En İyi Oyun Coinleri 2022

En İyi Oyun Coinleri 2022 sektörüne karşı ilgilinin bir anda artış göstermesi insanların kendileri için yeni favori altcoin arayışlarının meydana gelmesini sağlamıştır. Bu yüzden son zamanlarda en iyi oyun coinleri 2022 bir hayli merak edilen detaylar arasında yer almaya başladı. Popüler analist olarak yer alan yeni favori altcoinler açıklandı. Son zamanlarda Metaverse ile beraber oyun meraklılarının ilgilerini çeken alanda yer almaya başladı.

2022 yılının en iyi oyun coinleri incelenecek olduğu zaman bu noktada oyun ve metaverse ön plana çıkmaya devam ediyor. Fakat bu türlerinin genel olarak hepsinin sahibinin katlanarak para kazanmasına yardımcı olduğumuzu bilmemiz gerekir. Kripto para konuları üzerinde ciddi bir kitleye sahip olan Joe Parys kendi favorisinde olan altcoinleri açıklamasıyla bu alanda ilgili olan kişilerin daha çok araştırmasına neden oldu.

Mercek Altına Alınan En İyi Oyun Altcoinleri   

En iyi oyun altcoinleri hangisidir belli oldu. Bunlar incelenecek olduğu zaman birçok farklı seçenek gözlenecektir. Bu oyunları deneyebilirsiniz ve de yorumlarınızı bizimle paylaşabilirsiniz.

1) Metastrike

Mst & Mtt olarak bilinen altcoinlerdir. İyi bir projesi ve altyapısı olmasından dolayı iyi bir potansiyeli olan altcoinler arasında yer alıyor. Hatta iyi bir reklam bütçelerinin yer alması bu işin birden fazla kripto para fenomenleriyle anlaşması dikkatleri çekiyor. En iyi oyun coinleri arasında ilk sırada yer alıyor. Yerel sektörde kripto para birimleri kazanma imkanı sunmaktadır. Bunun yanı sıra NFT üretim ya da takas etme şansları da mevcuttur. Bundan dolayı video oyunları oynanmasına izin veren platform olarak dikkatleri çekiyor.

En İyi Oyun Coinleri 2022
En İyi Oyun Coinleri 2022

Buna benzer olan Bedava kripto para veren siteler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

2) Axie Infinity

En popüler oyun coinleri incelenecek olduğu zaman başlarında gelen coinlerden bir tanesi oyna kazan olarak bilinen Axie Infinity olarak öne çıkmaktadır. Kısmen oyuncular tarafından sahip olunmasının yanı sıra işletilen blockhain tabanlı olan ticaret ve savaş oyunları arasındadır. Savaşı oyun sırasında kazanan oyuncular bir yandan gerçek para da kazanabiliyor. Oyunun sahip oldukları tüm ekosistem, Axie Infinity parçaları ya da AXS’ye dayanması ile gözlenmektedir.

3) Splinterlands (SPS)

Splinterlands olarak bilinen SPS bahsedilmesi gereken oyunlardan birisidir. NFT dünyasında yer alan oyna kazan oyunları için yenilikçi yaklaşımlardan birisidir. Bundan daha önce Steem Monsters olarak da gözlenmiştir. Hive Blochhaininde çalışmasıyla ve ticaret oyun türlerine ait olmasıyla gözlenir. Splinterlands kapsamında oyuncular oyunun içinde bulunan ödülleri alabilmek için canavarlara karşı savaş mücadelesi vereceklerdir. Dijital kart oyunlarından bir tanesi olarak gözlenmektedir. Bu sebeple kartların gerçek hayatta takasları mümkündür. En iyi oyun tokenleri yazımıza devam edelim.

4) Sandbox (SAND)

2022’de en iyi kripto oyunları arasında yer alan seçeneklerden bir tanesidir. Sandbox’ta olan ana görev ana akımın oyunlarda yer alan blockhain teknolojilerini tanıtmak gerekir. Platform genelinde kullanıcılar hem yaratıcı olarak hem de oyuncu olarak olanak tanımaktadır. Yaratıcı olarak oyunlarda kazanma modelini daha kolay bir hale getirmeyi planlamaktadır. Araçlar ve içerikte bulunan bir kısım, kullanıcıların kendi varlıklarını oluşturmayı başarmasını sağlar. Ayrıca takas etmesi amacıyla tasarlamaları yapılmıştır.

5) Gods Unchained

Potansiyeli en yüksek olan 2022 oyun altcoinleri arasında ilk sıralarda yer alır. Oyunculara oyun içerisinde ögelerin gerçek sahipliklerini veren oynanması tamamen ücretsiz olan taktik olarak ilerlenen kart oyunlarından birisidir. Oyuncular genel olarak dijital eşyaları tamamen sahip olacaklardır. Bunun yanı sıra GODS onlara ait kartlarını diledikleri kullanabilmektedirler. Ve bunun gibi hem takas etme hem satma hem de kullanma özgürlükleri vermeye devam ediyor. Tıpkı gerçek gibi somut kartlara sahip olmak da gerekmiyor. Rekabetçi olarak oyunlara dikkat etmek gerekmektedir. Oyunculara sadece NFT’ler değil de bir kart seti olarak verilmektedir.

Coin Kazandıran Oyunlar 2022

Kripto para piyasasının da çok fazla kullanıcısı olduğu şu günlerde insanlar hem eğlenmek hem de para kazanmak istemektedirler. Bu sebeple coin kazandıran oyunlar piyasaya çıkmıştır. İnsanların keyifli bir şekilde vakitlerini geçirebilecekleri ve de bununla beraber güzel paralar kazanabilecekleri sistemler mevcuttur. İşte O Coin para kazanma oyunları:

  • Ember Sword
  • The Crypto Game Bitcoin Mining
  • Binemon
  • Ethermoon
  • Thetan Arena Survival MOBA

Kripto Para Kazandıran Oyunlar

Oyunlarla beraber para kazanmak hemen hemen herkesin hayalidir. Bunun yanında birde keyifli ve güzel vakit geçirirseniz çok daha iyi olur. Son dönemlerde sıklıkla piyasaya sürülen oyunlar arasında kripto para kazandıran oyunların da olması bu piyasanın daha çok gelişeceğine bir işarettir. İşte birbirinden keyifli oyunlar:

  • Splinterlands
  • Blankos Block Party
  • Star Atlas
  • Crypto Kitties
  • Coin Hunt World

En İyi Oyun Coinleri yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Kripto para kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın