Ana Sayfa » Tanıtım » Canovate Küresel Teknoloji Şirketi

Canovate Küresel Teknoloji Şirketi

Canovate Küresel Teknoloji Şirketi ile alakalı yazımız ile karşınızdayız. Hepimizin hayatında önemli bir yer kaplayan teknoloji, hayatımızın vazgeçilmezidir!..

Teknolojik ilerlemeler her daim inovatif bir bakış açısıyla geleceğe yön veren adımlarla gerçekleşir. Yön veren bu adımların ana merkezinde datanın/ verinin aktarımı ve saklanması önemli bir mihenk taşıdır. Bilişim ve telekomünikasyon, enerji sistemleri, savunma sanayi, ileri teknoloji, ısıtma/soğutma sistemleri, parcel/kargo ve gayrimenkul şirketlerinin yer aldığı şirketler  birleşimi olan CANOVATE , teknolojinin her alanında hizmet sunan altı ayrı şirketler grubudur. CANOVATE Elektronik, CoolAer, Parcel-A , CANOVATE Balistik Sistemler, CANOVATE İleri Teknoloji, ve CANOVATE Gayrimenkul ve Geliştirme ‘dir.

İleri teknolojiler üreterek çözümler sunan CANOVATE Group, 1979’da, küçük bir sermaye ve ileri görüşlülükle temelleri atılan Elektro ve Elektronik Kollektif Şirketi olarak Kadıköy’de kurulmuştur.
Küçük bir AR-GE atölyesinde temelleri atılan CANOVATE Group, kurulduğu günden bu yana inovatif bakış açısı ve araştırma ve geliştirmeye verdiği önemle dünyada da ilkleri geliştirmekte ve üretmektedir, Elektro ve Elektronik Kollektif Şirketi dünyada ilk kez Digital Cos Fi ‘yi geliştirmiştir.

Milenyum yılı, teknolojinin çok ileri seviyelere ulaşması, iletişim araçlarının yaygınlaşması, haberleşme ve bilgi ağının bir üst seviyeye taşındığı bir dönemdir. CANOVATE Group çağın gerekliliklerini en iyi şekilde analiz ederek, veri aktarımının ve saklanmasını bir adım ileriye götürebilecek tasarımlarını ve üretimlerini gerçekleştirmek için kendi markası CANOVATE Electronics’i kurmuştur. Geleceği hayal ederek, teknolojiyi ve çağın gereksinimlerini iyi okuyan CANOVATE Group, teknolojinin gereksinimlerinde her daim bir adım ötesini görmektedir.

2001 ‘de kendi markasını oluşturan CANOVATE, 19’’ Ağ ve Sunucu (Network ve Server) Rack kabinetlerini geliştirmeye başladı. Ve artık kendi markası adı altında 2002 yılında şirketin adı CANOVATE Electronics olarak değiştirildi.

Dünya pazarında bir marka değeri yaratan CANOVATE, ikinci patentini alüminyum şase ağ ve sunucu (Network ve Server) kabinetlerini geliştirerek aldı. Verinin aktarımı ve saklanmasını kendine ödev bilen bu ödevini layıkıyla gerçekleştiren CANOVATE Elektronik, 30 bin metrekarelik kapalı bir alanda İstanbul’un Çekmeköy ilçesinde üretim tesisleriyle, Veri Merkezi Çözümleri, Fiber Optik Altyapısı, Yapısal Kablolama ve Rack Kabinetlere (Duvar Tipi & Dikili Rack Kabinetler) kendi markasıyla çözümler sunmaktadır.  CANOVATE ODF (Fiber Optik Dağıtım Kabinetleri), Micro DC, Mini DC, Maksi DC, Mobil Data Center çözümleriyle ve soğutma sistemleri, UPS, PDU, EMS, vb. önemli komponentleriyle geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Üretiminin %60’ını, 95 ülkeye ihraç eden CANOVATE Elektronik,  inovasyon ruhuyla kurulan %100 Türk firmasıdır. Teknoloji ve ürün portföyü ile dünya çapında ilk 10 global firma arasında yer almanın haklı gururunu taşımaktadır. AR-GE’ye her yıl ortalama 1,5 milyon dolarlık bir kaynak ayırmaya devam eden CANOVATE Group, inovasyonlarıyla istikrarlı gelişimini sürdürmektedir.

İnovasyona ve AR-GE’ye vermiş olduğu önemle ve “ We Make It Happen “ mottosuyla, daha ileri teknolojik ürünlerin geliştirilmesinde katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Yorum yapın