Ana Sayfa » Coin Geleceği » BTG Coin Yorum – Bitcoin Gold Geleceği 2024

BTG Coin Yorum – Bitcoin Gold Geleceği 2024

BTG Coin Nedir, BTG Coin Geleceği, Bitcoin Gold Coin Amacı, BTG Coin Yorum ve düşünceleri şu sıralar çok sık araştırılıyor. Bizde bugün BTG Coin konusunu detaylı olarak ele alacağız. Amacımız Bitcoin Gold Coin Projesi hakkında merak ettiğiniz tüm cevapları sizlere sunmak.

Önce hemen belirtelim. BTG Coin çok bilinen coinlerden biri. Birçok büyük borsada listeleniyor.  Aynı zamanda oldukça yüksek kâr bırakan coinler arasında yer almakta.  Okumaya başlamadan önce kahvenizi alabilirsiniz. Zira konuyu tüm yönleri ile ele almayı plânlıyoruz. Hazırsanız başlayalım.

BTG Coin Nedir?

Kuşkusuz bir coine yatırım yapmadan önce onu tanımanız iyi bir strateji. Dolayısı ile önce BTG Coin Nedir sorusunun cevabını vererek başlayalım. Böylece onu daha yakından tanımış olacaksınız. Bitcoin Gold Coin, Ekim 2017’de 491407 numaralı blokta ortaya çıkan ilk kripto para biriminin sert çatalıdır. Projenin ana ilham kaynağı, Lightning ASIC madencilik şirketinin sahibi ve CEO’su Jack Liao’dur. Jack Liao’ya göre, Bitcoin Gold blok zinciri ağının çeşitli amaçları vardır.

Bitcoin Gold Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Orijinal Bitcoin blok zinciri, işlemci gücünü kullanan yeni bloklar oluşturmak için SHA-256 karma algoritmasını kullanır. Ayrıca, aslında bu tür madencilik için gerekli olan tek şey bir işlemci olduğundan, mühendisler kripto madenciliğine odaklanan birkaç işlemci paketinden bireysel cihazlar yarattılar.

Bu içeriğimize benzer olan Aergo Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

BTG Coin Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bunun yanında BTG Coin’in kurucusu ve CEO ’su Jack Liao’dur.

BTG Coin Yorum 2024

BTG Coin Yorum ve düşünceleri de belirtelim. Zira yorumlar son derece olumlu. BTG henüz gelişiminin erken aşamalarında. Ancak proje yoğun ilgi görüyor. Her iki hedef de çekici, ancak çatal orijinalinden neredeyse hiç farklı değildi. Kullanıcıların takdir ettiği tek özelliği Equihash algoritmasıydı. Uygulama ekibi bir PC’deki madencilik seviyesinin ASIC ile aynı olacağını (2 ABD Doları arasında fiyatlandırıldığını) belirttiğinden, iyi bir ekran kartına sahip normal bir bilgisayar kullanarak BTG madenciliği yapma imkanı yarattı (fiyatı 200 ila 500 ABD Doları arasındaydı). 50.000 ABD Doları’na kadar). Normal bir bilgisayarda bitcoin (BTC) madenciliği yapmak da mümkündür, ancak kârsızdır. Şimdi BTG Coin’in özelliklerine daha yakından bakalım.

BTG Coin Özellikleri:

 • Daha önce Zcash (ZEC) ağı tarafından kullanılan Equihash madencilik algoritmasını kullanarak Bitcoin’i “tekrar merkezi olmayan hale getirmek” için. Bu algoritma, işlemcinin (CPU) işlem gücüne değil, video çipinin (GPU) RAM’ine dayanır. Bitcoin Goldmining’i, kullanımı tekelleştirilmiş bitcoin madenciliği olan ASIC cihazlarına dayanıklı hale getirmesi gerekiyordu.
 • Orijinal Bitcoin kripto para biriminin “yedeğini” oluşturmak için. BTG yazarlarından birinin takma adı H4×3: “Bitcoin Gold, birincil SHA256 ağı bozulduğunda veya kesintiye uğradığında bir tür sigorta haline gelmeli. Litecoin oluşturmak için idem “yedek” şeması uygulandı, ancak Bitcoin Gold bu konuda daha iyi – Bitcoin ile aynı madeni para dağıtma düzenlemesine sahip.”

Kısacası yatırımcılarda, Bitcoin Gold Coin Projesi konusunda güven oluşursa oldukça kar ettirebilecek bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu tarz yazılarımız Coin Geleceği kapsamında detaylı olarak değerlendirilmektedir. Daha farklı yazılarımıza ulaşmak istiyorsanız eğer bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bitcoin Gold Coin Yorumları

Aşağıda alanında uzman kişilerin bu kripto para ile alakalı yaptıkları yorumları sizlerle:

“Bitcoin Gold Coin, son derece kaliteli ve etkin bir coin, listemde yerini aldı.”

“Bu BTG coin baya iyi ama fazla arttı gibi biraz düşmesini bekliyorum.”

BTG Coin Geleceği 2024

BTG Coin Geleceği
BTG Coin Geleceği

Bu başlığın altında BTG Coin Fiyat Tahmini 2024 hakkında detaylı bilgiler paylaşıyor olacağız. Bu sayede BTG Coin Geleceği hakkında daha net fikir edinebilirsiniz.

2024yılından itibaren Bitcoin Gold Coin Geleceği hakkında yorum yapmadan önce şunu belirtelim. Özellikle 2024 yılında uzmanlar ve çeşitli yorumcular coinin, ilerleyen süreçte artacağını düşünüyor.  Bu önemli. Ayrıca coinin bu yıl içerisinde 26 $ seviyelerine ulaşacağı da tahmin ediliyor.

BTG Coin Geleceği 2025

2025 yılı itibari ile kripto paraların büyümesi ve piyasa değerinin artacağına yönelik heyecan verici zamanları görmek mümkün. Uzun vadeli yatırım yapmak isteyenler için BTG Coin ‘de olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var. Zira fiyat 57 $ değerine ulaşabilir.

Bitcoin Gold Geleceği 2030

Hakkında oldukça çelişkili yorumlar da var.  Şunu tekrar hatırlatalım. BTG Coin özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi.  Peki BTG Coin 2030 yılında ne olur? Uzmanların tahmini 2030 yılında en düşük 86 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği yönünde.

Bu içeriğimize benzer olan RDN Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

BTG Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Bitcoin Gold Coin bulabilirsiniz. Üyelik kaydınızı oluşturup alım veya satım işlemi gerçekleştirmeniz mümkün.

 • Binance
 • Bithumb
 • Gate io
 • Bybit
 • Huobi Global
 • Bitfinex
 • Coinone
 • Okx
 • Indodax

BTG Coin Fiyat Tahmini 2024 (Hedef Fiyat)

BTG Coin Fiyat tahmini konusuna değinelim şimdi. Bunun yanında BTG kripto para piyasasında sevilen coinlerden birisi.  olan Hakkında en fazla konuşulan coinler arasında yer alıyor. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Bitcoin Gold Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 26 dolar seviyelerinde diyebiliriz.

Feragatname:  Bunu belirtmemiz çok önemli. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür.  Dolayısı ile dikkatli olmanız ve bilerek hareket etmeniz gerekmekte. Sitemizdeki bilgiler sadece tanıtım ve bilgilendirme amaçlıdır. Asla bir yatırım tavsiyesi değildir.

BTG Coin Yükselir mi?

BTG Coin Yükselir mi sorusunun cevabını dünya çapında çok sayıda insan merak ediyor. Cevabı öğrenmek için yüzbinlerce araştırma yapılıyor.  Biz şu belirtelim. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı vardır.

Dezavantajlarından birisi ise fazla aşağı yukarı oynamasıdır. Özellikle uzun vadeli düşünülen bir coin olduğu için anlık yükseliş ve düşüşler olması çok normaldir. Bir sonraki süreçte yükselip yükselmeyeceğini zaman gösterecektir diyebiliriz.

Bu içeriğimize benzer olan FARM Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

BTG (Bitcoin Gold) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedeni de budur. O sebeple kripto paralarda genellikle alıcılar doyuma ulaştığında coin düşüşe geçer. Bu da BTG neden düşüyor sorunuzun cevabıdır.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından da ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

BTG Coin Yorum yazımızın sonuna geldik, teşekkür ederiz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın