Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek 2022

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek 2022 Yazımız ile karşınızdayız. Son 10 senenin en iyi ve sevilen oyunlarından olan Leagur Of Legends’in son 2-3 senedir uygulamada olan özelliği ile karşınızdayız. Bu mağaza oyuncuların hesaplarına ve en çok oynadıkları şampiyonlara göre belirlenen bir kostüm indirim sistemidir. Özellikle de Lol Sana Özel Mağaza ile alışveriş yapan ve seven bu denli kişi oldukça bu sistem bu şekilde çalışmaya devam edecektir.

Lol Sana Özel Mağaza Nedir?

League of Legends’de her geçen zaman diliminde ve yamada yeni kostümler çıkmaktadır. Ve yüzlerce kostüm bulunmaktadır. Bu kadar çok çeşit içerisinde Lol oyuncuları için yeni bir özellik getirdi. Bunun adı Oyuncuya özel mağazadır. Bu mağazanın amacı oyuncunun en fazla oynadığı karakterleri analiz ederek 6 adet indirimli kostüm sunar. Bu kostümlere %20, %30, %40, %50, %60 veya %70 gibi oranlarda indirim tanımlanır. Ardından hesabınızdaki Riot Puanı (RP) ile istediğiniz kostümleri alabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Lol Seviye Ödülleri 2022 yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek 2022

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki bu mağazaların yayınlanma tarihleri ile alakalı bir açıklama yapılmıyor. Bu nedenle aşağıda belirtecek olduğumuz tarihler tamamen geçmiş verilere dayanarak ve de tahmin yürütülerek yazılmıştır. League of Legends’in resmi verileri değildir. Lol sana özel mağaza yılın 4 veya 5 farklı zamanında ortaya çıkan bir etkinliktir. Bu tarihler ise şu şekildedir:

  • Ocak – Şubat Ayları arası
  • Nisan – Mayıs Ayları arası
  • Temmuz – Ağustos Ayları arası
  • Ekim – Kasım Ayları arası

Bu tarihler arasında League of legends’in kullanıcıları için hazırladığı mağazalar açık oluyor. Ve de bu kartların üzerine tıkladığınızda size hangi kostümlerin indirimlerinin tanımlandığını görebilirsiniz.

League Of Legends Sana Özel Mağaza Neye Göre Belirlenir?

Bu mağazadaki size özel tanımlanan 6 kostüm indirimi sizin son dönemlerde en çok oynadığınız şampiyonlara göre seçilir. Örneğin, son 1 ay içerisinde en çok oynadığınız şampiyonlar; Garen, Fiora, Darius, Kassadin, Jhin ve Olaf ise bu karakterlerin kostüm indirimleri sizin hesabınıza tanımlanır. Yaklaşık olarak da bir veya bir buçuk aylık süreç içerisinde de bu kostümleri alabilirsiniz. Fakat indirimi olan kostümü maalesef siz seçemiyorsunuz. Tamamen rastgele olan bu sistemde istediğiniz kostüm de çıkabilir istemediğinizde. Ama sahip olduğunuz bir kostüm çıkmayacaktır. Bunun yanında indirim oranlarının da rastgele olduğunu belirtmek isteriz.

Diğer oyun yazılarımıza lol bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyun ile alakalı yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Lol Sana Özel Mağaza Ne Zaman Gelecek 2022 adlı yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın