Ana Sayfa » Genel Kültür » Alper Potuk Sevgilisi – Evlendi mi?

Alper Potuk Sevgilisi – Evlendi mi?

Alper Potuk Sevgilisi yazımız ile karşınızdayız. Başarılı futbolcu futbol hayatının dışında aşk hayatıyla da sık sık gündeme gelmektedir. 11 yaşındayken futbola başlayan Alper Potuk Fenerbahçe, Eskişehirspor, Ankaragücü gibi büyük takımlarda forma giymiştir. Son olarak ise Rizespor da futbol hayatına devam etmektedir. Aynı zamanda diğer Genel Kültür yazılarımız için bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Alper Potuk Sevgilileri

Alper Potuk Sevgilileri
Alper Potuk Sevgilileri

Özellikle Fenerbahçe’de oynarken sık sık aşk hayatıyla gündeme gelen Alper Potuğun birçok sevgilisi olmuştur. Bunların arasında bilinenlere örnek olarak Sebahat Kumaş, Ayşe Akın ve Tuvana Türkay verilebilir. Tuvana Türkay ile evlilik düşünen Alper Potuk maalesef ayrılık kararı almışlardır. Böylece Alper Potuk Sevgililerini bu şekilde sayabiliriz.

Alper Potuk Eşi 🌟

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde dünyaya gelen Alper Potuk çok küçük yaşlardan beri futbol oynamaktadır. Futbola ilk 2002 yılında Çiftçelerspor’un altyapısında başlayan Alper burada gösterdiği başarılı performansla Eskişehirspor’un yolunu tutmuştur. 14 kez milli formayı terleten Alper Potuk şuan da evli değildir. Bu yüzden Alper Potuk Eşi hakkında bir şey söyleyemeyiz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Doğukan Adal Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Alper Potuk Nereli?

Özellikle Fenerbahçe’de göstermiş olduğu performansla göz dolduran Milli futbolcu Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde dünyaya gelmiştir. Üç kardeş olan Alper Potuğun babası fabrika işçisi annesi ise ev hanımıdır. Babasının işi dolayısıyla bir dönem Balıkesir’de yaşayan Alper Potuk Eskişehir’de de yaşamıştır. Özellikle Çiftçelerspor’da oynarken Eskişehir’e kaybettikleri maçta göstermiş olduğu performansla Eskişehirspor’a transfer olmuştur. Böylece Alper Potuk Nereli? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Doğan Bayraktar Sevgilisi yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Alper Potuk Evlendi mi?

Futbol dünyasından Alper Potuk, evlenmeyi düşündüğünü sosyal medya hesabından duyurdu. Fakat şuanda evli değildir. Ayrıca yeni sevgilisini sır gibi saklamaktadır. Böylece Alper Potuk Evlendi mi? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Bunun yanında bizdekalmasin.com adresinden de ana sayfamıza erişebilirsiniz.

Diğer genel kültür ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Son olarak Alper Potuk Sevgilisi yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın