Bekunis Kullananlar

Bekunis Kullananlar yazımız ile karşınızdayız. Bir müshil ilacı olan Bekunis, kalın bağırsağın hızlı çalışmasını sağlayarak dışkının daha kolay bir şekilde dışarı atılmasını sağlamaktadır. Bunun yanında kasların kasılmasını da geliştirmektedir. Bu sayede kabızlığı ortadan kaldırır ve bağırsak hareketlerinin hızlanması sonucu sindirimi de hızlandırmaktadır. Böylece kilo verme durumuna geçilmektedir. Yazımız içerisinde ilacın kullanımını, ne işe yaradığını, yan etkilerinden vs bahsedeceğiz.

Bekunis İlaç Nedir?

Bu ilaç temelinde kabızığı gidermek için kullanılır. Kabızlık bağırsak hareketlerinin yavaşlaması sonucu ortaya çıkan dışkının sertleşme durumudur. Eğer Kabızlığı gidermek istiyorsak bağırsak hareketlerini hızlandırmamız gerekmektedir. Bekunis ilaç bağırsağı hızlandırarak dışkının hızlı bir şekilde dışarıya çıkarılmasını kolaylaştırmaktadır.

Bekunis İlaç 2 Tane İçilir Mi?

Doktorunuzun size önerdiği şekilde kullanmakta fayda vardır. Çünkü çok fazla tüketimde bağırsak sorunları ortaya çıkabilmektedir.

Bekunis İlaç Ne İşe Yarar?

Bekunis ilaç kabızlığı kısa sürede olsa ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Bu ilaç bağırsaktaki kasların zayıflığı veya daha yavaş çalışmasından dolayı ortaya çıkan kabızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bekunis bağırsağın daha hızlı çalışmasını sağlayarak daha rahat şekilde tuvaletinizi yapmanızı sağlamaktadır. Sürekli kullanımı size zarar verebilir, kesinlikle hastalar bu konuda uyarılmalıdır.

Bekunis Kullanımı

Kullanımında kesinlikle doktorunuzun size önerdiği şekilde kullanın. Bu ilacı daha fazla sürede kullanırsanız bağırsak sorununuz ortaya çıkabilir. Bekunis ilacın kullanım şekli günde 1 adettir. Bu ilaç yetişkinlerde yatmadan önce 1 bardak su ile çiğnenmeden yutulmalıdır. Bebeklerde ve 12 yaş altı çocukları kesinlikle kullanılmamalıdır.

Bekunis Kaç Saatte Etki eder?

Bu ilacı aldıktan sonra faydasını görmek istiyorsanız yaklaşık olarak 8 ile 10 saat arasında bir zaman geçmiş olmalı. Anında bir etkisi olmaz bir süre sonra rahat bir şekilde tuvaletinizi yapabilirsiniz.

Bekunis Kullananlar
Bekunis Kullananlar

Bekunis Ne Kadar Süre Kullanılmalıdır?

Bu ilacı düzenli kullanmanıza rağmen birkaç gün sonra bağırsaklarınızda boşalma olmadıysa, bu durum ciddi bir hastalığın belirtisi olabilir. Böyle bir durumda ilacı kullanmayı bırakıp derhal doktorunuza başvurun. Ama genellikle bu ilacı kullananlar ilacı almaya başladıktan birkaç gün sonra sorunun ortadan kalktığını ve sağlıklı bir şekilde yaşadıklarını söylemektedirler.

Bekunis Yan Etkileri

Her ilaçta olduğu gibi Bekunis İlaç ile olan tedavilerde de yan etki görülebilmektedir. Bu gibi yan etkileri görürseniz lütfen doktorunuza başvurun. Bekunis ilacın yan etkileri şu şekildedir:

  • İshalin şiddetli olması
  • Gaz sorunları yaşanması
  • Karın bölgesinde ağrı oluşması
  • İdrar renginde değişiklik olması

Bekunis Kullananlar Zayıflayanlar

Bekunis ilacı ile zayıflamak mümkündür çünkü bu ilaç kabızlığı gidermek amacıyla üretilmiştir. İlacı aldıktan sonra bağırsaklarınız hızlanacak ve sindiriminiz de hızlanmış olacaktır. Bu sayede yağ yakılarak fazla kilolarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Bekunis Kullananlar

Birçok kullanıcı yorumunu göz önünde bulundurduğumuz da genellikle olumlu yorumların yapıldığına tanık olduk. Bu olumlu yorumları sizler için derledik:

Bu sıkıntılı süreçte çok işe yaradı. Harika bir ilaç.

Şükran Hanım

Kabızlık sorunum vardı, bu ilaç birkaç saat sonra etkisini gösterdi ve sağlıklı bir şekilde tuvalete çıkabiliyorum.

Mert Bey

Kabızlık sorunu olanların kesinlikle kullanması gereken bir ilaç. Başka ilaç kullanmayın.

Sevgi Hanım

Bu ilacı alırken endişelerim vardı acaba çok kilo verir miyim diye fakat düşündüğüm kadar kilo vermedim.

Hasan Bey

Bekunis Kullananlar yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın