Ana Sayfa » Coin Geleceği » Pols Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Pols Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Pols Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Pols Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

POLS Coin Nedir?

POLS diğer adıyla da Polkastarter IDO’ları (Initial Dex Offering yani ilk borsa arzı olarak da tanımlayabiliriz.) başlatmak yönetmek ve takibini sağlamak üzere kurulmuş olan bir platformdur. Projelerin sınırlı miktarda bulunan jetonlarını beyaz listeye (Whitelist) alınmış üyelerine satacağı bir ön listeleme dağıtımıdır. Topluluktaki bu üyelerin adresleri fon toplanan bu projeye alınmadıkça IDO’lara (Initial Dex Offering yani ilk borsa arzı olarak da tanımlayabiliriz.) katılamazlar.

Polkastarter’da mantık şu şekilde işliyor. Siz elinizde bulunan her 250 POLS için bir bilet hakkı kazanıyorsunuz. Ne kadar çok biletiniz olursa da beyaz listeye katılma şansınız o kadar yüksek oluyor. IDO’lara katılırken insanları kura ile belirledikleri için bu biletlerin sayısı oldukça önemli. Ayrıca POLS Token sahipleri Pancake Swap ve Uniswap gibi merkezi olmayan borsalarda ETH-POLS ve de BNB-POLS havuzlarında likidite sağlayabiliyorlar. Bunun yanında POLS sahiplerinin IDO’lara oy vermesi veya teklif sunması için POLS biriktirmesi gerekmektedir.

Polkastarter (Pols) Özellikleri

Basitçe söylemek gerekirse, Polkastarter bir piyango mekanizması gibi çalışır, ancak kullanıcılara bir IDO kazanma şanslarını artırmak için belirli bir yol sunar. Kullanıcıların sahip olduğu POLS/LP jetonlarının miktarı arttığında artan POLS gücü kavramını kullanır. Kullanıcıların POLS gücünden yararlanmalarının 3 yolu vardır:

 • Holing POLS : Cüzdanınızda tuttuğunuz her 250 POLS için 1 adet “bilet” alacaksınız ve bu, beyaz liste sürecine 1 giriş olarak sayılacaktır. POLS’u biletlerle takas etmediğinizi unutmayın, POLS sayısı yalnızca aldığınız bilet sayısını “temsil eder”. Ne kadar çok POLS tutarsanız, beyaz listeyi kazanma şansınız o kadar artar.
 • Stake POLS : POLS’u tutmakla aynı şekilde POLS gücünü sayar.
 • Likidite sağlama : Uniswap üzerindeki ETH – POLS likidite havuzunun her bir LP jetonu 100 POLS’ye, PancakeSwap üzerindeki BNB – POLS ise 20 POLS’ye eşittir. Bu, 2.5 ETH – POLS veya 12.5 BNB – POLS LP jetonları (~ 250 POLS) ile 1 bilet alacağınız anlamına gelir. Bu nedenle, POLS tutmaya benzer şekilde, ne kadar çok LP jetonunuz varsa, seçilme şansınız o kadar yüksek olur.

Pols Coin Sahibi Kim?

Polkastarter, teknoloji firmalarında otuz yıldan fazla birleşik deneyime sahip bir yönetim kadrosuna sahiptir. Şu anda Polkastarter’da sırası ile CEO ve CTO rollerini Daniel Stockhaus ve Tiago Martins tarafınca kuruldu .

Pols (Polkastarter) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Pols Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Pols Coin Geleceği

Polkastarter coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20224.694.825.53
20236.566.808.10
20249.269.6011.25
202512.2712.6616.09
202618.4318.9321.62
202727.5628.3231.90
202839.7341.1547.63
202958.9060.9668.99
203086.3989.44103.64

Pols Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 5.53 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Pols Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 6.56$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Polkastarter Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 11.25 $ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Pols Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 16.09 $ değerine ulaşacak.

Polkastarter Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Pols için 2030 yılında en düşük 86.39 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan GTO Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Pols Coin Yorum 2022

Önce Pols Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Polkastarter, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Polkastarter projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Her hafta belki de her gün onlarca yeni coin piyasaya sürülüyor ve çeşitli borsalarda listelenmek için yarışıyorlar. İşte bu IDO adı verilen (Initial Dex Offering yani ilk borsa arzı olarak da tanımlayabiliriz.) projelerin bu platform aracılığı ile topluluklara ulaşma fikri oldukça mantıklı geliyor.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Pols Hangi Borsalarda Var?

Pols Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • Uniswap
 • Kucoin
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • Poloniex
 • Okex
 • BitForex

POLS Coin Grafik

Mayıs ayının 3. Haftasında Binance borsasında satışa sürülen POLS Coin, temmuzun 3. Haftasına doğru ciddi bir düşüş yaşamış ve $0.80 seviyelerine kadar düşmüş. Daha sonra ise ağustosun 17’sine doğru $2.5 seviyelerine kadar çıkan POLS Coin yaklaşık 3 katından fazla artmıştır. Bundan sonrası için hem olumlu hem de olumsuz yorum yapan kesimler mevcut. Nasıl bir şekil alacağını zaman gösterecek. Güncel fiyat ve diğer bilgiler için aşağıda verilen tabloyu inceleyebilirsiniz.

Pols Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Pols Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Pols Coin ara ara olsa da düşüyor.

Pols (Polkastarter) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Pols Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Pols Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Pols (Polkastarter) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Pols Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Bizdekalmasin.com dan Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Pols Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (5 Oy)
Yorum yapın