Ana Sayfa » Coin Geleceği » Pond Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Pond Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Pond Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Pond Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Ayrıca Pond, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Pond Coin nedir?

Pond Coin diğer adıyla Marlin, yüksek düzeyde ölçeklenen, merkezi olmayan ve anonim bir platformdur. Marlin, performans ve güvenlik tasarımı olan sağlam bir P2P ağıdır. Biriktirme ve kesme kullanarak daha hızlı teslimat için optimize olan topolojiye sahip yüksek verimli bir blok zinciridir. Marlin ağının büyümesi yakında POND fiyatına yansımaya başlayacak.

Marlin’i kullanan tüccarlar, Gaz fiyat savaşlarında asla kaybetmemek için düşük gecikmeli senkronizasyonlarıyla rakiplerini yener. Ayrıca merkezi olmayan bulut bilgi işlem ve depolama çözümleri için düşük gecikmeli iletişim sağlar. Aynı zamanda Yüksek Frekanslı Ticaret için altyapı sağlar.

Marlin (Pond) Özellikleri

Pond Coin diğer adıyla Marlin, yüksek düzeyde ölçeklenen, merkezi olmayan ve anonim bir platformdur. Anonim olması, merkezi olmaması ve de bulut bilgi sisteminde çalışması oldukça iyi. Bunun yanında depolama çözümleri ile birlikte oldukça faydalı bir platformdur.

Pond Coin Sahibi Kim?

Marlin, tümü eşler arası ağ oluşturma konusunda geniş deneyime sahip geliştiriciler Siddhartha, Prateesh ve Roshan’ın buluşudur.

Üretimde parçalama kullanan ilk yüksek verimli blok zinciri olan Zilliqa’nın geliştirilmesinden sorumlu olan Siddhartha, Microsoft ve Adobe’de çalışma deneyimine sahiptir ve 2 ABD patentinin yazarıdır. 

Prateesh, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde (MIT) Bilgisayar Ağlarına odaklanan bir doktora adayıdır ve hevesli bir açık kaynak meraklısı olan Roshan, Boost C++ kitaplıklarına katkıda bulunmuştur.

Bu içeriğimize benzer olan Nuls Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Pond (Marlin) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Pond Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Pond Coin Geleceği

Marlin coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0900.0930.11
20230.130.130.15
20240.180.190.22
20250.250.260.32
20260.370.390.43
20270.550.570.67
20280.780.810.95
20291.131.171.38
20301.551.601.92

Pond Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,093dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Pond Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,13$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Marlin Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,19$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Pond Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,26$ değerine ulaşacak.

Marlin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Pond için 2030 yılında en düşük 1,60$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Pond Coin Yorum 2022

Önce Pond Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Marlin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Kullanıcılar, Marlin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Pond Hangi Borsalarda Var?

Pond Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Binance
  • Kucoin
  • Gate io
  • Huobi Global
  • Uniswap
  • LBank
  • Sushiswap
  • Mexc
  • Probit
  • Coinone

Pond Coin Grafik

6 Nisan tarihinde çok ciddi bir yükseliş yapmıştır. $0.30 seviyelerine çıkmıştır ve tarihinin en yüksek seviyesine ulaşmıştır. Daha sonra süreçte düşüş eğilimi göstermiştir. 10 eylül tarihinde ise $0.19 seviyelerine çıkmıştır. Her ne kadar yükseliş göstermişse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

Pond Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Pond Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Pond Coin ara ara olsa da düşüyor.

Pond (Marlin) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Pond Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Pond Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Marlin Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Pond Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Pond Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (19 Oy)
Yorum yapın