Ana Sayfa » Tanıtım » Eşsiz Bir Termal Tatil Deneyimi İçin İkbal Termal

Eşsiz Bir Termal Tatil Deneyimi İçin İkbal Termal

Eşsiz Bir Termal Tatil Deneyimi İçin İkbal Termal, Tatil seçiminizi bu kez termal otellerden yana yapmayı düşünüyorsanız sizler için bir önerimiz olacak. Rotanızı termal sularıyla ünlü kentimiz olan Afyon’a çevirebilir ve İkbal Termal otelde konaklayabilirsiniz. Çok sayıda kişinin öncelikli tercihi olan bu otelde gönlünüzce bir tatil yapmanız mümkün olacaktır. İşte nedenleri…

Eşsiz Bir Termal Tatil Deneyimi İçin İkbal Termal
Eşsiz Bir Termal Tatil Deneyimi İçin İkbal Termal

Sadece Helal Yiyecekler Var!

İkbal Termal’in muhafazakâr yaşam şekline uygun bir hizmet sunduğunu belirtmekle başlayalım. Bu kapsamda otelde sadece helal yiyeceklere yer veriliyor. Konukların helal gıda konusunda herhangi bir endişe yaşamadan menüden dilediği lezzeti seçmesi de mümkün olabiliyor.

Alkolsüzlük Kuralı

Bu otelde hiçbir şekilde alkol servisinin yapılmadığını da eklemek isteriz. Odalarda alkol bulunmuyor ve tüm tesiste alkol kullanımına izin verilmiyor. Muhafazakâr oteller için alkolsüzlük kuralının büyük bir önem taşıdığının altını çizmek gerekir. İslami kaidelere uygun yaşayanlar tatil yaptıkları otelde alkol kullanılmasını istemez. İkbal Termal ise bu konuda da beklentileri karşılıyor ve alkolsüzlük kuralını tüm yıl boyunca uyguluyor.

Kadınlar İçin Korunaklı Alanlar

Otelde kadınlar için ayrı olarak hazırlanan ve tamamen korunaklı bölümler var. Mahremiyet konusunda bir sorun yaşamadan kullanılabilen bu alanlar arasında en çok ilgi gören termal havuz oluyor. Kapalı olan termal havuzda sadece kadın personel görevli olduğunda bu alanı kadınlar tesettür mayo zorunluluğu olmadan kullanabilirler. Tesettür mayo ile karışık kullanım havuzu da kullanmaları mümkün oluyor.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!  

Otel İsimleri – Yaratıcı Otel İsimleri

Yine kadınlar için özel olarak ayrılan bir sağlık spa alanı da var. Bu alan da tamamen korunaklı olduğundan mahremiyet endişesi yaşanmadan hem sağlık için ayrılan alanları hem de spa alanını kullanmak mümkün olabiliyor.

Özel Kiralama İmkânı

Bu arada İkbal Termal tarafından sunulan olanaklardan biri de bazı alanları özel olarak kiralayabilme şansıdır. Bu alanlara şu örnekleri verebiliriz:

  • Sağlık alanı
  • Spa merkezi
  • Spa küveti
  • Jakuzi
  • Türk hamamı

Eğer bu oteli daha yakından incelemek ve sunulan hizmetlere dair daha fazla bilgi almak isterseniz HalalBooking.com adresine tıklayabilirsiniz. Otelde konaklamak için ne kadar bütçe ayırmanız gerektiğini öğrenebilir ve rezervasyon işleminizi de yine bu site üzerinden dakikalar içerisinde yapabilirsiniz.

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yorum yapın