Ana Sayfa » Coin Geleceği » IOTX Coin Yorum – IoTeX Coin Geleceği 2022

IOTX Coin Yorum – IoTeX Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan IOTX Coin nedir, IoTeX Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle IOTX Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan IOTX, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

IOTX (IoTeX) Coin Nedir?

Öncelikle IOTX Coin nedir sorusunu cevaplayalım. IOTX projesi, cihazlarımıza ve cihazlarımızdan akan büyük miktardaki verinin şu anda şirketler ve devlet kurumları tarafından kendi çıkarları için işlendiği fikri üzerine kurulmuştur. 

IOTX Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: IoTeX, kullanıcılara bu varlıklarla paylaştıkları veriler üzerinde daha fazla kontrol sağlamayı amaçlarken, aynı zamanda bu verileri dağıtmaya karar verirlerse para kazanmalarını da sağlar.

IoTeX – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, IoTeX’in kurucuları Qevan Guo, Jing Sun, Xinxin Fan ve Raullen Chai‘dir. Bunların dışında ekibin arkasında 30’dan fazla bilim insanı vardır.

Bu içeriğimize benzer olan Göztepe Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IOTX Coin Yorum

IOTX Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Blok zincirleri ve akıllı sözleşmeleri, bazen mikro ödemeler için veri toplayan ve takas eden uzak sensörleri için oldukça önemli. Ayrıca cihazların bağlanması anlamına gelen Nesnelerin İnterneti (IoT) için de bu proje çok oldukça uygun görünüyor. Bu nedenle, gelecek için IOTX Coin oldukça potansiyel vadettiğini düşünüyoruz. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık IoTeX coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. IoTeX coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım.

 • Ölçeklenebilirlik.
 • Gizlilik eksikliği.
 • Yüksek İşletme Maliyetleri.
 • İşlevsel Değer Eksikliği.

Kullanıcılar, IOTX projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coin’e yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

IOTX (IoTeX ) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın IoTeX hakkında coin yorumları sizlerle. İşte IOTX Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Trading Beasts’in IOTX tahmini, 2022’nin sonunda 0.1 $’a ulaşacağı ve 2025’in sonunda hala 0.1 $’da olacağı yönündeydi. 

Son dönemlerde ilgimi çeken IOTX teknik açıdan da oldukça iyi.

Gov Capital , IoTeX jeton fiyat tahmininde  , IOTX’in bir yıl içinde 0,14 ABD doları olacağını ve ardından beş yıl içinde 0,62 ABD dolarına yükseleceğini öne sürdü.

IOTX oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Wallet Investor’ın IoTeX kripto fiyat tahmini, coinin gelecek yıl bu zamanlar yaklaşık 0,18 dolara yükseldiğini gördü ve fiyatın Mart 2027’ye kadar 0,49 dolara ulaşabileceğine inanıyor.

IOTX Coin Geleceği (IoTeX )

IOTX Coin Geleceği
IOTX Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında IoTeX coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece IOTX Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

IoTeX ile alakalı gelecek yılların IOTX coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece IOTX Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.1010.100.12
20230.1520.150.18
20240.2030.210.25
20250.2950.300.34
20260.4370.440.50
20270.6310.640.75
20280.8930.931.11
20291.3661.401.58
20301.9482.012.31

IOTX Coin Geleceği 2022

IOTX Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular IOTX ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 0.10$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

IOTX Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 0.15$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

IoTeX Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 0.21$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

IOTX Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 0.30$ değerine ulaşabilir.

IoTeX Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan IoTeX için 2030 yılında en düşük 1.948$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan Jasmy Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IOTX Coin Güvenilir mi?

IoTeX coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası IOTX Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • IOTX coin projesi

IOTX Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda IOTX Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Gate.io
 • KuCoin
 • Coinbase Exchange
 • Huobi Global
 • Coinone
 • Bittrex
 • LBank
 • WazirX

Bu içeriğimize benzer olan Ava Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IOTX Coin Nasıl Alınır?

IOTX Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek IoTeX Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz IoTeX Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet IOTX alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada IOTX Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

IOTX Coin (IoTeX ) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten IoTeX Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece IOTX Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Burger Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

IOTX Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan IoTeX , oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak IOTX Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 0.12 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

IOTX Coin Grafik Yorum ve Analizi

IOTX Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan IoTeX Coin, 13 Kasım 2021 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

IOTX (IoTeX ) Yükselir Mi, Düşer Mi?

IOTX Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantaja sahiptir. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat oynaması olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normaldir.

IoTeX Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok fazla bir miktarda olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zamanda ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber göreceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ne kadar ihtiyaç duyduğunuz ile alakalı olduğunu da kolaylıkla söyleyebiliriz.

IOTX (IoTeX ) Coin Neden Yükseliyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden IOTX Coin’de de aynı durum söz konusudur.

IOTX Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi IOTX Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak IOTX Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak IOTX Coin Yorum – IoTeX Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.3/5 - (14 Oy)
Yorum yapın