Ana Sayfa » Tanıtım » Uludağ Enerji ile “Enerjinizi Koruyun!”

Uludağ Enerji ile “Enerjinizi Koruyun!”

Hem dünyada hem de ülkemizde enerji maliyetlerinin hızlı bir şekilde artması sonucu enerji verimliliği öncelikli gündem maddelerinden birisi haline geldi. Bu süreçte hem hükümetler hemde bireysel kullanıcılar enerjide tasarruf önlemlerini arttırmış ve enerji verimliliği konusuna daha fazla önem verir hale gelmişlerdir.

Ülkemizde, kullandığımız toplam enerjinin %75’i aşan bir kısmının ithal edilen ürünlerden karşılanmaktadır. Yine bir diğer istatistiki veriye göre toplam enerji giderlerinin %35’i binalardaki enerji giderlerinden oluşmaktadır. Uludağ Enerji olarak uzman kadromuz ve 13 yıllık tecrübe ve birikimimizle binalarda enerji giderlerinin azaltılması konusunda gece gündüz çalışmaya devam etmekteyiz. 

2009 yılında Bursa ilinde “insana hizmet, doğaya saygı” anlayışı ile faaliyetlerine başlayan Uludağ Enerji, kurumsallaşarak büyüdü ve sektörde güvenilir olmanın ve güvenilir kalmanın sorumluluğu ile hareket etmektedir. Firmamız, halen İstanbul, Bursa, Eskişehir  başta olmak üzere, ondan fazla ilimizde faaliyet göstermektedir. Buralardan aldığımız bilgi, birikim ve tecrübe ile ülkemizin dört bir tarafına hizmet götürebilmek için büyümeye devam etmektedir. 

Hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve ürünlerimizi görmek için Uludağ Enerji sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Konu enerji verimliliği olunca, binalarda enerji verimliliği konusunda firma olarak da çok önemsediğimiz ısı pay ölçerlere kısaca değinmek istiyoruz.Isı Pay Ölçer; merkezi bir sistem ile ısıtılan binalarda, radyatör üzerine montaj edilen ve tüketilen toplam ısı enerjisinin adil bir şekil de paylaştırılmasını sağlayan bir cihazdır. Termostatik vana ile birlikte kullanılan ısı pay ölçerler hem tasarruf sağlamakta hemde ısınma konforunu arttırmaktadır. 

Isı pay ölçerlerle ilgili daha detaylı bilgi almak için Isı Pay Ölçer Nedir? Avantajları Nelerdir? yazımızı inceleyebilirsiniz.

Isı pay ölçer kullanmaya karar verdiyseniz karşınıza yerli ve yabancı onlarca marka ismi çıkacak. Uludağ Enerji olarak Alarko – Techem, Qundis, Siemens, Brunata ısı pay ölçerler başta olmak üzere birçok markanın kurulum, servis hizmetinin yanında otomatik sayaç okuma işlemlerini de yapmaktayız.

Faturalandırma işlemlerinin adil ve otomatik bir şekilde yapılması site ve apartman yönetim faaliyetlerinde oluşabilecek birçok problemin önüne geçilmiş olacaktır. Firmamız otomatik sayaç okuma konusunda uzmandır ve bu alanda, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı yetki belgesi mevcuttur. 

Otomatik sayaç okuma sistemleri ile ilgili aklınızdaki birçok soruya Otomatik Sayaç Okuma Sistemi Nedir? Avantajları Nelerdir? yazımız ile cevap bulabilirsiniz.

Uludağ Enerji olarak enerji verimliliği konusunda doğru çözüm önerileri ile %40’ı aşan oranlarda enerji tasarrufu vaat ediyoruz ve bu konuda çok iddialıyız. Enerjinizi yarınlara taşımak isterseniz beraber çalışabiliriz.

Yorum yapın