancak referans kodu uygulaması sayesinde alım – satım sırasında ortaya çıkacak komisyon ücretlerinde indirim elde edilebilir. Binance referans kodu girilerek en yüksek oranda komisyon indirimi elde edilebilir.

Pin

Binance Referans Kodu Ne İşe Yarar?

Binance %20 referans kodu kullanılarak hem yeni üyenin düşük komisyon ile işlem yapması sağlanır hem de referans kodunu paylaşan kişinin yapılan bu işlemlerden avantaj elde etmesi sağlanır. Hem kodu kullanan hem de paylaşan kişiler için çeşitli avantajları bir arada sunan Binance, başlattığı bu uygulama sayesinde kısa sürede dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Çok sık karıştırılıyor olsa da Binance referans kodu ile referans kimliği temelde aynı şeydir. Daha düşük oranda komisyon ödemek için al – sat işlemlerinin daha avantajlı hale gelmesi, referans kodunun en temel özelliğidir.

Binance Sonradan Referans Kodu Eklenebilir mi?

Binance referans kodu ekleme işlemleri için öncelikle Binance global uygulamasına giriş yaparak kayıt adımlarını tamamlamanız gerekir. Kayıt sırasında kişiler eğer herhangi bir referans kodu girmeden üye olmuş ve kimliklerini doğrulamışlarsa indirimden yararlanamayacaklardır. Sonradan referans kodu eklenmesi mümkün değildir. Bu nedenle ilk üyelik sırasında en yüksek referans kodunu kullanarak üyelik alınması şarttır.

Kayıt işlemleri sırasında talep edilen temel bilgiler ise şunlardır:

  • Hesap/Kişisel Bilgiler
  • Kimlik Doğrulama
  • Referans Kodu
  • Ödül Kilidi Açma

Basit birkaç adımda kişisel veya kurumsal hesap oluşturabilir ve referans kodunu da girerek komisyon indirimlerinden rahatça yararlanabilirsiniz. Binance referans kodu kullanımı Türkiye’de yatırımcılar arasında da son derece yaygınlaşmıştır. Referans kodu/kimliği ile kayıt olduktan sonra komisyon indirimi elde edebilmek için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yok. Binance’te spot, vadeli işlemler, kazan ve marjin işlemlerinin tamamında yapacağınız alım satım işlemlerinde komisyon indirimi otomatik olarak tanımlanır.

Binance Komisyon İndirimlerini Nereden Göreceğim?

Referans kodu ile üye olduktan sonra mobil uygulama üzerinden sol üstte profile tıklayın. Ardından “referans > sizinle paylaşılan komisyonlar” yolunu izleyerek yaptığınız her alım/satımda iade edilen komisyonları görebilirsiniz.

Binance Komisyonu Nasıl Düşürülür?

Binance’e yeni üye olan kullanıcıların komisyon oranı binde 1’dir. Referans kodu üyeliği + BNB kullanımı aktifi ile komisyon oranını %40 düşürürsünüz. Örneğin;

  • 10.000 USDT değerinde işlem yaparsanız 10 USDT komisyon ödersiniz.
  • %20 referans kodu üyeliği + BNB kullanımı ile 10.000 USDT değerinde işlem yaptığınızda 6 USDT komisyon ödersiniz.

Binance’te %20 referans kodu girerek yapacağınız her işlemde daha az komisyon ödersiniz. Bunun yanında spot cüzdanınızda en az 10 USDT değerinde BNB coin bulundurursanız ekstra %25 daha az komisyon ödersiniz. BNB coin aldıktan sonra profil > indirim kazanmak için BNB kullan bağlantısına tıklayıp “komisyonları ödemek için BNB kullan” butonunu sağa kaydırmanız gerekmektedir.

Binance En Yüksek Referans Kodu Ne Kadar?

Binance komisyon oranları ile al – sat sırasında en düşük maliyet ile işlem yapmak isteyenlerin en yüksek referans kodlarını bulması gerekir. Bunun için birçok kripto platformu ve kullanıcı tarafından referans kodları paylaşılmaktadır. Güvenilir Binance referans kodlarını kullanarak cazip oranlarda indirim elde edebilirsiniz.

Binance’e yeni üye olacak kullanıcılarla paylaşılabilecek en yüksek oran %20’dir. Bu yüzden arama yaparken mutlaka %20 oranını görmelisiniz. 

Her geçen gün Türkiye’de de kullanıcı sayısını artırmayı başaran Binance, global düzeyde en yüksek işlem hacmine sahip kripto para borsalarından biri olmayı başarmıştır. Binance referans kodu kullanımı hem yeni üyelerin hem de mevcut kullanıcıların aynı anda kazançlarını daha avantajlı ve karlı hale getirmeleri sağlanmaktadır. Referans kodlarıyla birçok farklı oranda indirim elde edilebilir.

Binance referans kodu ile ilgili bilmeniz gereken detaylara https://kriptomaymunu.com/binance-20-referans-kodu/ buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın