Ana Sayfa » Rehber » İstanbulkart Hes Kodu Hata Nasıl Düzeltilir? 2023

İstanbulkart Hes Kodu Hata Nasıl Düzeltilir? 2023

İstanbulkart Hes Kodu Hata yazımız ile karşınızdayız. Korona vakalarının artmasından dolayı insanlar toplu taşıma araçlarına binerken kartlarına Hes kodunu tanımlamaları gerekir. Çünkü korona olan veya temaslı olan insanlar bu sayede ayırt edilebilmektedir. Bu yüzden otobüse alınmazlar. İstanbulkart yükleme yapmak istiyorum fakat hata alıyorum diyorsanız ilgili yazımızı okuyama devam ediniz.

Fakat insanlar İstanbul kartlarına Hes kodu tanımlarken hatalarla karşılaşabilirler. Bu yüzden internette sorunun çözümü için araştırma yapmaktadırlar. Yazımız içerisinde sizlere bu hatanın çözümünün nasıl yapılacağından bahsedeceğiz.

İstanbul Kart Hes Kodu Eşleştirme Hatası

İstanbul Kart Hes Kodu Eşleştirme Hatası
İstanbul Kart Hes Kodu Eşleştirme Hatası

İnsanlar toplu taşıma aracı kullanmak için Hes kodlarını tanıtmak zorundadır. Fakat bazı insanlarda tanıma yapılırken hata vermektedir. Bunun için yapmanız gereken https://kisisellestirme.istanbulkart.istanbul adresinde karşınıza çıkan formu doldurmanız gerekir. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru doldurmanız gerekir.

İstanbul Kart Hes Kodu Eşleştirme Hatası alan insanların birçoğu bilgilerini eksik veya yanlış yazdığı için bu hatayla karşılaşmaktadır. Bunun için bilgilerinizi kontrol edip öyle kaydetmeniz gerekir. Kaydet’e bastıktan sonra Hes kodunuz tanımlı olacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Samkarta Hes Kodu Tanımlama Nasıl Yapılır? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Karta Hes Kodu Yükleme

İstanbul Karta Hes Kodu Yüklemek için insanlar genellikle 153’ü aramaktadır. Fakat internet üzerinden de bu işlemi yapabilirsiniz. İstanbul kart kişiselleştirme sitesine girince orada karşınıza çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız gerekir. Hata almamanız için bilgileri eksiksiz ve doğru bir şekilde yazmanız gerekmektedir. Form da en altta Hes kodu yazan yere Hes kodunuzu yazmanız yeterlidir.

Bazen İstanbul karta Hes kodu yükleme yaparken hata alabilirsiniz. Bunun için bilgilerinizi doğru yazdıysanız, yapmanız gereken sadece beklemektir. Çünkü İBB’nin sistemde yapacağı güncelleme bulunmaktadır.

İstanbul Kart Hes Kodu Eşleştirme Kontrolü

İstanbul Kart Hes Kodu Eşleştirme Kontrolü yapmak istiyorsanız öncelikle İstanbul kart kişiselleştirme sitesine girmeniz gerekir. Buradan gerekli bilgileri doldurduktan sonra en altta bulunan Hes kodunuzu yazmanız gerekmektedir. Son olarak kaydet’e tıkladıktan sonra Hes kodunuz yüklenmiş olacaktır. Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan iPhone Son Hat Artık Kullanılamıyor Hatası Nedir? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

İstanbul Kart Girdiğiniz Kart Başka Bir Kullanıcı Üzerine Kayıtlıdır Hatası Çözümü

İnsanlar İstanbul Kart Girdiğiniz Kart Başka Bir Kullanıcı Üzerine Kayıtlıdır hatası ile karşılaşabiliyor. Bu şekilde bir uyarı aldığınızda kartınız ile beraber Müşteri Hizmetlerine başvurmanız gerekmektedir. Yaşadığınız İstanbul Kartı ile ilgili sorun için Müsteri Hizmetlerine ulaşmanın yolu 153 Beyaz Masa ile iletişime geçmek veya “İstanbulkart.istanbul” sitesine girerek iletişim bölümünden form doldurabilirsiniz.

İstanbulkart kişiselleştirme nasıl yapılır ile alakalı sıkça sorulan sorulardan bazılarını sizler için derledik.

Ayrıca, Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Rehber kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak İstanbulkart Hes Kodu Hata yazımızın sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Bu ve bunun gibi yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

5/5 - (3 Oy)
Yorum yapın