Ana Sayfa » Tanıtım » Tik-Tok Videolarınızda Nasıl Daha Fazla Beğeni Alırsınız? 5 Kolay Adım

Tik-Tok Videolarınızda Nasıl Daha Fazla Beğeni Alırsınız? 5 Kolay Adım

Tik-Tok Videolarınızda Nasıl Daha Fazla Beğeni Alırsınız? 5 Kolay Adım, Tik-Tok günümüzde her yaştan insanın günlük olarak ziyaret ettiği, vaktinin çoğunu geçirdiği bir uygulama. 7’den 70’e herkes Tik-Tok üzerinde kendisine özgü gülümseyeceği bir içerik bulabiliyor. Tik-Tok hesabına sahip ve video üreten kullanıcı sayısı da oldukça fazla. Para kazanma imkanı sağlamasının yanı sıra eğlendiren bu uygulamada popüler olmak gün geçtikçe zorlaşıyor. Çünkü her geçen gün video sayısı da video çeken kullanıcı sayısı artıyor. Peki videolarınız nasıl daha fazla beğeni alabilir?

Bu yazımızda size Tik-Tok’ta nasıl ünlü olabilirsiniz ve videolarınızda nasıl beğeni alırsınız ayrıntılı açıklıyoruz. İşinizi daha da kolaylaştırmak için yapmanız gerekenleri 5 kolay adım olarak sıraladık. Her bir adımı yazının devamında tek tek açıklayacağız. Özellikle de size kısa zamanda beğeni getirebilecek tiktok beğeni satın al üzerinde Subsboost yönteminden bahsedeceğiz.

Yazının devamında bahsececek olduğumuz beğeni arttırma yöntemlerinden isterseniz sadece birini veya tamamını deneyebilirsiniz. Gelin tiktok videolarında beğeni arttırmanın basit yollarına daha yakından bakalım.

Ünlü Değilseniz TikTok’ta Nasıl Daha Fazla Tiktok Beğeni Alırsınız?

Tik-Tok statista verilerine göre dünyada en çok indirilen sosyal medya uygulaması. 2024 itibari ile dünya çapında 2 milyondan fazla kullanıcıya sahip bu uygulamada ünlü olmak bir şekilde bir hayalden daha fazlası olabilir.

Tiktok üzerinde bir şöhrete sahip olabilmeniz için en önemli şey tiktok algoritmasının nasıl çalıştığını anlamak. Algoritmanın çalışma şeklini ve dikkate aldığı noktaları kavramanız durumunda buna yönelik hareket edebilir ve videolarınızın daha fazla beğeni almasını sağlayabilirsiniz.

Beğeni almak neden önemli?

Herkesin eğlenmek ve biraz da gülümsemek için ziyaret ettiği belirli bir platforma ihtiyacı olabilir. Hem izleyiciler hem de içerik üreten kullanıcılar için temel hedef eğlenmek olsa da bu uygulama sayesinde ciddi gelir elde edilebiliniyor.

Tam da eğlenerek para kazanmak tanımına uyuyor. İlk hedef eğlenmek ve gülmek olsa da bir şekilde takipçi sayısı fazla olan tiktok fenomenleri videolarındaki beğeniler kadar gelir elde edebiliyor.

Videolarınızın beğenilmesi hem sizi ünlü yapması hem de para kazandırması açısından tiktok profilleri için oldukça önemli.

Eğlenceli olun

Tiktok herkesin biraz gülümsemek, eğlenmek için ziyaret ettiği bir ortam. En çok paylaşılan videoları ya şaşırtıcı sonları olan ya da sizi doyasıya güldüren videolar.

Bu nedenle videolarınızın içeriğine karar verirken eğlenceli olmayı bir motto edinin. Kimse kendisini eğlendirmeyen bir videoyu özellikle tiktok’ta izlemek istemez.

Bu nedenle Tik-Tok’un varoluş prensibini hep göz önünde bulundurun: İnsanları eğlendirin. Takipçilerinizi gülümsetirken siz de eğlenin.

Tiktok beğeni zaten herkesin neşelendiği zaman gerçekleşen bir durum. Bu altın kuralı aklımızda tutarak gelin biraz da tiktok algoritması nasıl çalışır ve bizim bunu anlamamız neden önemli bakalım.

TikTok’ta Beğeni Nasıl Alınır: Algoritmayı Anlamak

Tiktok algoritmasını anlamak, videolarınıza beğeni çekebilmeniz ve bilinirliğinizi arttırmak için en önemli koşuldur. Gelin kısaca tiktok algoritması nasıl çalışır inceleyelim.

Tiktok algoritması prensipleri

Uygulama algoritması kullanıcıların beğenilerine göre ilgi alanlarını analiz ederek kişiye özel video seçenekleri sunar. İlk kullanıcılar için henüz ilgi alanları belirlenmediğinden bu geçerli olmayabilir.

Algoritma özgün içeriklere öncelik verir. Öncesinde tekrar edilmemiş, özgün ve ilgi çekici içerikleri keşfette kullanıcılara sunabilir. Videolarınız keşfete çıkıp yeni kullanıcılara önerildiği takdirde videolarınızın beğeni alma hızı artabilir.

Algoritma için kaç video paylaştığınızdan çok videolarınızın kalitesi önemlidir. Bu nedenle videolarınıza ilgi çekici başlıklar ve açıklamalar yazmak, kaliteli içerikler üretmek ve kullanıcıların en aktif olduğu saatlerde videolarınızı paylaşmak, algoritma tarafından olumlu karşılanır.

Tiktok videolarında daha fazla beğeni için 5 kolay adım

Tiktok algoritmasının çalışma prensibini anladıktan sonra yazının başında bahsettiğimiz 5 kolay adıma geçelim. İşte videolarınızda daha fazla beğeni için atılabilinecek 5 kolay adım.

1. Ezberlemesi Kolay Bir TikTok Kullanıcı Adı Oluşturun

İlk olarak en önemli adımlardan biri tiktok kullanıcı isminiz. Kullanıcıların sizi kolayca bulabilmesi ve kolay akılda kalmak adına, ezberlemesi kolay bir tiktok kullanıcı adı oluşturmakla işe başlayabilirsiniz. Bu konuda ünlü tiktok fenomenlerinin isimlerini düşünün.

Başarılı bir profile sahip olabilmek için:

 • Eğlenceli
 • Akılda kalması kolay
 • Kendine özgü
 • Video formatıyla alakalı

bir kullanıcı adı sizin kariyerinizdeki en önemli adımlarınızdan biri olacak.

2. Bir Video Formatına Bağlı Kalın

Sosyal medya platformlarında artık içerik savaşları var. Her kullanıcı daha fazla video beğenisi almak için yarışıyor. Böyle bir ortamda tiktok için size daha fazla beğeni kazandıracak olan bir diğer adım da belirli bir video formatına bağlı kalmak.

Kullanıcı adınızı seçip videolar çekmeye başlamadan önce kendinize bir format belirlemeniz ilerisi için faydalı olabilir. Belirli bir tarz ve format yakaladıktan sonra daha fazla takipçiye ve beğeniye sahip olabilirsiniz.

3. İlginç Video Başlıkları Kullanın

Tiktok kanalınızdaki videoların ilgi görüp izlenebilmeleri için video başlıklarınıza ekstra bir özen göstermeniz gerekir. Herhangi bir ilgi çekici bir video başlığı ile:

 • Takipçilerinizin videonuzu izleme ihtimalini arttırabilir,
 • Yeni takipçiler kazanabilir,
 • Videonuzun beğenilme ve paylaşılma oranları artabilir.

Özellikle de sizin hesabınızı takip etmeyen yeni kullanıcılar kazanmanıza yardımcı olabilecek bir adımdır. İlgi çekici bir video başlığı kullanıp, merak uyandırabilir ve videonuzu izlettirebilirsiniz.

4. Diğer TikTok Profilleri ile İşbirliği Yapın

Tiktok’ta ünlü olabilmek için bir diğer ipucu da diğer profiller ile işbirliği yaparak bilinirliğinizi arttırmak olabilir. Artık sosyal medya platformlarında fenomenler birbirleriyle işbirliği yaparak takipçi sayılarını ikiye katlayabiliyor.

Siz de diğer profillere işbirliği tekifi götürebilir, bu sayede karşılıklı takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Takipçi sayınızın artması veya videolarınızın başkaları tarafından tavsiye edilmesi size otomatik video beğeni sayınızda artış olarak hızlı bir geri dönüş olarak gelecektir. Bu konuda dikkat etmeniz gereken hususlar şunlar olabilir:

 • İşbirliği yapacak olduğunuz profilin sizin video formatlarınıza uygun izleyici kitlesine sahip olup olmadığına karar vermek.
 • İşbirliği şart ve koşullarına beraber karar verip, karşı tarafla net bir anlaşma yapmak.
 • Anlaşma şartlarınıza uyarak her iki tarafın da kazançlı çıkacağı bir plana sadık kalmak.
 • Sosyal medya hesaplarından işbirliğinizi tanıtıp daha çok reklamını yapmak.

İşbirliği yapma adımı, tiktok algoritmasının takdirini kazanacak ve size daha fazla takipçi ve beğeni olarak dönecektir.

5. Subsboost üzerinden tiktok beğeni satın almak

Son ve en etkili beğeni arttırma adımı olarak size belki daha önce aklınıza gelmemiş olabilecek ve en kısa sürede en fazla beğeni sahibi olma şansını sunabilir. Subsboost tiktok beğeni ve takipçi satın alma hizmeti veren güvenilir bir sağlayıcıdır.

Özellikle yeni bir profiliniz varsa veya kısa sürede daha fazla bilinirlik kazanmak istiyorsanız, en etkili yöntemlerden biri beğeni almak faydalanmak olabilir.

Bu hizmetten faydalanarak:

 • Takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.
 • Algoritmada ön plana çıkabilir ve videolarınız keşfette görülebilir.
 • Organik olarak beğeni ve takipçi sayınız normalde olacağından çok daha fazla artabilir.
 • Videolarınız hem satın aldığınız beğeniler, hem de organik beğeniler sayesinde yeni kullanıcılar için çok daha görünür olur.

Tamamen gerçek ve aktif kullanıcıların beğenilerini satın alırsınız ve ne takipçileriniz ne de uygulama bu hizmetten faydalandığınız için bu durumu olumsuz algılamaz. Yani uzun aylar veya yıllar beklemeden hayal ettiğiniz profilinize çok kısa sürede ulaşmanız için akıllı bir yöntem.

Subsboost nedir?

Subsboost yukarıda da bahsettiğimiz üzere, dünyanın her yerinde güvenli bir şekilde sosyal medya hesaplarına beğeni alma hizmeti sunan köklü bir şirkettir.

Tiktok kullanıcılarına sunduğu paketleri inceleyebilir ve size en uygun olduğunuz paketi seçerek hayal ettiğiniz üne kavuşabilirsiniz. Veya bu yolda önemli bir adım atmış olursunuz.

Subsboost hakkında daha fazla bilgi edinmek ve paketleri incelemek için sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Son olarak

Tiktok hem güldüren, hem eğlendiren, hem de para kazandıran bir uygulama. Her yaş grubuna hitap eden, kullanıcı sayısı arttıkça içeriklerinin yaratıcılığı ve çeşitliliği artan bir ortam.

Böylesi eğlenceli bir ortamda, videolarınızın ilgi çekmesini sağlamak, rakiplerin arasından sıyrılmak, özgün içerikler oluşturmak her zaman kolay olmayabilir.

Fakat içeriklerinize güveniyorsanız ve beğenilerinizi arttırmak için alternatif yollar arıyorsanız yukarıda sıraladığımız adımları uygulayabilirsiniz.

Özellikle Subsboost üzerinden beğeni alma yöntemini kullanarak hayalini kurduğunuz takipçi ve beğeni sayılarına çok kısa sürede ulaşabilir ve tiktok üzerinden bir gelir elde etmeye kısa sürede başlayabilirsiniz.

? Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi ? | bizdekalmasin.com 

Yorum yapın