Ana Sayfa » Yaşam » Sağlık » Prostrolane İğne Fiyatı 2024 – Prostrolane İğne Nedir?

Prostrolane İğne Fiyatı 2024 – Prostrolane İğne Nedir?

Prostrolane İğne Fiyatı yazımız ile sizlerle birlikteyiz. Bu yazımızda Prostrolane iğne nedir, zararları ve kullanıcı yorumlarını sizler ile paylaşacağız. Bildiğiniz üzere ilaç kullanımında oldukça titiz davranmalı ve doğru ilacı kullandığımızdan emin olmalıyız. Biz de Prostrolane iğne ne amaçla kullanmak istediğini bilmeyen okurlarımız için ilacın açıklamasını ve Prostrolane iğne fiyatı konusunu yazdık.

Ayrıca buna benzer bir yazımız olan Byetta 5 mg Kullananlar Yorumları adlı yazımıza da bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Prostrolane İğne Nedir?

Prostrolane İğne Nedir
Prostrolane İğne Nedir?

Fizik tedavide kullanılan, Prostrolane İğne Nedir? sorusunun cevabını arayan kullanıcı sayısı internet üzerinde gittikçe artış göstermektedir. İlk olarak, Prostrolane sinovial sıvıların viskoelastikiyetini zenginleştirme yoluyla eklem mobilitesini iyileştirdiği için ostreoartritik eklemlerdeki ağrıların tedavisinde endikedir. Yani eklem ağrıları sebebiyle tedavi amaçlı kullanılan bir iğnedir. Tedavi sürecinde Kıkırdak ve kemik yenilenmesini desteklemektedir.

Bu nedenle bilmediğiniz ilaçlar ve iğneler konusunda gerekli bilgiye sahip olmadan sakın almayın. İğnelerin ve ilaçların yan etkileri hayatınıza son verecek derecede tehlikeli olaylara yol açabilmektedir. Bu yüzden bir doktora danışın ve doktorun tavsiye ettiği ilaçları kullanın.

Prostrolane İğne Fiyatı 2024

Fizik tedavi sürecinde doktorların kullanılmasını önerdiği ilaçlardan biri de Prostrolane iğnesidir. Bir hastanın maddi açıdan etkileyebilecek bir ilaç olabilen prostrolane’in satış fiyatı hakkında bilgileri sizler için belirttik. Hastaların sıklıkla sorduğu sorulardan birisi de prostrolane fiyatı nedir oluyor.

Ülkemizde artan ekonomik sıkıntılar nedeniyle ilaç fiyatlarında da doğru orantılı bir artış söz konusudur. Aşağıda Prostrolane iğne fiyatı 2021 yılı ve Prostrolane İğne Fiyatı 2024 yılında ne kadar ücret ile satışa sunulduğu gösteriliyor.

 • Dizde sıvı kaybı iğnesi fiyatı 2021 : 529₺
 • Prostrolane Fiyat 2022 : 999₺
 • Prostrolane İğne Fiyatı 2024: 1.199₺

Yıldan yıla fiyat artışı gösteren bu iğne fiyatının 2024 yılında da artış göstereceği ön görülebilir. Fakat maddi sıkıntı yaşamayan vatandaşlar için sağlığınızın önceliğiniz olmasını tavsiye ederiz ve fiyat pahalı diye almamazlık yapmamanızı tavsiye ederiz.

Prostrolane İğne Yan Etkileri

Her farklı bünyenin ilacı vücuda kabul şekli farklıdır. Bazı bünyedeki insanlar iğneyi olduktan sonra herhangi bir sorun ile karşılaşmazlar fakat bazı insanlar ise kullandıkları ilacın yan etkisini oldukça ağır bir şekilde görmektedirler. Bu yüzden kullanacak olduğunuz bir ilacın kullanmadan önce yan etkilerini mutlaka araştırmanızı tavsiye ederiz. Fiyat konusunda yazmış olduğumuz yazımızda Prostrolane İğne Yan Etkileri konusunda sizlere gerekli bilgileri de paylaşmak istedik.

 • Ağrıda artış
 • Yanma
 • Sızlanma ve enjeksiyon (iğne) yerinde ciltte kızarıklık
 • Hafif şişlik
 • Mide bulantısı
 • Baş dönmesi
 • Tansiyon düşmesi
 • Çarpıntı
 • Kan şekerinin ve tansiyonun düşmesi veya artması

Kullanıcı Yorumları Prostrolane İğne

Bazı Prostrolane İğne Yorum aşağıda yer almaktadır. Prostrolane iğne yorumları kullanacak olduğunuz iğne için size diğer hastalardan tavsiyeler sağlayabilir. Fakat şunu unutmamalısınız ki, her hasta ile aynı etkiyi görmeyeceksiniz. O kişiye yarayan iğne size yaramayabilir. Veya o kişiye yaramayan iğne size yarayabilir. Bu yorumları sadece fikir olması açısından okumanızda fayda var.

Evet işe yarıyor ancak %100 iyileşme beklemeyin. yürüyemeyen hastayı yürütüyor. daha sonra sızlamalar devam ediyor. ucuz muadili varsa onları da araştırmakta fayda var.

Kıkırdak zedelenmesi şikayetiyle gittiğimde fizik tedavi doktorum tarafından tavsiye edilen eklem içi enjeksiyon ilacı. yürümemi bile zorlaştıran bir ağrım vardı. beş yıl boyunca senede bir kez bu iğnelerden olursam kıkırdak zedelenmesinin büyük ölçüde geçeceğini söyledi.

Ön çapraz bağ kopması yaşadım ve bugün bu iğneyi yaptı doktorum. umarım asgari düzeyde yürütür beni. işimden gücümden kaldım. bir işe yaramazsa yazarım buraya.

Buna benzer diğer sağlık kategorisindeki yazılarımızı okumak için aşağıdan konu başlıklarına tıklayabilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com adresi üzerinden ana sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Prostrolane İğne Fiyatı adlı yazımızın sonuna geldik. Değerli zamanınızı bize ayırdığınız için teşekkür ederiz. Daha fazlası için bizi takip edin.

5/5 - (1 Oy)
“Prostrolane İğne Fiyatı 2024 – Prostrolane İğne Nedir?” üzerine 7 yorum
  • 2023 fiyatı nedir acaba hanımefendi,siz kullanıyorsunuz fiyatını soyleseniz memnun olurum,2023 fiyatını bulamiyorum

   Cevapla
 1. Kireçlenme için Zonguldak level hastanesi ortopedi doktoru tarafından az önce vurdurdum ilerleyen günlere bakıcaz

  Cevapla
Yorum yapın