Ana Sayfa » Oyun » GTA 5 Banka Nerede?

GTA 5 Banka Nerede?

GTA 5 banka nerede konusu da yaygın olarak sorulmaktadır. Oyun içerisinde soygun yapmak isteyenlerin haritadaki bankaların konumunu öğrenmek istemeleri söz konusudur. Los Santos ve Los Angeles kentlerindeki tam konumlarını bulma hususunda da rahatlıkla hareket etmeleri mümkün olacaktır. Ancak bu bankaların her biri amaca uygun olmayacağından dolayı aralarından seçim yapmakta da fayda vardır. GTA 5 oyunu içerisinde toplamda 20 tane banka vardır. Ancak hangilerinin ziyaret edilmesi gerektiği de belirtilecektir. Bu şekilde sonuç almak da son derecede memnun edecektir.

GTA 5 oyunu içerisindeki bankalara telefon üzerinden ulaşmak mümkündür. Ayrıca bu bankalara dair soygun yapılacağında da nerede olduğunu rahatlıkla hatırlamak gibi bir husus açığa çıkacaktır. Farklı farklı bankaların konumu da net bir biçimde belirtilmiştir.

GTA 5 Banka Görevi Nasıl Yapılır?

Özellikle GTA 5 Banka Görevi Nasıl Yapılır? diyenlere oldukça öğretici bir videoyu üst kısımda sizlerle paylaştık. Dilerseniz yazımızı okurken o videoyu izleyebilirsiniz.

GTA 5 Banka Nerede?

Soygun görevi için toplam 3 adet banka bulunmaktadır. Alt kısımda bu bankaların tek tek değerlendirilmesi yapılmıştır.

Fleeca Banka

GTA 5 içerisinde 7 adet Fleeca Banka şubesi yer almaktadır. Bu şubelere konumlarından net bir biçimde bulunması söz konusudur.

 • Pillbox Hill semtindeki Vespucci Bulvarı’ndaki Lejyon Meydanı.
 • Morningwood’daki Bulvar Del Perro’da.
 • Alta’daki Hawick Bulvarı ve Metero Caddesi’nde.
 • Burton’daki Hawick Caddesi boyunca.
 • South Rockford Drive ve Palomino Bulvarı’nın köşesinde, Vespucci Kanallarındaki Vespucci Alışveriş Merkezi’nin bir parçası. Bu özel banka erişilebilir değil.
 • Los Santos County, Banham Kanyonu’ndaki Büyük Okyanus Otoyolu boyunca.
 • Blaine County’de, Harmony’deki Route 68’de.
 • Kayton Bankası

Kayton Bank şubesi, Little Seoul’deki Vespucci Avenue ve Ginger Street’in kesiştiği noktada yer almaktadır. Ofis Arirang Plaza’da. Kayton Towers, San Andreas Bulvarı ve Movie Star Yolu üzerinde, yine Küçük Seul’de bulunan 15 katlı üç binadır.

Dilerseniz bu yazımıza benzer GTA 5 Korna Tuşu yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Lombank Bankası

Lombank Bankası’nın 2 ana ofisi ve üç küçük şubesi yer almaktadır. Ana ofis binaları Lombank West ve Lombank Tower olarak adlandırılmaktadır. Lombank West; Del Perro’da Lombank Tower da şehir merkezindedir. Bunun dışında üç küçük şube de şu şekilde belirtilmektedir.

 • Küçük Seul’deki San Andreas Bulvarı, Ginger Caddesi ve Palomino Bulvarı ile çevrilidir.
 • Rockford Hills’de, South Boulevard Del Perro ve Mad Wayne Thunder Drive’ın köşesinde.
 • Vespucci Kanallarındaki Aguja Caddesi’nde.
GTA 5 Banka Neredekleyin
GTA 5 Banka Nerede

Maze Bankası

Mazer Bankası iki şube olarak GTA 5 oyununda yer almaktadır. Maze Bank West Del Perro’da Refah Bulvarı üzerindedir. Ayrıca Del Perro içerisindeki Bay City Bulvarı’nda da küçük bir şubesi vardır.

 • Pasifik Standart Kamu Mevduat Bankası

Pacific Standard Public Deposit Bank, Vinewood şehrinin merkezinde yer alan Vinewood Caddesi üzerindedir. Ayrıca GTA 5 oyunundaki Pacific Standard Job görevinde yer alan büyük renkli afişle anında tanınacak olan bir bankadır.

 1. Penris Banka

Penris Bank’ın GTA 5 oyunu içerisinde iki yeri vardır. İlk şubesi Swiss Street üzerindeki Downtown Los Santos olarak belirtilmektedir. Ayrıca bu şubede binanın tepesindeki büyük göz küresi işareti yer almaktadır. İkinci şube de Rockford Hills’te yer alan Marathon Bulvarı boyunca görmek kesin olarak gelişecek düzeydedir.

 • Union Depository Tower Bank

Union Depository Tower Bank, gökdelenlerin daha da küçük olan bir versiyonudur. Ayrıca GTA 5 içerisindeki kampanya olan “The Big Score” etkinliğinin olduğu Power Street üzerinde yer almaktadır. Bu bina taş kaideli cam bir yapı olarak kolaylıkla fark edilecektir.

Soygun yapacak ya da gezinecek olan GTA 5 oyuncuları için bu 7 banka en uygunları olarak öne çıkmaktadır. Bu şekilde girişimleri olan her bir oyuncunun bu 7 bankadan herhangi birini seçmesinde yarar vardır. Diğer bankalarda pek de istedikleri gibi sonuçları elde edemeyeceklerdir.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın