Ana Sayfa » Tanıtım » Taksitle Ev Almak Birevim ile Mümkün

Taksitle Ev Almak Birevim ile Mümkün

Taksitle Ev Almak Birevim ile Mümkün, Ödeme kolaylığı olacak şekilde taksitle ev almak istiyorsanız, Birevim ayrıcalıklarını kullanabilirsiniz. Çeşitli tasarruf ödeme planı sunan Birevim ile teslimat süreleri değişen şekilde ev alma olanağı elde edersiniz. Ev alırken, Birevim güvencesini sonuna kadar hissedebilirsiniz.

Birevim Taksit Sayısı Nedir?

Birlikte konut finansmanı ve kişiye özel konut finansmanı, taksitle ev almanızı ifade eden yöntemlerdir. Birevim’de bu yöntemleri kullanarak taksitli şekilde ev alabilirsiniz. Yani belirli ödeme planı oluşturulurken bunu iki türlü yaparsınız. Ya kendinize özel bir planlama ile ya da grup içerisindeki duruma göre taksit ödemelerinizi sürdürmeniz gerekecektir.

Kişisel planlamada yüksek miktarda taksit tutarı öderseniz, eve kavuşma şansınız kısa bir sürede gerçekleşmektedir. Belirleyeceğiniz ödeme miktarını birlikte konut finansmanında seçecekseniz, teslimat süresi uzayabilmektedir. Taksitle ev al prosedürlerinde müşteri temsilcilerimiz de birinci yöntemi daha fazla önermektedir. Zamanla ilgili problem olmayacağını düşünüyorsanız ikinci tasarruf taksitlerini deneyebilirsiniz.

Birevim’ den Ev Alma Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, 18 yaşını dolduran ve taksitleri ödeme imkanı olan herkes Birevim taksitli ev talebinde bulunabilir. Gelir miktarı için belirli bir sınırlama olmamaktadır. Fakat planlamada ödeme düzeni önem kazandığı için ödeyeceğiniz bir miktar olması gerekmektedir. Kişisel bir ödeme planı için taksit süresindeki miktara dikkat etmeniz faydalı olacaktır.

Taksitle Ev Alma Sistemi

Birevim’de taksitle ev alma sisteminde tasarruf planlarının amacı borçlanmadan ziyade birikim mantığıyla ev sahibi olmaktır. Yalnızca küçük bir miktar meblağ ödeyerek taksitli ev sahibi olma yolunda önemli adımlar atabilirsiniz.

Faiz ve büyük masraflar olmadan ev alabilmek için başvurunuzdan sonraki değerlendirme süreci önem kazanmaktadır. Sıraya göre tasarruf yöntemleri ve serbest tasarruf yöntemleri kapsamında birikimlerden sonra kura çekerek ev sahibi olma şansınız gerçekleşmektedir.

Bilgi & İletişim Kanalları

Birevim sistemine dahil olmadan önce taksitle ev almak için bilgi talep edebilirsiniz. Nasıl bir aşama ve süreç olacağına dair 444 23 53 numarasını kullanarak detayları öğrenebilirsiniz.

Her ev alma sisteminde olduğu gibi bilgilendirme ardından süreci kabul edip etmemenize göre işlemler sağlanmaktadır. Birevim en güvenilir ev finansman zeminlerinden biri olarak sizlere detaylı bilgiler verecektir.

İletişim kanallarını form doldurduktan sonra arayabilir veya telefon etmemizi bekleyebilirsiniz. Telefonda her konuda soruları ileterek konut finansman ayrıntıları hakkında detay öğrenebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizler konut alma sürecinde ne yapacaksanız her birini söylemektedir.

Taksit Ödemeleri

Konut için finansman taksit kararı verdikten sonra taksitlerinizi internet şubesinden yapabilirsiniz. Taksit ödemeleri anlaşmalı bankaların hesaplarına gönderilmektedir. İşlemleri mobil uygulama ile sürdürmek için Play Store veya App Store üzerinden Birevim uygulamasını indirmeniz gerekmektedir. Üyeliğiniz boyu taksitleri buralardan da ödeyebilirsiniz.

Birevim konut finansmanı sisteminde sürelerle alakalı birçok müşterimiz tedirgin olmaktadır. Teslimat süresinde esnek bir aşama olduğunu belirtmek faydalıdır. Ödemeleriniz zamanla birikse de hemen ev almayacağınız konusunda kabullenmeniz tavsiye edilmektedir. Diğer yandan konutlara kişisel ödeme planına göre yatırım yaparsanız daha hızlı geri dönüş alabilmektesiniz Yüksek oranda ödemeler için sıralarda üste çıkarma işlemleri olabilmektedir.

Tasarruflarınızı ne kadar fazla taksitle sürdürürseniz evden alacağınız memnuniyet artacaktır. Tasarruflarınız minimum 6.600 TL taksitle süreceği için bu aylık ödemeyi iki veya üç katına çıkarabilirsiniz. Fakat geçim planı açısından size engel olmaması da ayrıca önem teşkil etmektedir. Dilerseniz en uygun taksitleri ve tasarrufları bizlerle de planlayabilirsiniz.

Yatırım Açısından Birevim

Yenilikçi bir ev satın alma sürecinde tüm aşamaları tümüyle ele alabilirsiniz. Tüm süreci bütün olarak düşündüğünüzde taksit ödemeleri konusunda daha sağlıklı kararlar da almanız mümkün olur.

Netice olarak yatırım odaklı bir finansman kaynağının içerisinde olduğunuzu düşünerek konaklamada alternatifleriniz olması gerekir. Sadece Birevim taksitle ev olanakları istediğiniz süreye göre bir ev alma demek değildir.

Birevim sistemi birçok kişiye ev sahibi olma imkanı sunuyor ve bu tasarruf sistemi her geçen gün popülerliğini artırmakta… Geçmiş dönemde kredi sorunu yaşadıysanız, bankalar size kredi vermiyorsa, bir süre bekleyerek ev sahibi olabilirim diyorsanız hemen başvuruları tamamlayabilirsiniz. Başvurularda sizlere şeffaf şekilde bilgilendirme yapılmaktadır. Birevim, güveneceğiniz bir finansman planı sunduğu için geleceğinize önemli yatırımlar demektir.

Birevim’de sadece konut değil araba ve arsa için de başvurular kabul edilmektedir. Sizlerden gelen taleplere göre ev finansmanı  harici olanakları titizlikle sunuyoruz.

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com 

Yorum yapın