Magnorm Ne İşe Yarar?

Magnorm Ne İşe Yarar? Yazımızla karşınızdayız. Bu yazımızda size Magnorm tabletin ne olduğunu, ne işe yaradığını, ne zaman alınması gerektiğini vb. bütün soruların cevaplarından bahsedeceğiz. Bu ilaç , ara sıra kabızlığı tedavi etmek için kısa bir süre için kullanılmaktadır. Bağırsaklara su çekerek çalıştığı düşünülen müshildir. Bağırsakların hareket etmesine yardımcı olan bir etkidir . mide rahatsızlığı veya hazımsızlık. Ayrıca Magnorm midedeki asit miktarını azaltarak çalışan bir antasittir .

Magnorm , vücutta yeterli magnezyumu korumak için ek olarak kullanılmaktadır.

Magnorm Ne Zaman Alınmalı?

Bu ilacın faydasını görmek istiyorsanız bu ilacı düzenli olarak alın. Her gün aynı saatlerde almayı unutmayın. Dozaj, tıbbi durumunuza ve tedaviye verdiğiniz cevaba bağlı olarak değişir. Dozunuzu artırmayın veya ürün paketinde veya doktorunuzun önerdiğinden daha sık almayın. Kanda çok fazla magnezyum olması ciddi yan etkilere sebep olabilmektedir.

Düşük magnezyum kan düzeylerinin (örn., kas krampları, yorgunluk, sinirlilik) semptomlarının devam edip etmediğini veya kötüleştiğini doktorunuza söyleyin. Ciddi bir tıbbi sorununuz olabileceğini düşünüyorsanız, derhal doktorunuzdan yardım alın.

Ürün talimatları veya doktorunuz tarafından aksi belirtilmedikçe, mide rahatsızlığını ve ishali azaltmak için bir yemekle birlikte magnezyum takviyeleri almak en iyisidir. Doktorunuz aksini söylemedikçe, her dozu bir bardak (8 ons veya 240 mililitre) suyla alınız. Salımlı kapsülleri ve gecikmeli salımlı/enterik kaplı tabletleri veya kapsülleri bütün olarak yutmanız gerekmektedir.

Magnorm 365 mg

Magnorm 365 mg tablet bağırsakların daha rahat şekilde çalışmasını sağlayan ilaçtır. Midede ki asit miktarını azaltarak çalışır. Magnezyum hidroksit almadan önce , alerjiniz varsa doktorunuza veya eczacınıza söyleyiniz; veya başka alerjiniz varsa . Bu ürün, alerjik reaksiyonlara veya başka sorunlara neden olabilmektedir. Aktif olmayan bileşenler içerebilmektedir. Daha fazla ayrıntı için eczacınızla konuşun.

Bu ilacı kullanmadan önce doktorunuza veya eczacınıza tıbbi geçmişinizi, özellikle: böbrek hastalığı , apandisit veya apandisit semptomları ( mide / karın ağrısı , mide bulantısı / kusma gibi ), magnezyumdan kısıtlı diyet, uzun süreli bağırsak alışkanlıklarında ani değişiklik hakkında bilgi verin.

Magnorm ne işe yarar
Magnorm ne işe yarar

Magnorm 365 Mg Ne İçin Kullanılır?

Magnezyum en yaygın olarak kabızlık için, mide ekşimesi için bir antasit olarak , düşük magnezyum seviyeleri için, preeklampsi ve eklampsi adı verilen gebelik komplikasyonları için ve belirli bir tür düzensiz kalp atışı (torsades de pointes) için kullanılmaktadır.

Magnezyum vücuttaki normal kemik yapısı için önemli olan bir mineraldir. İnsanlar diyetlerinden magnezyum alırlar, ancak magnezyum seviyeleri çok düşükse bazen magnezyum takviyelerine ihtiyaç duyulmaktadır. Vücuttaki düşük magnezyum seviyeleri, osteoporoz , yüksek tansiyon , tıkanmış arterler , kalıtsal kalp hastalığı , diyabet ve felç gibi hastalıklarla ilişkilendirilmektedir.

Hamilelikle Magnorm Neden Kullanılır?

Magnorm; Kadın hastalıkları, Hamielik ile ilgili: Zamanından önce (pre-term) kasılmalar, rahim ağzı yetmezliği, erken zar yırtılması, gebelikte kasılmalar (eklampsi [gebelikte havale nöbetleri, kan basıncı artışı, idrarda protein bulunması ve vücudun su tutmasıyla seyreden hastalık]/pre-eklampsi [gebelikte kan basıncı artışı, idrarda protein bulunması ve vücudun su tutmasıyla seyreden hastalık]), betamimetik kullanımını gerektiren tokolizis (döl yatağı kasılmalarının durdurulması), ağrılı adet görme durumların tedavisinde kullanılır.

Magnurm gebelikte kötüleşen preeklampsi nedeniyle nöbetleri önlemek , erken doğumu yavaşlatmak veya durdurmak ve erken doğmuş bir bebeğin beyninde yaralanmaları önlemek için kullanılmaktadır.

Magnorm Kullananlar

“Yıllardır kabızlık çekiyorum. Reçetesiz satılan ilaçlar güvenilir değildi veya ağrıya neden oldu. Kendi araştırmamı yaptım ve Magnorm’u buldum. Ne heyecan ama. Ucuz, güvenilir, yan etkisi yok. Bir süre kullandıktan sonra durdum ve ihtiyacım olmadığını gördüm. Şimdi, yeme ve içmeyle geçen bir tatil mevsiminden sonra kabız olduğumu fark ettim, bu yüzden sistemimi sıfırlamak için bir süreliğine magnezyuma geri döndüm.”

Trajenta Nedir? Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızı sağlık kategorimizden takip edebilirsiniz.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın