Kripto Para Telegram Grupları 2022

Kripto Para Telegram Grupları yazımız ile karşınızdayız. Kripto para sektörünün bu denli yoğun olduğu dönemde onca insan birbirleri ile iletişim kurmak amacıyla Telegram gibi uygulamalar üzerinden gruplar oluşturup birbirleri ile fikir alışverişlerinde bulunuyorlar. 2022 yılında ileri gelen ve aktif kanalları sizler ile paylaşıyor olacağız. Burada çeşitli haberler, coinler ve tokenlar ile alakalı olumlu olumsuz yorumlar veya çeşitli teknik ve temel analizler paylaşılmaktadır. Bunun yanında burada insanlar yeni çıkan kripto paraları da öğrenmektedirler. Sizde bu kanalları öğrenmek istiyorsanız bu yazının devamını okuyabilirsiniz.

Telegram Coin Grupları

Telegram Coin Grupları, oldukça popüler ve sevilen bir uygulama olan Telegram üzerinden insanların çeşitli finansal konularda ( Kripto paralar, coin, teknik ve temel analiz, kripto para haberleri ve yorum gibi…) konuştukları ve fikir alışverişinde bulundukları platformlardandır. İşte Telegram Coin Grupları:

 1. Albay Crypto – Çeşitli kripto para analizleri, fikir alışverişi ve çeşitli haber değerlendirmeleri
 2. Mining Yardım Türkiye – Çeşitli coin madenciliği tüyoları ve bilgileri
 3. Kripto Yuva – Coin değerlendirme ve haber takibi
 4. Lider Crypto – Kripto para sohbet ve bilgi paylaşımı
 5. Meta Türkiye – Metaverse ile alakalı çeşitli bilgi paylaşımları

Kripto Para Telegram Grupları

Kripto Para Telegram Grupları, son zamanlarda adını sıklıkla duyduğumuz bir sektör olan kripto para sektörünün en çok kullanılan iletişim kanallarının başında gelen uygulamalardandır. Burada insanlar birçok konuda fikir alışverişinde bulunmaktadırlar. İşte Kripto Para Telegram Grupları:

 1. Crypto Coin Boss – Teknik, temel analiz ve fikir alışverişi
 2. Expert Crypto Sohbet – Çeşitli haber takibi ve kripto para analizleri
 3. Kripto Diyarı – Kripto paralar ile alakalı genel veya detaylı bilgiler
 4. Kripto Haber Türkiye – Kaliteli ve özgün kripto para haberleri
 5. Bitcoin Sinyal TR – Çeşitli kripto para iniş çıkış detayları ve bilgilendirme

Binance Telegram Grupları

Binance Telegram Grupları, Dünya’nın ve Türkiye’nin bir numaralı kripto para borsası ile alakalı olarak yeni çıkacak olan paralar, listelenme veya listeden çıkarılma, çeşitli grafiksel hareketler ve yorumların paylaşıldığı yararlı ve aktif iletişim platformlarıdır. İşte Binance Telegram Grupları:

 1. Binance Vadeli – Vadeli işlemler için açılan Binance Grubu
 2. Binance Sinyalleri – Kripto para değerlendirme ve sinyal
 3. Türkiye Binance Sinyalleri – Coin artış veya azalış sinyalleri, değerlendirme
 4. Türkiye Big Probit – Binance ve çeşitli borsalardaki sinyaller
 5. Binance Global Türkiye – Binance Türkiye Grubu

Altcoin Telegram Grubu

Altcoin Telegram Grubu, Kripto para sektörü sadece Bitcoin ile alakalı değildir. Binlerce de altcoin bulunmaktadır. 16binin üzerinde olan bu kripto paralar insanlar tarafından sıklıkla konuşulmaktadır. Bu fikir paylaşımının yapıldığı platformların başında da Telegram gelmektedir. Aşağıdaki grupları inceleyebilir ve de çeşitli altcoin gruplarına dahil olabilirsiniz.

En İyi Kripto Para Telegram Grupları (En iyi 10 Kripto Telegram Grubu)

Aşağıda sizler için en iyi kripto para telegram gruplarını listeledik. Sizlerde bu gruplara katılabilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

1. DeFi Million

Kripto için en popüler telgraf kanallarından biridir. Neredeyse 275 bin üyesi olan DeFi Million, ticaret sinyalleri almak için harika bir yerdir ve birçok tüccar, DeFi jetonları ve diğer kripto para birimleri hakkında ücretsiz bilgi almak için katılır.

Topluluk sıklıkla belirli jetonları toplu olarak satın alır ve bu tür jetonların fiyatının yükselmesine ve böylece tüm topluluğa fayda sağlamasına neden olur. Bu grup, yeni madeni paraları etkileme konusunda kanıtlanmış bir geçmişe sahipken, aynı zamanda üyeleri için gülünç karlar elde ediyor.

Kanalın arkasındaki kişilerden oluşan grup, çok sayıda insanın onu satın alması sonucunda bir kripto para birimi varlığının şiştiği bir durumu karakterize etmenin başka bir yolu olan “pump and dump” oyununa ilk katılanlar arasındaydı. bir Zamanlar.

2ICO Speaks

Yeni kripto para girişimleri ve kripto yatırımcıları için en iyi kripto tartışma telgraf grubudur. Grubun üyeleri AMA (bana bir şey sor) oturumlarına katılabilir. Yöneticiler, herkese açık tartışmalar aracılığıyla kullanıcılarla moderatörlük yapar ve pazarlık yapar ve herkese açık grup içinde spam veya dolandırıcılık yapılmasına izin vermezler.

3Minter Network

Bu, kripto para birimlerinin değerini artırmakla ilgilenen insanlar için bir Telegram sunucusu kurarak yeni bir yaklaşım benimseyen tanınmış ve popüler Reddit grubu “WallStreetBets”in en ünlü kripto para telgraf kanallarından biridir. Ayrıca basitçe söylemek gerekirse, 300 binden fazla kişiden oluşan ağları, belirli bir zamanda belirli bir kripto satın alarak fiyatın yükselmesine ve üyeleri için önemli getirilere neden olur. 

Günlük pompaları çalıştırırlar ve sonuçlarıyla son derece tutarlıdırlar; Telegram’daki en büyük grup olarak, kripto para birimi topluluğunda açık ara en fazla etkiye sahipler ve bu da para birimlerini ciddi şekilde yüksek seviyelere çıkarmaya yardımcı oluyor.

4BTC Champ

Herhangi bir ücret ödemeden BTC/ETH ve USDT takas etmek isteyenler en popüler kripto para telegram kanallarından birine katılmalı – BTC Champ Sadece 100 USDT’ye kadar alım satım yapabilirsiniz. Bu fonksiyona ek olarak kanal haber kaynağı olarak da kullanılabilmektedir.

5 . DeCenter

Bu Telegram grubu, diğer şeylerin yanı sıra yalnızca ekonomi ve dijital para konularına adanmıştır. Ayrıca grup, konuyla ilgili yeterlilik derecelerine bakılmaksızın, topluluğun bireylerine öğretmeyi taahhüt eder.

Ayrıca kanal, her sabah sektör haberlerini kapsayan bir haber bülteni dağıttığı için son derece eğiticidir. Topluluk üyeleri ayrıca derinlemesine analiz sağlayan makalelere sınırsız erişime sahiptir. Bununla beraber muhtemelen en avantajlı yönü, üyelerin ticaret, madencilik, DeFi ve genel tartışma gibi çeşitli konulara ayrılmış çeşitli alt kanallarda kripto ile ilgili konularda kendilerini ifade edebilmeleridir.

6Bitcoin Bullets

Bu kanal, bitcoin ve ticaret topluluklarındaki en köklü telgraf kanallarından biridir. Her gün bitcoin mermileri sunar ve ticaret verileri müşterilerle paylaşılmaktadır. Ayrıca, kullanıcıların paralarını nereye ve ne zaman yatıracaklarını anlamalarına yardımcı olmak için piyasa bilgileri sağlar. Piyasa analizi ve yorumlarına ek olarak, dünyanın her yerinden bitcoin ve kripto para birimleri ile bağlantılı en yeni dünya haberleri de bu kanalda paylaşılmaktadır.

7Margin Whales

Bu kanal 2018’de başlatılmıştır. Margin Whales, Bitcoin ve Ethereum’un kripto para piyasaları için kaldıraç göstergeleri veriyor. Bunun yanında Bitcoin piyasası analizini yayar ve kripto para piyasasının gelecekteki koşullarını tahmin eder. Ayrıca, kullanıcı için faydalı olan çok sayıda etkili hedef tahmini sunar.

8Wall Street Gems

Kar marjları açısından dünyanın en karlı ticaret topluluğudur. Kanalda VIP hesabı veya kişisel iletişim sistemi mevcut değildir. Kullanıcılara, diğer şeylerin yanı sıra, kripto para birimleri için ticaret hedefleriyle ilgili ücretsiz bültenler ve diğer bilgiler sağlanır.

9 . Altchica

Altchica Telegram kanalı, kripto para sinyallerini yaymasıyla iyi bilindiği için öncelikle hevesli kripto para tüccarlarına hitap edecek. Ayrıca Altchica’nın 10 binden fazla üyesi var ve büyümeye devam ediyor. Aktif olarak kâr peşinde koşan en büyük tüccar ve yatırımcı topluluklarından biridir.

Bu insan grubu, kanalda yayınlanan sinyalleri kendi ticaret operasyonlarına uygular ve kanal büyümeye devam eder. Kanalda ayrıca, önceden ticaret deneyimi çok az olan veya hiç olmayanlar için bile bir anlaşmayı tamamlamak için gerekli bilgileri yayan bir VIP alt kanalı da mevcuttur.

10ICO Listing

Bu grupta, ilk madeni para teklifleri (ICO’lar) hakkında bilgi bulacaksınız. Grup, önerisinin tüm avantajlarını açıklayan bir gönderi göndererek katkıda bulunmak isteyen, seviyesi ne olursa olsun tüm üyelere açıktır. Önerinin gerçekten ilgi çekici olduğu düşünülürse, diğer üyeler tarafından tartışılacaktır. Özellikle sizin göreviniz diyaloga dikkat etmek ve konuyla gerçekten ilgileniyorsanız yatırım yapmaktır. Bir üyenin hesabı iletişim için uygunsa, onlarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Bu yazıdaki hiçbir ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz. Bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Diğer kripto para yazılarımıza kripto para ulaşabilirsiniz.

Ana sayfamıza bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

Kripto Para Telegram Grupları yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın