Ana Sayfa » Coin Geleceği » Ata Coin Yorum – Automata Network Geleceği 2022

Ata Coin Yorum – Automata Network Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan ATA Coin nedir, Automata Network Coin geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle ATA Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Automata Network Coin, son derece popüler olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

ATA (Automata Network) Coin Nedir?

Automata Network (ATA), Ethereum ve Polkadot üzerindeki dApp’lerin (merkezi olmayan uygulamalar) güvenlikle birlikte sorunsuz bilgi işlem işlemleri gerçekleştirmesini sağlayan merkezi olmayan bir hizmet protokolüdür. Bu yıl Haziran ayında Binance platformunda piyasaya sürülen piyasadaki en yeni kripto para birimlerinden biridir. Piyasaya henüz iki ay kala, ATA tokeni, son birkaç hafta içinde tanık olduğu hacim artışı nedeniyle şu anda piyasada coinler hakkında en çok konuşulanlardan biri oldu.

ATA Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı:  Automata Network (ATA), sürtünmesiz bilgi edinmek için Automata Ağı üstünde çalışan DApp’lerin ademi merkeziyetçilik, güvenlik, performans ve gizliliğine odaklanan Web3 üstündeki DApp’ler için bir gizlilik ara yazılımı olarak piyasaya çıkmıştır.

Automata Network Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, IOSG Ventures, Divergence Ventures, Alameda Research ve KR1 dahil olmak üzere onu destekleyen yatırımcılar dışında herhangi bir bilgi mevcut değildir.

Bu içeriğimize benzer olan STPT Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ATA Coin Yorum

ATA Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, ATA’nın kendisini DeFi ve daha geniş Web3 ortamı için go-to-gizlilik çözümü olarak güçlü bir şekilde kurmak istemesiyle, yatırımın madeni paranın ne kadar değerli olacağına dair bir çağrıda bulunmadan önce konsolide etmek için zamana ihtiyacı olacak. Mevcut eğilim, kısa vadeli kazançlar için ticaret yapmak isteyen insanlar için büyük bir artış ve harika bir yatırım fırsatı olduğunu gösterdi.

Artık Automata Network coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Automata Network coin’in artılarına daha yakından bakalım.

 • DeFi ve Web3 için bir go-to-gizlilik hizmeti olan ATA, zorlayıcı gizlilik ara yazılımı önerisi, kullanıcılara büyük fayda sağlar.
 • ATA coin sahipleri, yalnızca oluşturma değil, aynı zamanda platform özellikleri ve ağ parametrelerinde söz sahibi olmalarını sağlama haklarını da alır.
 • Kullanıcıların bu süreçte madencilik yapmalarını ve ödüller kazanmalarını sağlar. 
 • Madencilerin ATA jetonunu kazanmalarına ve ayrıca ağdaki kullanıcılar adına işlemi gerçekleştirmelerine olanak tanır. 
 • Ayrıca Binance’in güçlü desteği ve tanıtımı, aslında birçok yatırımcıyı yeni piyasaya sürülen tokene güvenmeye teşvik etti. 

Kullanıcılar, ATA projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

ATA (Automata Network) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Automata Network hakkında coin yorumları sizlerle. İşte ATA Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Potansiyeli ve alaka düzeyi nedeniyle, ona yapılan her yatırım karşılığını verecektir. Madeni parayı uzun süre elinizde tutmak istiyorsanız gerçekten iyi bir yatırım. 

Automata Network’ün fiyatının on yıl içinde 14$’a çıkma olasılığı oldukça yüksek.

Bu kriptoya uzun vadeli yatırım, dikkate alınması gereken sağlam bir seçenek gibi görünüyor. 

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Fiyatı oldukça ucuz ve de bir o kadar önü açık bir coin, son zamanlardaki ilgi de dikkatimi çekmeye başladı. Araştırmak ve yatırım yapmak mantıklı olabilir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam ATA Coin’i incelemek ve detaylandırmak isterim.

Projesini beğendiğim ve takdir ettiğim bir kripto para. Geçmiş dönemdeki açığı kapattığı ve yenilik getirdiğini düşünüyorum.

ATA Coin Geleceği 2022-2030 (Automata Network)

ATA Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Automata Network coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece ATA Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

ATA Coin Geleceği

Automata Network ile alakalı gelecek yılların ATA coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece ATA Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.510.530.60
20230.760.780.90
20241.131.171.33
20251.601.661.96
20262.352.412.83
20273.493.614.04
20285.335.516.23
20297.717.939.27
203011.0911.4013.54

ATA Coin Geleceği 2022

ATA Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular ATA ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.60 $ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

ATA Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.90 $ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu coin teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Automata Network Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 1.33 $ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

ATA Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 1.96 $ değerine ulaşabilir.

Automata Network Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Automata Network için 2030 yılında en düşük 11.09 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

ATA Coin Güvenilir mi?

Kripto para piyasasında 16 bini aşkın coin bulunmaktadır. Bu coinlerinin hepsinin güvenilir veya güvenilmez olduğunu söylemek imkansızdır. Fakat bir coinin güvenilirliğini ölçmenin birkaç yolu vardır. Automata Network coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası ATA Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • ATA coin projesi

ATA Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda ATA Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • KuCoin
 • PancakeSwap (V2)
 • Indodax
 • Tokocrypto
 • WazirX
 • Mandala Exchange
 • Bitvavo
 • CoinEx
 • ApeSwap (BSC)
 • Pionex
 • BKEX
 • AEX
 • Hoo

ATA Coin Nasıl Alınır?

ATA Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Automata Network coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Automata Network Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet ATA alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada ATA Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

ATA Coin (Automata Network) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Automata Network Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece ATA Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Cos Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

ATA Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Automata Network , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Ayrıca son dönemdeki artışları ile beraber daha fazla kitleye ulaşmıştır. Bunun yanında da hem grafiksel olarak hem de haber ve temel bilgileri ile insan tarafından gelecek vadeden bir coindir. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak ATA Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.60 dolar bandında diyebiliriz. Ancak elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir programda da zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

ATA Coin Grafik Yorum ve Analizi

ATA Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerimizden birisi olan Automata Network Coin, 7 Haziran 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Ayrıca akabinde ATA, eylül ayının sonuna kadar düşmüş ve tepeden alanlar için kötü bir dönem geçmiştir. Şu son birkaç zaman diliminde ise tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat en tepeden alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

ATA (Automata Network) Yükselir Mi, Düşer Mi?

ATA Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal. Automata Network coine baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

ATA (Automata Network) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. ATA Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Automata Network Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Nu Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak ATA Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak ATA Coin Yorum – Automata Network Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (13 Oy)
Yorum yapın