Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Fluzole Kullananlar Yorumları

Fluzole Kullananlar Yorumları

Fluzole Kullananlar Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Bu ilaç antifungal adındaki ve mantar hastalıklarına karşı kullanılan ilaçlardan biridir. İçerisindeki etken madde flukonazoldür. Aniden olan veya kendisini tekrarlayan vajinal mantar hastalığının tedavisinde kullanılmaktadır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar yorumlarından, ne için kullanıldığından, yan etkilerinden vs. bahsedeceğiz.

Fluzole 100 Mg Nedir?

Fluzole 150 mg beyaz kapsül içerisinde beyaz homojen toz halinde bulunmaktadır. Mantarlara karşı kullanılan antifungal adı verilen ilaç grubundan birisidir. Doktorunuz size bu ilacı mantar enfeksiyonundan kurtulmak için önerebilir. Fluzole Nedir? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Lipanthyl 267 Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fluzole Ne için Kullanılır?

Fluzole Ne için Kullanılır?
Fluzole Ne için Kullanılır?

Bu ilaç mayalar başta olmak üzere mantarlardan kaynaklanan enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılmaktadır. Bunun dışında mantar enfeksiyonu kapmanızı önlemek içinde kullanılmaktadır. Mantar enfeksiyonlarının en büyük nedeni Candida adı verilen bir mayadır. Fluzole 150 bu tür mantarları yok etmek için veya bu mantarlardan korumak için etkili bir ilaçtır. Son zamanlarda oldukça merak edilen Fluzole Ne için Kullanılır? Sorusunun cevabı bu şekildedir.

Fluzole Nasıl Kullanılır?

İçerisindeki etken maddenin günlük dozu mantar enfeksiyonun cinsi ve ciddiyetine bağlı olmaktadır. Doktorunuz tarafından başka bir şekilde önerilmediği sürece genel olarak şöyle kullanılmaktadır. Ağızdan alınır, İlacı hem aç karnına hem de tok karnına alınabilir. Vajinal pamukçuk tedavisinde tek bir kapsül ile kullanılmalıdır. Fluzole 150 mg 2 kapsül nasıl kullanılır? Sorusunun cevabı bu şekildedir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Concor Kullananlar Yorumları yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Fluzole Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi bu ilaçta da yan etkiler bulunmaktadır. Fakat bu yan etkilerden herhangi birini görürseniz ilaç kullanımını bırakıp en yakın hastaneye gidiniz. Fluzole Yan Etkileri şunlardır;

  • İshal
  • Midede rahatsızlık
  • Baş ağrısı
  • Kusma
  • Kaşıntı
  • Karın ağrısı
  • Uykusuzluk

Fluzole 150 Mg Kullananlar

Bu ilaç hakkında Fluzole kullananlar oldukça fazla yorum yapmışlardır. Bizde sizin için bu ilacı kullanmadan önce size fikir vermesi açısından bu yorumları sizlerle paylaşacağız. Fluzole kapsül kullananlar yorumları sizlerle;

Vajina bölgemde mantar enfeksiyonu varmış, doktorum bunu önerdi, etkili bir ilaç.

Kullanıcı Yorumu

2 ay kullandım, fakat çok etkisini görmedim.

Kullanıcı Yorumu

Doktorum düzenli bir şekilde kullanırsam etkili olacağını söyledi ve çok kısa sürede etkisini gösterdi.

Kullanıcı Yorumu

Sağlık kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Fluzole Kullananlar Yorumları yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

3.4/5 - (17 Oy)
“Fluzole Kullananlar Yorumları” üzerine bir yorum
Yorum yapın