Ana Sayfa » Tanıtım » İnegöl Mobilya

İnegöl Mobilya

Yaşam alanlarının konforunu, kullanışlılığını, kalitesini ve estetiğini arttırmak için sadece binalar yetmez. Binalardaki odaların başarıyla dekore edilmesi, çeşitli eşyalarla donatılması gerekir. Bu eşyaların başında da mobilyalar yer alır.

Ülkemiz mobilya imalatı konusunda oldukça başarılıdır ve hemen her ilde çeşitli mobilya imalatçılarına rastlamak mümkündür. Fakat mobilya dendiğinde herkesin aklına ilk gelen yerlerden birisi İnegöl’dür. Bursa’nın İnegöl ilçesi uzun yıllardır birbirinden kaliteli ve estetik mobilya çeşitleriyle nam salmış, ortaya çıkan modeller gören herkesi hayran bırakmıştır. Bu nedenle evlenmek isteyenlerin, evini döşemek isteyenlerin, eskimiş mobilyalarını değiştirmeyi düşünenlerin ilk tercihi İnegöl mobilyaları olmaktadır.

Üstelik son yıllarda İnegöl mobilyalarına ulaşmak çok daha kolay… Artık yaşam alanlarınızda bu ürünlerin ayrıcalıklarına sahip olmak için ne İnegöl’de olmanıza ne de İnegöl’e gelmenize gerek yok. Online ortamda satışa sunulan mobilyalar arasından dilediğinizi seçebilir, tarzınıza ve bütçenize göre mobilya ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bunun için beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak sayfalardan birisi İnegöl Store firmasına ait.

inegolstore.com adresinden kolayca firmanın ürünlerine ulaşabilir, detaylı incelemede bulunabilirsiniz. Firma, 1978 yılına kadar uzanan bir tecrübeye sahip ve bu yönüyle İnegöl’ün ilk mobilyacıları arasında yer alıyor. Zamanla kendini geliştirerek e-ticaret alanında ürünlerini müşterilerine açıyor ve bugün Türkiye’nin bütün illeriyle birlikte yurt dışına da ürün satışı yapıyor.

Mobilya Modelleri

Mobilya tercihlerinde en temel husus mobilya modelleridir. Bu noktada İnegöl Store çok geniş bir ürün seçeneği sunuyor:

 • Klasik modeller,
 • Modern modeller,
 • Avangard modeller,
 • Retro modeller,
 • Premium modeller.

Firma bütün bu opsiyonları birçok mobilya kategorisinde yüzlerce model ile beğeniye açıyor. İnegöl mobilya ürünlerini şu kategorilerde listeliyor:

 • Koltuk takımı,
 • Yemek odası takımı,
 • Yatak odası takımı,
 • Köşe koltuk takımı,
 • Genç odası takımı,
 • TV üniteleri,
 • Aksesuarlar,
 • Düğün paketleri.

Mobilya ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra ne tarz mobilyalara sahip olmak istediğinize karar verebilir, odalarınızı birbirinden şık, kaliteli, konforlu ve kullanışlı mobilyalarla donatabilirsiniz.

Fiyatları

Yaşam alanlarına mobilya almak isteyenlerin doğal olarak ilk merak ettikleri konulardan birisi mobilya fiyatları oluyor. Özellikle ülkemizin ilçelerinde ve küçük illerinde yaşayanlar bulundukları yerlerdeki alternatiflerin sınırlı olmasından dolayı tam olarak içlerine sinmeyen mobilyaları dahi fahiş fiyatlara alabiliyorlar. Oysa inegolstore.com bu noktada da çok büyük bir avantaj sağlıyor.

inegolstore.com’da yer alan mobilyaların fiyatları çeşitli etkenlere göre değişiyor. Bunların başında ürün kategorileri geliyor. Her mobilya kategorisinin içeriği ve teknik detayları farklı olduğu için doğal olarak kategoriye göre fiyatlar farklılaşıyor. Yine her mobilya kategorisi içindeki ürünlerin modelleri de değişiklik gösteriyor. Modellerin ebatları, malzemeleri, set ise içerikleri, işçilikleri, malzeme kaliteleri değişebildiği için fiyatlandırma da değişiyor.

Mobilya fiyatları üzerinden bir diğer etken üretimde kullanılan işçilik oluyor. Çünkü işçilik doğrudan ürünün kalitesine, fonksiyonelliğine, tasarımına etki ediyor. inegolstore.com her zaman kaliteden taviz vermeden en uygun mobilya fiyatları ile müşterilerinin karşısına çıkmayı hedefliyor. Bu nedenle sayfalarında yer alan mobilyaların kalite, işçilik, kullanım açısından son derece cazip fiyatlarda olduğundan emin olabilirsiniz.

inegolstore.com’dan yapacağınız alışverişlerde fiyatı daha makul hale getiren başka uygulamalar da mevcut. Mesela firma, Türkiye’nin her neresinde olursanız olun ürünlerinizi kapınıza kadar ücretsiz getiriyor. Bu sayede ekstra nakliye ücreti ödemek zorunda kalmıyorsunuz. Adresinize getirilen mobilyalar firma görevlileri tarafından kurulumu yapılarak teslim ediliyor. Bu sayede kurulum ücreti de ödemiyorsunuz.

Firmanın sayfasında çok fazla mobilya modeli mevcut olduğu için bütçeniz her ne olursa olsun size uygun ürünler bulabilirsiniz. Tasarımını, rengini beğendiğiniz ürünleri güvenli ödeme seçenekleri ile rahatça alabilirsiniz.

İnegöl Store

İnegöl Store müşterilerine her zaman yenilikçi tasarımlar ve modern mobilyalar sunuyor. Her yılın trendlerini sayfalarına taşımakla kalmıyor, adeta yılın trendlerinin belirlenmesinde de etkili oluyor. Her zevke ve bütçeye hitap edecek seçenekler arasında modası hiç geçmeyecek, uzun yıllar yaşam alanlarınızı renklendirecek, tarzınızı ve zevkinizi yansıtacak tasarımları beğeniye sunuyor.

İnegöl Store müşterilerine aynı zamanda ürün kişiselleştirme hizmeti veriyor. Mevcut modeller üzerinde dilediğiniz değişikliği yapabiliyorsunuz ve sizin için talebinize göre üretim gerçekleştiriyorlar. Mesela beğendiğiniz bir koltuk takımının kumaşı, ayakları, renkleri veya başka noktalarının isteğinize göre değiştirilmesini talep edebiliyorsunuz. Onlar da kısa sürede sadece size ait mobilyalara sahip olma imkanı sağlıyorlar.

Yorum yapın