Ana Sayfa » Coin Geleceği » Avax Coin Yorum – Avalanche Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Avax Coin Yorum – Avalanche Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

En çok merak edilen kripto paralardan olan Avax Coin nedir, Avalanche Coin Geleceği 2022 Mayıs, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Avax Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Avax, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Avax (Avalanche) Coin Nedir?

Öncelikle Avax Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Avalanche, Ava Labs tarafından geliştirilen ve herkesin kendi çok işlevli blok zincirlerini ve merkezi olmayan uygulamalarını (dApp’ler) kolayca üretir. Ayrıca buna olanak tanıyan yeni bir platformdur. Bunun yanında yavaş işlem hızları, merkezileştirme ve ölçeklenebilirlik dahil olmak üzere eski blok zinciri platformlarının bazı sınırlamalarını ele almak için tasarlanmıştır. Ayrıca bunu yapmak için çeşitli yenilikler kullanır.

Avax Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: Çeşitli özelliklerini sizler için sıralayalım;

 • Stake Ödülleri — 360 Milyon jeton lansman sırasında basıldı ve ardından diğer 360 Milyon jeton, on yıllar boyunca piyasaya sürülen doğrulayıcılar için staking ödülleri olarak kullanılacak.
 • Tohum Satışı — Jetonların %2,5’i tohum satışına katılanlar içindi. Belirteç başına fiyat 0,33 ABD dolarıydı ve tahsislerinin %10’unun ana ağ lansmanında serbest bırakıldığı ve ardından bir yıl boyunca her 3 ayda bir %22,5’inin serbest bırakıldığı 1 yıllık bir hak kazanma programına sahipler.
 • Özel Satış — Tokenlerin %3,5’i özel satışa katılanlar içindi. Belirteç başına fiyat 0,5 dolardı ve tahsislerinin %10’unun ana ağ lansmanında serbest bırakıldığı ve ardından bir yıl boyunca her 3 ayda bir %22,5’inin serbest bırakıldığı 1 yıllık bir hak kazanma programı var.
 • Vakıf — Jetonların %9,26’sı Vakfa tahsis edilmiştir. Bu belirteçler, pazarlama, ödüller, teşvik programları ve daha fazlası dahil olmaktadır. Ayrıca çeşitli ekosistem oluşturma girişimleri için kullanılmaktadır. Bunların 10 yıllık bir hakediş süresi vardır.
 • Airdrop — Jetonların %2,5’i Bu jetonlar, Avalanche topluluğuna daha fazla insanı dahil etmek için çeşitli topluluklara dağıtılma özel yetkisiyle tahsis edilmiştir. Örneğin, bunlar çeşitli kripto topluluklarına, Reddit topluluklarına, geliştirici forum topluluklarına ve hatta kullanıcı alışverişi yapmak için airdrop’ları içermektedir. Bunların 4 Yıllık hak kazanma süresi var
 • Takım — jetonların %10’u. AVA Labs’ın kurucu ve kurucu olmayan üyelerine tahsis edilir. Bunların, kurucular da dahil olmak üzere, lansmandan önce jeton kazanmış olan Ekip üyeleriyle 4 yıllık bir hak kazanma süresi vardır ve tüm jetonları dört yıl boyunca gönüllü olarak yeniden kilitler.

Avalanche – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Emin Gün Sirer tarafından bulunmuştur. Kendisi Türk’tür. Ve bizim gurur kaynaklarımız arasındadır.

Bu içeriğimize benzer olan Bnx Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Avax Coin Yorum

Avax Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Avax Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Avalanche coin‘in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Avalanche coin‘in özelliklerine daha yakından bakalım. Biriktirme ödülleri, topluluk ve takım durumları, takımın oldukça etkin ve bilgili oluşu, airdrop imkanları, özel ve tohum satışları, düşük gecikme süresi ve de yüksek verimli hizmetleri hem diğer coinlerden ayrılan hem de oldukça iyi özellikleri arasında yer almaktadır.

Kullanıcılar, Avax projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Avax (Avalanche) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Avalanche hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Avax Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Avax bir Türk tarafından ortaya konmuştur. Bu nedenle bile çok ilgimi çekiyor.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Avax oldukça başarılı ve son derece etkin bir proje. Takdir edilesi.

Son dönemin en popüler 10 kripto parasından birisi. İlerleyen süreçte önü çok açık.

Avax Coin Geleceği (Avalanche)

Avax Coin Geleceği
Avax Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 Mayıs ve 2030 yıllarını arasında Avalanche coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Avax Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Avalanche ile alakalı gelecek yılların Avax coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Avax Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
202293.6597.27111.75
2023137.84142.71162.22
2024199.64205.35238.15
2025305.98316.24350.14
2026448.12463.93544.29
2027664.13687.32782.02
2028961.52989.011,169.81
20291,458.891,508.341,675.03
20302,073.702,149.112,553.76

Avax Coin Geleceği 2022

Avax Coin Geleceği 2022 Mayıs hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle bu yıl büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Avax ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 97.27$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Avax Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 142.71$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Avalanche Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 205.35$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Avax Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 316.24$ değerine ulaşabilir.

Avalanche Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Avalanche için 2030 yılında en düşük 2,149.11$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Avax Coin Güvenilir mi?

Avalanche coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Avax Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Avax coin projesi

Avax Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Avax Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Coinbase Exchange
 • Kucoin
 • FTX
 • Huobi Global
 • Bybit
 • Kraken
 • Bitfinex
 • FTX US
 • Coinone
 • Gate io
 • Poloniex
 • Coinlist
 • Okx

Bu içeriğimize benzer olan Ekt Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Avax Coin Nasıl Alınır?

Avax Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Avalanche Coin alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Avalanche Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Avax alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Avax Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Avax Coin (Avalanche) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Avalanche Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Avax Coin Yorum ve Geleceği 2022 Mayıs hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan TVK Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Avax Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Avalanche, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Avax Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 97.27 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Avax Coin Grafik Yorum ve Analizi

Avax Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Avalanche Coin, 21 Şubat 2022 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Avax (Avalanche) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Avax Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Avalanche Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Avax (Avalanche) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Avax Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Avax Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Avax Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Avax Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Avax Coin Yorum – Avalanche Coin Geleceği 2022 Mayıs Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.3/5 - (23 Oy)
Yorum yapın