Cos Coin Yorum 2022

Cos Coin Yorum 2022 Cos Coin Nedir? Cos Coin Geleceği gibi sorulara değineceğiz. Binance ve çeşitli büyük borsalarda listelenen ve Coinmarketcap sıralamasında 463. Sırada olan Cos Coin, oldukça popüler olan coinlerden bir tanesi. Contentos diğer adıyla da Cos Coin, içerik üreticilerinin (video, yazı veya herhangi bir dalda) içeriklerinin telif haklarına, içeriklerinin büyük kitlelere ulaşmasına katkı sağlayan bir platformdur. Bu yazımızda Cos Coin’in tanımı, yorumu ve de grafik bilgisiyle sizlerle olacağız.  Ayrıca bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Cos Coin Nedir?

Cos Coin Nedir? Sorunuzun cevabı bu içeriğimizde. Contentos yani diğer adıyla Cos Coin, merkezi olmayan bir küresel içerik sistemidir. Yazar haklarının korunması, yazarların özgür bir şekilde içerik üretmesini sağlar. Ayrıca bu üretilen içeriklerin dağıtımı, ödüllendirilmesi gibi ek teşviklere de sahiptir. İçerisinde bulundurduğu özellikler ise şu şekilde:

  • P2P (Peer to peer yani eşten eşe) şeklinde bir gelir dağılım mekanizması mevcuttur. Bu gelir sistemi merkezi olmayan bir yapıya sahip aynı zamanda da şeffaf ve güvenilir.
  • İçeriklerini paylaşmak isteyen kişiler merkezi olmayan bir trafik dağılım sistemine bağlanıyor.
  • Ayrıca içeriklerin telif hakları blok zinciri teknolojisi sayesinde takip edilebilir bir yapıdadır.
  • Bünyesinde bulunan COS TV platformu ise blok zinciri tarafından desteklenen ilk video platformudur. Burada videolar paylaşabilir izleyebilir ve COS ödülleri kazanabilirsiniz.

Ortakları arasında başta Samsung olmak üzere Binance, Origin, Theta, One Harmony, Dailymotion gibi birçok firma bulunuyor.

Yazı önerisi: Btg Coin Geleceği

Cos Coin Yorum 2022

Contentos içerik üreticileri için tasarlanmış bir platform. Onların haklarını koruyan, içeriklerinin dağıtımını ve büyük kitlelerle buluşmasını sağlayan eşsiz bir kripto platformu. Bu yapının günümüzle bu denli paralel gitmesi yatırımcılar için gayet cazip geliyor. Oldukça fazla kişi tarafından sevilen ve takip edilen Cos Coin’in blok zinciri ve merkezi olmayan yapısı da oldukça avantajlı.

Grafik yönünden bakacak olursak da martın üçüncü haftasındaki ciddi bir artış var. Ardından haziran sonuna kadar olan düşüş yatırımcıları çok zedeledi. Her ne kadar eylül ayına doğru bir artış yaşanmış olsa da maalesef yeterli değil. Piyasadaki yatırımcıların hem pozitif hem de negatif yönlü mevcut. Fiyat hareketini zaman gösterecek.

Cos Coin Geleceği

Contentos içerik üreticilerine özgü bir yapıdadır. Günümüzde çok fazla internet sitesi, sosyal medya platformları ve de şirketlerde çalışan editörler mevcut. Bu insanların da sayısı gün geçtikçe artıyor. Hal böyleyken Cos Coin’in destekçi sayısının artacağını düşünmek pek de yanlış olmaz. Fakat bu gelişme grafiğe veya fiyata yansır mı onu zaman gösterecek.

Bu içeriğimize benzer olan En Ucuz Coinler yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Contentos Cos Coin Grafik

Cos Coin 1 Günlük Grafik | Cos Coin Yorum
Cos Coin 1 Günlük Grafik

Grafiğine baktığımız zaman ise 25 Mart tarihinde $0.05 seviyelerine ulaşarak tarihinin en yüksek seviyesini görmüş oldu. Ardından 22 Haziran tarihine kadar olan süreçte ise ciddi bir düşüş yaşayarak $0.08 seviyelerine kadar indi. Ardından her ne kadar 4 Eylül tarihinde toparlayıp $0.0316 seviyelerini görse de bu ciddi düşüşü karşılayacak kadar iyi bir yükseliş değildi. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz.

Cos Coin Nasıl Alınır?

Contentos, Binance, Gate io, WazirX ve de Bithumb borsalarında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Binance borsası üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz.

Cos Coin Nasıl Alınır
Cos Coin Nasıl Alınır?
  1. Almak istediğiniz Cos Fiyatını giriniz.
  2. Kaç adet Cos alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
  3. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
  4. Burada Cos Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
  5. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Hacmi en yüksek olan kripto paraların güncel fiyat bilgisine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Diğer kripto para yazılarımıza kripto para ulaşabilirsiniz.

Aşağıda diğer kripto yazılarımıza ulaşabilirsiniz.

Cos Coin Yorum 2022 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın