En Ucuz Coinler 2022

En Ucuz Coinler 2022 yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda ucuz olan coinleri ve potansiyel taşıyan coinleri inceleyeceğiz. Bu coinler hem ucuz hem de gelecek vadeden niteliktedirler. Bu yazımızın içerisinde ucuz coinlerin fiyatlarını, coin şirketlerinin amacı, misyonu ve vizyonunu her türlü detayını sizlerle paylaşıyor olacağız. Ayrıca burada paylaşımı olan hiçbir coin yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde Kalmasın ekibi asla yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

En Ucuz Coinler 2022 Tam Liste:

 • Fun Token (FUN)
 • New BitShares (NBS)
 • Troy (TROY)
 • Holochain (HOT)
 • Mainframe (MFT)
 • Selfkey (KEY)
 • MovieBloc (MBL)
 • veThor (VTHO)
 • Dent (DENT)
 • BitTorrent (BTT)
 • WINklink (WIN)
 • eCash (XEC)
 • Shiba Inu (SHIB)

En Ucuz Coin Nedir?

Piyasada var olan coinleri incelediğimiz zaman fiyat bazlı en düşük olup değerlenme ihtimali de bir o kadar yüksek olan coinleri sizler için listeledik. Binance borsasında olup ucuz olan ilk 13 coin karşınızda. Bu coinler gibi fiyatı oldukça düşük olup daha sonra da yükselen belki yüzlerce coin olmuştur. Hem Türk hem de küresel kullanıcılar için fiyatı ucuz coinler oldukça avantajlı gelmektedir. Bu nedenle bu tarz coinleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

13. FunToken (FUN)

FUNToken, özellikle çevrimiçi kumar ve oyun endüstrisi için geliştirilmiş bir varlıktır. Ayrıca FUNToken, Ethereum blok zincirinin niteliklerini son teknoloji bir teknoloji yığınıyla birleştirerek FUN’u oyuncular, platformlar ve geliştiriciler için güçlü bir kaynak haline getirir. En ucuz coin listemiz devam ediyor.

 • Fiyatı: 0.0096

12. New BitShares (NBS)

Yeni BitShares (NBS), merkezi olmayan bir kripto para birimi değişimi olarak başlayan bir Delegated Proof-of-Stake (DPoS) genel blok zinciri altyapısı olan BitShares’in (BTS) bir çatalıdır. Çatal, bir DPoS konsensüsüne dayalı olarak çalışmaya devam eder ve bu çatal, yalnızca BTS komitesi tarafından BTS4.0 için onaylanmayan işlevleri tersine çevirir, BTS4.0’ın diğer işlevleri kullanılmaya devam eder. NBS’ye dahil olmayacak işlevler şunlardır:

 1. Oy ağırlığının azalması
 2. Bir oy komitesi seçimleri için bir oy
 3. Kilitli oylama
 4. Kilitlenmemiş hesap oylarının sıfır olarak sayılması
 5. Hakların kaldırılması BTS teminat olarak kullanıldığında oy kullanmak için.

NBS belirteci, işlem ücretleri, oylama, değer deposu, teminat olarak ve Yeni BitShares Ağı içinde stake için kullanılır.

 • Fiyatı: 0.0099

Bu içeriğimize benzer olan Bol Sıfırlı Coinler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

11. TROY (TROY)

TROY hizmet belirteci, Troy Trade’deki özelliklere erişime izin verir ve ayrıca, küresel broker-broker ağlarını sürdürmek için stake edilebilir. Bunun yanında TROY, arz ve talebi yeniden dengeleyerek dinamik bir şekilde yakılır. Ayrıca Troy, Aralık 2020’de ana ağını başlatana kadar, TROY, Ethereum blok zincirinde bir ERC-20 belirteci olarak kalacaktır.

 • Fiyatı: 0.0043

10. Holochain (HOT)

Holo (HOT), Holochain’e güç veren bir kripto para birimidir. Holochain, geliştiricilerin merkezi olmayan uygulamalar oluşturması için eşler arası bir platform sağlar ve veri merkezli blok zincirlerinin paradigmasını aracı merkezli bir sisteme değiştirmeyi amaçlar.

 • Fiyatı: 0.0034

9. Mainframe (MFT)

Mainframe (MFT), merkezi olmayan uygulamalar için bir platformdur. Bu ağ, uygulamaların veri göndermesini, dosya depolamasını ve ödemeleri yönetmesini sağlar. Bunun yanında Proje kendisini ‘yeni web için mesajlaşma katmanı’ olarak tanımlıyor. MFT ERC-20 jetonu, platform içinde bir değişim aracı olarak kullanılabilir.

 • Fiyatı: 0.0052

8. SelfKey (KEY)

Anahtar jeton (veya Anahtar jeton), SelfKey ekosisteminde işlemleri gerçekleştirmek için kullanılan para birimidir. Merkezi olmayan, şifreli bir para birimine sahip olmak, platform pazarında gerçekleştirdiğiniz tüm işlemlerin güvenli ve gizli kalacağından emin olmanızı sağlar.

 • Fiyatı: 0.0045

Bu içeriğimize benzer olan Yeni Çıkacak Coinler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

7. MovieBloc (MBL)

MBL, MovieBloc platformunun yerel kripto para birimidir. Bu blockchain tabanlı platform, film endüstrisine şeffaflık ve ademi merkeziyetçilik getirmek için Mayıs 2019’da başlatılan bir film ve içerik dağıtıcısıdır. MovieBloc’un resmi teknik incelemesine göre, platform, her ikisi de küresel film işinde büyük şirketleri destekleyen oligopol ve dikey entegrasyonla mücadele etmeye çalışıyor. Makalelerinde, genellikle büyük işletmelerin film yapım ve dağıtım kanallarına hakim olduğunu belirtiyorlar. Küçük veya yeni oyuncuların daha büyük resmin bir parçası olmaları ve görünürlük kazanmaları karmaşıktır. Bu, izleyici seçimini etkiler ve daha çeşitli içeriğe erişimlerini sınırlar.

 • Fiyatı: 0.0056

6. VeThor (VTHO)

VTHO tokeni, VeChainThor Energy anlamına gelir ve VeThor Energy olarak da bilinir. Ayrıca VeChain’deki işlemleri güçlendirmek için kullanılır ve blok zincirinde işlem gerçekleştirmenin maliyetine eşittir.

 • Fiyatı: 0.002284

5. Dent (DENT)

DENT Coin, dünyadaki mobil veri endüstrisini bozmayı vaat eden yeni bir kripto para birimidir. Dentcoin şirketinin adı DENT Wireless Limited’dir. Bunun yanında DENT ekosistemi aracılığıyla kullanıcılar, kullanılmayan mobil verilerini satın almak, satmak ve bağışlamak için blok zinciri tabanlı bir platformda birbirine bağlanabilir.

 • Fiyatı: 0.001672

4. BitTorrent (BTTC)

BTT, BitTorrent’e güç sağlayan bir kripto para birimidir. BitTorrent, içerik oluşturucuların izleyicileriyle bağlantı kurmasına, bir aracı olmadan dijital para birimi kazanmasına ve harcamasına olanak tanır. En düşük fiyatlı coin listemize devam edelim.

 • Fiyatı: 0.00000141

WIN parası nedir? WINkLink – WIN – WINk platformunda kullanılan belirteçtir. Ayrıca WIN jetonları, kullanıcıların WINk üzerinde bahis oynamasını ve işlem yapmasını sağlar. Temmuz 2019’a kadar TRONBet olarak bilinen WINk, blockchain tabanlı bir oyun platformudur.

 • Fiyatı: 0.0007500

2. eCash (XEC)

eCash (XEC), Bitcoin Cash ABC ağına dayalı bir kripto para birimidir. eCash, Bitcoin Cash ABC (BCHA) olarak da adlandırıldı, ancak değeri 1:100000 olarak yeniden adlandırıldı ve Temmuz 2021’de eCash olarak yeniden markalandı. … 4 Eylül’de XEC’nin değeri önemli ölçüde arttı ve 0,0004 dolarlık rekor değerine ulaştı.

 • Fiyatı: 0.00005654

1. Shiba Inu (SHIB) | En Ucuz Coin

hiba Inu coin (SHIB), büyük ölçüde köpek temalı ekosistemi, perakende yatırımcılar tarafından fiyatına ilişkin spekülasyonlar ve güçlü topluluk katılımı nedeniyle bu yıl popülaritesi artan Ethereum tabanlı bir ERC-20 jetonudur. Örneğin resmi Shib Twitter hesabının 1.2 milyondan fazla takipçisi var – Cardano, Kraken ve Solana gibi önde gelen kripto şirketlerinden daha fazla.

Dijital varlık, 2013 yılında viral bir meme trendini ateşleyen ve ardından kötü şöhretli dogecoin kripto para biriminin yaratılmasına yol açan aynı adı taşıyan Japon köpek türünden ilham aldı. Shiba inu, dogecoin ve diğer yüzlerce evcil hayvandan ilham alan dijital varlıkla birlikte, sektörde toplu olarak “meme paraları” olarak bilinir hale geldi.

 • Fiyatı: 0.00001552

Bu içeriğimize benzer olan Sınırlı Sayıda Üretilen Kripto Paralar yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Binance’deki En Ucuz Coinler 2022

Yazımızda geçen 13 adet coinin hepsi Binance borsasındadır. Ayrıca bu coinler Binance içerisindeki en ucuz coinler 2022 arasındalardır. Bunun yanında bu coinlerin fiyatlanması ve artış göstermesi muhtemeldir. Fakat aksi görüş belirten uzmanlar da mevcut. Bu coinlerdeki fiyatlanmaları zaman gösterecek. Bunun gibi kripto paralar yakın dönemde sizlerle olacak.

En Düşük Coinler 2022

Yukarıdaki düşük fiyatlı kripto paralar haricinde neredeyse tüm borsalarda çok ucuz altcoinler bulmak mümkün. Bu kripto paralar genellikle 1 dolar altında oluyor ve de çok rağbet görüyor. İşte o dijital paralar:

 • Spell Coin – 0,0018$
 • Reef Coin – 0,0050$
 • Ooki Coin – 0,0054$
 • Akro Coin – 0,0058$
 • Sc Coin – 0,0060$

Bizdekalmasin.com ana sayfaya dönebilirsiniz.

Diğer kripto ile alakalı yazılarımıza kripto para ulaşabilirsiniz.

Kripto para ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En Ucuz Coinler 2022 gibi yazılarımız belirli aralıklarda yayınlanmaya devam edecektir. Takipte kalın. Esen Kalın. Kimileri en düşük fiyatlı altcoinler olarak da arayabiliyor. Aynı anlama geldiğini ifade edelim.

En Ucuz Coinler 2022 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca burada paylaşımı olan hiçbir coin yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde Kalmasın ekibi asla yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın