Ana Sayfa » Oyun » Lol En Pahalı Kostümler 2024

Lol En Pahalı Kostümler 2024

Lol En Pahalı Kostümler 2024 yazımız ile karşınızdayız. En pahalı kostümlerin yanında en nadir kostümlere de yer vereceğimiz yazımız sizlerle. Dünyanın en popüler oyunlarından olan ve yıllardır da bunu sürekli kılan League Of Legends oyununda binlerce kostüm bulunmakta. Bu kostümler oyun ilk çıktığı zaman yani 2010 yılından beri kullanıcılar tarafından oldukça sevilmektedir. Bu kostümler arasında belirli organizasyonlarda dağıtılan ve bir daha piyasaya sürülmemiş olanlar mevcut. İşte bu kostümleri değerli kılan da hem sınırlı olması hem de insanlar tarafından oldukça değerli görülmesi. Bu nadir kostümler hem çok pahalı hem de oldukça nadirler. Neredeyse 1000 oyundan bir tanesine denk gelecek kadar nadir. Çok uzatmadan yazımıza geçelim. 2024 Yılının en pahalı kostümleri:

15. Ufo Corki Kostümü (10-15$)

Nadir kostümlerden olan Ufo Corki kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Orta koridor ve nişancı rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 15$ civarında.

League Of Legends En Pahalı Kostüm Ufo corki kostümü
Ufo corki kostümü

14. Kral Rammus Kostümü (20-30$)

Nadir kostümlerden olan Kral Rammus kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Orman ve üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 30$ civarında.

Kral rammus kostümü
Kral rammus kostümü

13. Manati Warwick kostümü (60-70$)

Nadir kostümlerden olan Manati Warwick kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Urf oyun modu ile hayatımıza girdi. Bunun yanında Orman ve üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 70$ civarında.

League Of Legends En Pahalı Kostüm Manati Warwick kostümü
Manati Warwick kostümü

12. Şanlı Ryze Kostümü (80-90$)

Nadir kostümlerden olan Şanlı Ryze kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Yalnızca ilk sezonda kazanılabilen kostümler arasındaydı. Bunun yanında Orta koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 90$ civarında. Ayrıca İnsan (Genç Ryze kostümüne kıyasla oldukça ucuz.)

şanlı ryze kostümü
Şanlı ryze kostümü

11. Gümüş Kayle Kostümü (110-120$)

Nadir kostümlerden olan Gümüş Kayle kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Orta ve üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 120$ civarında.

League Of Legends En Pahalı Kostüm Gümüş kayle kostümü
Gümüş kayle kostümü

10. Riot Singed Kostümü (140-150$)

Nadir kostümlerden olan Riot Singed kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 150$ civarında. İlk Riot kostümlerinden olduğunu da söylemekte fayda var.

Riot Singed kostümü
Riot Singed kostümü

9. Şanlı Jarvan IV Kostümü (150-160$)

Nadir kostümlerden olan Şanlı Jarvan IV kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Orman ve üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 160$ civarında. Sezon 1 de altın ve üstündeki kümelerde olanlara verilen bir kostümdü şuan lol mağazadan almak maalesef imkansız.

Lol En Pahalı Kostümler Şanlı jarvan IV kostümü
Şanlı jarvan IV kostümü

8. Şanlı Janna Kostümü (150-160$)

Nadir kostümlerden olan Şanlı Janna kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Destek rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 160$ civarında. Sezon 2 de altın ve üstündeki kümelerde olanlara verilen bir kostümdü şuan lol mağazadan almak maalesef imkansız.

Şanlı janna kostümü
Şanlı janna kostümü

7. İnsan Ryze (Genç Ryze) Kostümü (170-180$)

Nadir kostümlerden olan İnsan Ryze kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Orta ve üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 180$ civarında. Oldukça meşhur ve görülmesi zor kostümler arasında yer alıyor.

Lol En Pahalı Kostümler İnsan ryze kostümü
İnsan ryze kostümü

6. Pax Sivir Kostümü (190-200$)

League Of Legends En Pahalı Kostüm yazımıza Pax Sivir Kostümü ile devam ediyorum. Nadir kostümlerden olan Pax Sivir kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Alt koridorda nişancı rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 200$ civarında. Pax kostümleri geçtiğimiz yıllarda yapılan Pax adlı etkinlikte dağıtılan ve daha sonra satışa çıkmayan kostümlerin genel adıdır.

Pax sivir kostümü
Pax sivir kostümü

5. Şampiyonlar Şampiyonu Riven Kostümü (Eski-Orjinal) (210-220$)

Nadir kostümlerden olan Şampiyonlar Şampiyonu Riven kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 220$ civarında. Geçtiğimiz 2016 yılında bu kostümün bir versiyonu çıkarılmıştır. Fakat o markette satılan ve de ucuz bir kostümdür. Karıştırmamak gerekir. Lol En Pahalı Kostümler yazımıza devam edelim.

Lol En Pahalı Kostümler Şampiyonlar şampiyonu riven kostümü
Şampiyonlar şampiyonu riven kostümü

4. Paslı Blitzcrank Kostümü (240-250$)

Nadir kostümlerden olan Paslı Blitzcrank kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Alt koridorda destek rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 250$ civarında. Oldukça sıradan görünen fakat bunun aksine çok nadir ve pahalı kostümlerden bir tanesidir. Öğrenen kişileri şaşkına çevirdiği de doğrudur.

Lol En Pahalı Kostümler Paslı blitzcrank kostümü
Paslı blitzcrank kostümü

3. Pax Jax Kostümü (270-300$)

Nadir kostümlerden olan Pax Jax kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Üst koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 300$ civarında. Pax kostümleri geçtiğimiz yıllarda yapılan Pax adlı etkinlikte dağıtılan ve daha sonra satışa çıkmayan kostümlerin genel adıdır.

League Of Legends En Pahalı Kostüm Pax jax kostümü
Pax jax kostümü

2. Kara Alistar Kostümü (300-350$)

Nadir kostümlerden olan Kara Alistar kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Bunun yanında Alt koridorda destek rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 350$ civarında. Oldukça meşhur olan ve nadir kostümler arasında sıklıkla bahsedilenlerden biridir. Türkiye sunucusunda da ara sıra görebileceğiniz bir kostümdür. Alistar görsel yenilemesinden sonra oldukça karizmatik olduğunu belirtmek gerekir.

League Of Legends En Pahalı Kostüm Kara alistar kostümü
Kara alistar kostümü

1. Pax Twisted Fate Kostümü (600-700$)

Lol En Pahalı Kostümler serimizin en nadir ve pahalı olan kostümü ise bir orta koridor şampiyonu olan Twisted Fateye ait. Nadir kostümlerden olan Pax Twisted Fate kostümü artık mağazadan erişemeyeceğiniz kostümlerden bir tanesi. Orta koridor rolünde sıklıkla gördüğümüz bu güzel şampiyonun kostüm fiyatı ise tahmini 700$ civarında. Pax kostümleri geçtiğimiz yıllarda yapılan Pax adlı etkinlikte dağıtılan ve daha sonra satışa çıkmayan kostümlerin genel adıdır. Bunun yanında Türkiye sunucusu da dahil olmak üzere ara sıra görebileceğiniz bir kostümdür.

League Of Legends En Pahalı Kostüm Pax twisted fate kostümü
Pax twisted fate kostümü

Ana sayfaya bizdekalmasin.com ulaşabilirsiniz.

League Of Legends En Pahalı Kostüm yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz ve zaman ayırdığınız için çok teşekkür ederiz. Bu tarz hem league of legends hem de diğer oyunları içeren yazılarımız sizlerle olacak.

4.3/5 - (6 Oy)
“Lol En Pahalı Kostümler 2024” üzerine bir yorum
Yorum yapın