Ana Sayfa » Coin Geleceği » Dusk Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Dusk Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Dusk Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Dusk Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Dusk Coin nedir?

Dusk Coin diğer adıyla da Dusk Network, menkul kıymetler için bir teknoloji barındırıyor. Çeşitli işletmelerin finansal araçlarını jeton haline getirmek için çalışmalar yürütüyor. Ayrıca bu işlemleri yaparken de güvenli olması için açık kaynak kod kullanıyor. Bunun yanında Binance, Gate io, Bittrex ve Bitfinex borsalarında işlem yapmak mümkün.

Merkezi olmayan bir sisteme sahip olan Dusk Coin, ağ üzerinde gerçekleşen işlemlerinin hızının 15 saniyenin altında olması gerektiğine inanıyor. Bu nedenle Bitcoin, Ethereum veya birçok coinin kullanmış olduğu Proof of Work fikrini kullanmak istemiyorlar. Dusk Coin Proof of Blind Bid mantığı ile çalışıyor.

DuskNetwork (Dusk) Özellikleri

 • Küresel bir işbirliğine teşvik ediyor. Kullanıcılar, bilgisayarlarını ağa bağladıklarında blok zincirinin bir parçası haline geliyorlar ve hem uygun maliyetlerle bu iş yapılabiliyor hem de açık kaynaklı şeffaf bir sistem oluşuyor.
 • Ayrıca Dusk Network, güvenlik ve küresel düzenlemelerde mevzuatlara ve yasalara uygun olarak tasarlanmıştır.
 • 33 kişilik bir ekib sahip olan Dusk Network’un başında Emanuele Francioni var. Linkedn hesabına buradan ulaşabilirsiniz.
 • Bunun yanında yerel borsaların külfetli maliyetlerini ve aracıları ortadan kaldırarak bu platformları tek bir çatı altında birleştirmek istiyor.

Dusk Coin Sahibi Kim?

Dusk Network’ün Kurucusu ve İş Direktörü Jelle Pol ve Dusk Network’ün Kurucu Ortağı Emanuele Francioni, giriş ve açılış konuşmaları yaptı.

Bu içeriğimize benzer olan Rsr Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Dusk (DuskNetwork) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Dusk Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Dusk Coin Geleceği

DuskNetwork coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.680.710.86
20231.041.071.21
20241.491.541.80
20252.222.302.63
20263.153.253.77
20274.294.455.44
20286.226.407.44
20299.519.7610.78
203013.5213.9116.47

Dusk Coin Geleceği 2022

Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,71 dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Dusk Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 1,07$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

DuskNetwork Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 1,54$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

Dusk Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 2,30$ değerine ulaşacak.

DuskNetwork Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Dusk için 2030 yılında en düşük 13,91$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MLN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Dusk Coin Yorum 2022

Önce Dusk Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, DuskNetwork, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. Ayrıca kullanıcılar, DuskNetwork projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Dusk Hangi Borsalarda Var?

Dusk Coini aşağıdaki borsalarda listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate io
 • Bittrex
 • Bitfinex
 • Uniswap
 • WazirX
 • Bitrue
 • CoinDCX
 • Coinbase
 • Coinone

Dusk Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Dusk Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Dusk Coin ara ara olsa da düşüyor.

Dusk (DuskNetwork) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Dusk Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Dusk Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.2/5 - (9 Oy)
Yorum yapın