Ana Sayfa » Oyun » PUBG New State Promosyon Kodu – Kullanılmamış Kodlar

PUBG New State Promosyon Kodu – Kullanılmamış Kodlar

PUBG New State promosyon kodu online ortamda fazlasıyla aranmaktadır. Sanal alemde fazlasıyla oynanan oyunlar arasında yer alan PUBG New State oyununu daha da keyifli bir hale getirme konusunda da bu kodlar son derecede etkin bir biçimde kalacaktır. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz! 🌟

PUBG New State Kodu

PUBG New State Kodu
PUBG New State Kodu

Özellikle son zamanlarda en çok oynanan oyunların başına gelen PUBG New State oyunu içerisinde 100 kişilik bir haritada yer almak söz konusudur. Ayrıca bu 100 kişi arasından sona kalmak gibi bir amaç uğruna herkes hareket edecektir. Farklı farklı silahlar ve oyun stratejileri de bu oyun içerisinde varlık gösterecektir. Gerçekçi grafikleri ve çeşitlilik göstermesiyle oyun keyfini PUBG New State ile elde etmek mümkün olmaktadır. Yeni nesil etkileşimli aksiyon oyunu olarak da PUBG New State son derecede işlevsel bir halde kalmaktadır. Ayrıca silah ve drone kullanma ile de PUBG New State farklı bir oyun olduğunu gösterecektir. Bununla beraber PUBG New State oyununu elde etmek her zaman en uygun biçimde kalmaya da devam edecektir. İşte kullanılmamış PUBG New State Kodu şu şekildedir:

 • 35KQXI8C6IH8
 • 7IV1P1KLLOUKV
 • P8HZDBTFZ95U
 • HTDS78FTU2XJ

New State Promosyon Kodu 2023

Ücretsiz bir biçimde PUBG New State oyunundaki özellik ya da skinlere sahip olma evresinde bu kodlar önemli bir haldedir. Bununla beraber PUBG New State oyununa odaklı bir şekilde de fayda yaratacaktır. Gayet makul ve işlevsel bir oyun deneyimini yakalama konusunda da işlevsel bir hjalde kalacaktır. PUBG New State oyununa yönelik olarak bu şekildeki kodlarla beraber herhangi bir oyun içi satın alım işlemlerine yer vermeden gerekli sonuçları yakalamak kesindir. İşte New State Promosyon Kodu 2023 şu şekildedir:

 • 8CUY84RG25OKW
 • BDGRAAZBZJGS
 • DDSJJCZCDZ9U
 • 6PSXNVN241BTG
 • Q12KARZBZYTR

New State Promosyon Kodu Güncel

PUBG New State oyunu farklı farklı modlara sahiptir. Bununla beraber Battle Royale, Ölüm Modu ve Eğitici Mod gibi seçeneklerle PUBG New State oyununu farklı biçimlerde oynamak gibi bir gelişme de gündeme gelecektir.

PUBG New State evreni bir hayli geniş ve gelişmiş bir yapıdadır. Ayrıca gün geçtikçe daha da geniş kitlelere ulaşan bir oyun olduğundan dolayı daha da gerçekçi bir hal almaktadır. Öte yandan ücretsiz kodlara ulaşmak isteyenler için de farklı seçenekler de gündeme gelecektir. Özellikle oyuna yeni başlayanlar için bu kodlar bir hayli yeterlidir. En uygun PUBG New State başlangıcını yapabilme konusunda da en büyük yardımcı olacaktır. New State Promosyon Kodu Güncel aşağıda verilmiştir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Pubg Mobile Bedava Hesap yazımızı da inceleyebilirsiniz.

New State Promosyon Kodu Nasıl Alınır?

PUBG New State, genel olarak etkin kodları yaratan bir yapıdadır. Ayrıca PUBG New State ücretsiz kupon kodları dahilinde de her bir oyuncunun aradıklarını bulmaları kesin olarak gelişecektir. Bu kodlar dahilinde de işlevsel bir oyun deneyimi her bir oyuncuyu bekliyor olacaktır. New State promosyon kodu almak için şu adımları takip edebilirsiniz:

 1. New State resmi web sitesini veya sosyal medya hesaplarını ziyaret edin.
 2. Promosyon koduyla ilgili duyuruları ve paylaşımları arayın.
 3. Eğer bir promosyon kodu paylaşılmışsa, kodu not edin veya kopyalayın.
 4. Oyun içinde “Promosyon Kodu” menüsüne gidin ve not ettiğiniz veya kopyaladığınız kodu buraya girin.
 5. Kodun geçerliliği kontrol edilecek ve geçerli ise promosyon kodu ile ilgili ödülleri alacaksınız.

Öte yandan, New State promosyon kodları genellikle sınırlı sayıda dağıtıldığı için, düzenli olarak New State’in resmi kanallarını kontrol etmek iyi bir fikir olabilir. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Pubg 60 Fps Veren Telefonlar Ve Fiyatları yazımızı da inceleyebilirsiniz. Böylece New State Promosyon Kodu Nasıl Alınır? Sorusuna bu şekilde cevap verebiliriz.

Ücretsiz PUBG New State Kodları

PUBG New State oyununa dair kodlar da herkesi memnun edecek bir yapıdadır. Ayrıca ücretsiz PUBG New State kodları konusu dahilinde de farklı farklı seçenekler gündeme gelecektir. Bu hususta da genel olarak iyi bir başlangıç yapmayı doğrudan destekleyecektir.

 • 8CUY84RG25OKW – Bu kupon kodu ile ücretsiz hediye kazanabilirsiniz.
 • 35KQXI8C6IH8 – Bu kupon kodu ile ücretsiz hediye sizin oluyor.
 • BDGRAAZBZJGS – Bu kupon kodu ile “M416 Turuncu Skini” kazan.
 • 7IV1P1KLLOUKV – Bu kupon kodu ile ücretsiz hediye sizleri bekliyor.
 • DDSJJCZCDZ9U – Bu kupon kodu ile “AKM Skini”ne sahip olabilirsiniz.
 • P8HZDBTFZ95U – Bu kupon kodu ile ücretsiz “M416 Skini” kazanabilirsiniz.
 • 6PSXNVN241BTG – Bu kupon kodu ile ücretsiz hediye senin oluyor.
 • HTDS78FTU2XJ – Bu kupon kodu ile ücretsiz “M416 Skini” kazanma şansı yakala.
 • Q12KARZBZYTR– Bu kupon kodu ile ücretsiz “Kar98 Skini” kazan.

Diğer kullanabileceğiniz bedava PUBG New State kupon kodları ise şunlar:

 • KO684R62VRRYJ
 • 2DTROFHKAEK1Y
 • 0CUB9D5WMSCWL
 • IKQYGCMEG9QK7
 • 6GEUPN2FXGKM0

PUBG New State kodlarına yönelik olarak her zaman farklı şartlar gelişme gösterecektir. Daha kapsamlı ve keyifli bir PUBG New State oyun deneyimine ulaşmak isteyenler adına da ön planda olacaktır. Bu hususta da her bir oyuncunun daha cazip ve etkili bir PUBG New State deneyimini yakalamaları gibi bir konu da varlık gösterecek düzeyde kendini gösterecektir.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Oyun kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak PUBG New State promosyon kodu yazımızın sonuna geldik, okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın