Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » En Ucuz Coinler 2023 – En Düşük Coinler – Uygun Fiyat!

En Ucuz Coinler 2023 – En Düşük Coinler – Uygun Fiyat!

En Ucuz Coinler 2023 ve En Düşük Coinler yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda ucuz olan coinleri ve potansiyel taşıyan coinleri inceleyeceğiz. Bu coinler hem ucuz hem de gelecek vadeden niteliktedirler. Bu yazımızın içerisinde ucuz coinlerin fiyatlarını, coin şirketlerinin amacı, misyonu ve vizyonunu her türlü detayını sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca kripto para yazılarımızı da inceleyebilirsiniz.

Ayrıca burada paylaşımı olan hiçbir coin yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde Kalmasın ekibi asla yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

En Ucuz Coinler 2023 Tam Liste:

 • Fun Token (FUN)
 • New BitShares (NBS)
 • Troy (TROY)
 • Holochain (HOT)
 • Mainframe (MFT)
 • Selfkey (KEY)
 • MovieBloc (MBL)
 • veThor (VTHO)
 • Dent (DENT)
 • BitTorrent (BTT)
 • WINklink (WIN)
 • eCash (XEC)
 • Shiba Inu (SHIB)

En Ucuz Coin Nedir?

Piyasada var olan coinleri incelediğimiz zaman fiyat bazlı en düşük olup değerlenme ihtimali de bir o kadar yüksek olan coinleri sizler için listeledik. Binance borsasında olup ucuz olan ilk 13 coin karşınızda. Bu En Ucuz Coin gibi fiyatı oldukça düşük olup daha sonra da yükselen belki yüzlerce coin olmuştur. Hem Türk hem de küresel kullanıcılar için fiyatı ucuz coinler oldukça avantajlı gelmektedir. Bu nedenle bu tarz coinleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bu içeriğimize benzer olan Bol Sıfırlı Coinler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

En Ucuz Coinler 2023

2023 yılı itibariyle En Ucuz Coinler 2023 oldukça sık tercih ediliyor. Bunun temel sebebi az maliyetle çok kazanmayı hedeflemek olduğunu biliyoruz. Ancak bir coine yatırım yapmanın tek sebebi ucuz olması olmamalı. Ucuz olduğu gibi projesi sağlam olmalı. Bu noktada sizler için seçtiğimiz kar ettirebilecek projesi sağlam 13 En Ucuz Coin:

1. FunToken (FUN)

FUNToken, özellikle çevrimiçi kumar ve oyun endüstrisi için geliştirilmiş bir varlıktır. Ayrıca FUNToken, Ethereum blok zincirinin niteliklerini son teknoloji bir teknoloji yığınıyla birleştirerek FUN’u oyuncular, platformlar ve geliştiriciler için güçlü bir kaynak haline getirir. En ucuz coin listemiz devam ediyor.

 • Fiyatı: 0.0062

2. New BitShares (NBS)

Yeni BitShares (NBS), merkezi olmayan bir kripto para birimi değişimi olarak başlayan bir Delegated Proof-of-Stake (DPoS) genel blok zinciri altyapısı olan BitShares’in (BTS) bir çatalıdır. Çatal, bir DPoS konsensüsüne dayalı olarak çalışmaya devam eder ve bu çatal, yalnızca BTS komitesi tarafından BTS4.0 için onaylanmayan işlevleri tersine çevirir, BTS4.0’ın diğer işlevleri kullanılmaya devam eder. NBS’ye dahil olmayacak işlevler şunlardır:

 1. Oy ağırlığının azalması
 2. Bir oy komitesi seçimleri için bir oy
 3. Kilitli oylama
 4. Kilitlenmemiş hesap oylarının sıfır olarak sayılması
 5. Hakların kaldırılması BTS teminat olarak kullanıldığında oy kullanmak için.

NBS belirteci, işlem ücretleri, oylama, değer deposu, teminat olarak ve Yeni BitShares Ağı içinde stake için kullanılır.

 • Fiyatı: 0.0059

3. TROY (TROY)

TROY hizmet belirteci, Troy Trade’deki özelliklere erişime izin verir ve ayrıca, küresel broker-broker ağlarını sürdürmek için stake edilebilir. Bunun yanında TROY, arz ve talebi yeniden dengeleyerek dinamik bir şekilde yakılır. Ayrıca Troy, Aralık 2020’de ana ağını başlatana kadar, TROY, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak kalacaktır. 12 temmuzda zirvelere pynamaktadır.

 • Fiyatı: 0.0043

4. Holochain (HOT)

Holo (HOT), Holochain’e güç veren bir kripto para birimidir. Holochain, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturması için eşler arası bir platform sağlar ve veri merkezli blok zincirlerinin paradigmasını aracı merkezli bir sisteme değiştirmeyi amaçlar. Hot ayrıca arzı az olan ucuz coinler arasında bulunuyor.

 • Fiyatı: 0.0021

5. Mainframe (MFT)

Mainframe (MFT), merkezi olmayan uygulamalar için bir platformdur. Bu ağ, uygulamaların veri göndermesini, dosya depolamasını ve ödemeleri yönetmesini sağlar. Bunun yanında Proje kendisini ‘yeni web için mesajlaşma katmanı’ olarak tanımlıyor. MFT ERC-20 jetonu, platform içinde bir değişim aracı olarak kullanılabilir.

 • Fiyatı: 0.0045

6. SelfKey (KEY)

Anahtar jeton (veya Anahtar jeton), SelfKey ekosisteminde işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan para birimidir. Merkezi olmayan, şifreli bir para birimine sahip olmak, platform pazarında gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin güvenli ve gizli kalacağından emin olmanızı sağlar. Oldukça potansiyelli olan Selfkey, 1000x Yapacak coinler 2023 arasında gösteriliyor.

 • Fiyatı: 0.004898

7. MovieBloc (MBL)

MBL, en düşük fiyatlı coin listemizde yer alıyor. Mbl, MovieBloc platformunun yerel kripto para birimidir. Bu blockchain tabanlı platform, film endüstrisine şeffaflık ve ademi merkeziyetçilik getirmek için Mayıs 2019’da başlatılan bir film ve içerik dağıtıcısıdır. MovieBloc’un resmi teknik incelemesine göre, platform, her ikisi de küresel film işinde büyük şirketleri destekleyen oligopol ve dikey entegrasyonla mücadele etmeye çalışıyor. Makalelerinde, genellikle büyük işletmelerin film yapım ve dağıtım kanallarına hakim olduğunu belirtiyorlar. Küçük veya yeni oyuncuların daha büyük resmin bir parçası olmaları ve görünürlük kazanmaları karmaşıktır. Bu, izleyici seçimini etkiler ve daha çeşitli içeriğe erişimlerini sınırlar.

 • Fiyatı: 0.0048

8. VeThor (VTHO)

VTHO tokeni, VeChainThor Energy anlamına gelir ve VeThor Energy olarak da bilinir. Ayrıca VeChain’deki işlemleri güçlendirmek için kullanılır ve blok zincirinde işlem gerçekleştirmenin maliyetine eşittir. Ayrıca VTHO, Yükselişe geçecek coinler 2023 listesinde kendine yer bulmayı başarıyor.

 • Fiyatı: 0.002229

9. Dent (DENT)

DENT, arzı düşük ucuz coinler arasında bulunuyor. Ayrıca dünyadaki mobil veri endüstrisini bozmayı vaat eden yeni bir kripto para birimidir. Dentcoin şirketinin adı DENT Wireless Limited’dir. Bunun yanında DENT ekosistemi aracılığıyla kullanıcılar, kullanılmayan mobil verilerini satın almak, satmak ve bağışlamak için blok zinciri tabanlı bir platformda birbirine bağlanabiliyor.

 • Fiyatı: 0.001172

10. BitTorrent-New (BTT)

En ucuz Kripto para hangisi? sorusuna verilecek cevaplardan biri BTT’dir. BitTorrent yatırımcısına güç sağlayan bir kripto para birimidir. BitTorrent, içerik oluşturucuların izleyicileriyle bağlantı kurmasına, bir aracı olmadan dijital para birimi kazanmasına ve harcamasına olanak tanır. En düşük fiyatlı coin listemize devam edelim.

 • Fiyatı: 0.0000009915

En ucuz altcoin hangisi sorusuna verilebilecek net cevaplardan biri WIN coindir. WIN parası nedir? WINkLink – WIN – WINk platformunda kullanılan belirteçtir. Ayrıca WIN jetonları, kullanıcıların WINk üzerinde bahis oynamasını ve işlem yapmasını sağlar. Temmuz 2019’a kadar TRONBet olarak bilinen WINk, blockchain tabanlı bir oyun platformudur.

 • Fiyatı: 0.0001300

12. eCash (XEC)

eCash (XEC), Bitcoin Cash ABC ağına dayalı bir kripto para birimidir. eCash, Bitcoin Cash ABC (BCHA) olarak da adlandırıldı, ancak değeri 1:100000 olarak yeniden adlandırıldı ve Temmuz 2021’de eCash olarak yeniden markalandı. … 4 Eylül’de XEC’nin değeri önemli ölçüde arttı ve 0,0004 dolarlık rekor değerine ulaştı.

 • Fiyatı: 0.00004554

13. Shiba Inu (SHIB) | En Ucuz Coin

Shiba Inu coin (SHIB), büyük ölçüde köpek temalı ekosistemi, perakende yatırımcılar tarafından fiyatına ilişkin spekülasyonlar ve güçlü topluluk katılımı nedeniyle bu yıl popülaritesi artan Ethereum tabanlı bir ERC-20 jetonudur. Örneğin resmi Shib Twitter hesabının 1.2 milyondan fazla takipçisi var – Cardano, Kraken ve Solana gibi önde gelen kripto şirketlerinden daha fazla.

Dijital varlık, 2013 yılında viral bir meme trendini ateşleyen ve ardından kötü şöhretli dogecoin kripto para biriminin yaratılmasına yol açan aynı adı taşıyan Japon köpek türünden ilham aldı. Shiba inu, dogecoin ve diğer yüzlerce evcil hayvandan ilham alan dijital varlıkla birlikte, sektörde toplu olarak “meme paraları” olarak bilinir hale geldi.

 • Fiyatı: 0.00001179

Bu içeriğimize benzer olan Sınırlı Sayıda Üretilen Kripto Paralar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geleceği Parlak Ucuz Coinler

Kripto para sektörü gün geçtikçe büyüdüğünü belirtelim. Her gün yeni yüzlerce yeni çıkacak coinler belirleniyor. Bunların arasında gerçekten potansiyelli ve oldukça ucuz coinler de olabiliyor.

Ancak yatırım yapmak için yalnızca ucuz olması yeterli değil. Geleceği parlak ve projesi sağlam olması gerekiyor. Merak etmeyin bu noktada size yardımcı olacağız. 2023 Yılında yatırımcısına kar ettirebilecek Geleceği Parlak Ucuz Coinler listesi:

 • Dogecoin (DOGE): Dogecoin, Mayıs 2021’de Elon Musk’ın “Saturday Night Live” programında bundan bahsetmesiyle çok değer kazandı. Meme coin olmasına rağmen Dogecoin, kullanıcıları ve yatırımcıları sadık bir şekilde takip eden açık kaynaklı bir eşler arası dijital para birimi olarak gelişmeye devam ediyor.
 • XRP (XRP): XRP yani Ripple, uluslararası finans şirketlerinin birbirlerine daha hızlı ödeme göndermelerine yardımcı olmak için piyasaya çıkmış bir kripto paradır. Günümüz itibariyle işlemleri 3 ila 5 saniye içinde halledebiliyor.
 • EOS (EOS): EOS kripto parası, geliştiricilerin ölçeklenebilirlik, güvenlik ve esneklik sunan merkezi olmayan uygulamalar oluşturmasına olanak sağlar.
 • IOTA: IOTA, yatırımcılar arasında herhangi bir ücret vermeden güvenli bir alışveriş yapmayı sağlayan dağıtılmış bir güvenlik teknolojisidir.
 • Litecoin (LTC): Litecoin , dünyadaki herkes için sıfıra oldukça yakın bir maliyetle neredeyse anında ödeme yapılmasını sağlar. Ayrıca yatırımcılar arası bir kripto para birimidir. 

Binance’deki En Ucuz Coinler 2023

Yazımızda geçen 13 adet coinin hepsi Binance borsasında mevcuttur. Ayrıca bu coinler Binance içerisindeki en ucuz coinler 2023 arasındalardır. Bunun yanında bu coinlerin fiyatlanması ve artış göstermesi muhtemeldir. Fakat aksi görüş belirten uzmanlar da mevcut. Bu coinlerdeki fiyatlanmaları zaman gösterecek. Bunun gibi kripto paralar yakın dönemde sizlerle olacak.

Arzı Düşük Ucuz Coinler

Arzı Düşük Ucuz Coinler ülkemizde oldukça sık tercih ediliyor. Hem fiyatı az olması hem de arzı az olması sebebiyle kar ettirme şansı daha yüksek görülüyor.

Arzı sınırlı coinler arasında en ucuz coinlerin grafiğini sizler için derledik.

Coin AdıFiyatıMaksimum Arzı
Loopring0.4382999.000.000.000
Iotex0.03324511.616.946
Voyager Token0.4035279.387.971
Basic Attention Token0.40981.500.000.000
Arzı Düşük Ucuz Coinler

En Düşük Coinler 2023

Yukarıdaki düşük fiyatlı kripto paralar haricinde neredeyse tüm borsalarda çok ucuz altcoinler bulmak mümkün. Bu kripto paralar genellikle 1 dolar altında oluyor ve de çok rağbet görüyor. İşte o en düşük coinler:

 • Spell Coin – 0,0018$
 • Reef Coin – 0,0050$
 • Ooki Coin – 0,0054$
 • Akro Coin – 0,0058$
 • Sc Coin – 0,0060$

En ucuz altcoinler listemiz bu kadardı. Diğer kripto ile alakalı yazılarımıza kripto para kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Kripto para ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bizdekalmasin.com ana sayfaya dönebilirsiniz.

Son olarak En Ucuz Coinler 2023 gibi yazılarımız belirli aralıklarda yayınlanmaya devam edecektir. Takipte kalın. Esen Kalın. Kimileri en düşük fiyatlı altcoinler olarak da arayabiliyor. Aynı anlama geldiğini ifade edelim.

4.7/5 - (28 Oy)
Yorum yapın