Ana Sayfa » Coin Geleceği » DENT Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

DENT Coin Geleceği 2022 (Mayıs)

Oldukça popüler olan coinler arasındaki DENT Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. DENT Coin Geleceği 2022 Mayıs ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Dentcoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Bunun yanında Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız. Özellikle verdiğimiz bilgiler sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Dent Coin Nedir?

Tek bir bölgesel operatöre bağlı olan tüketiciler için, satın alma ve kullanım yeteneklerini sınırlayan, eksik bir küresel platform sağlar. Daha da sıkıntılı olanı, müşteriler her ay 4 milyar doları aşan mobil veri değerinde boşa harcıyor. DENT, telekom operatörleri için küresel kullanıcı tabanıyla etkileşim kurmak için birleşik bir veri pazarı sağlar. Bu, telekomünikasyon şirketlerinin kendilerinin kesintiye uğramak yerine kesintinin bir parçası olmasına izin verir.

Mobil veri, elektrik veya su gibi temel bir insan ihtiyacı haline geliyor – ancak birçoğunun hala bu ağ altyapısına erişimi yok. DENT, mobil veri alıp satmak için bir ERC-20 borsası, pazar yeri ve kripto para birimidir. ERC-20 jetonu olan DENT, halihazırda piyasada satılmakta ve dünya çapında 3,5 milyondan fazla kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. DENT’in çözdüğü sorun: Veri planları arasında birlikte çalışabilirlik ekleme

Dent Coin özellikleri:

 • DENT, tüketicilerin mobil verilerini özgürce satın almalarına, satmalarına ve başka herhangi bir cihaza bağışlamalarına olanak tanır.
 • Ayrıca DENT Exchange, mobil veri ticareti için yatay bir pazar yeri olarak hizmet vermektedir.
 • DENT Token, telekomlar ve tüketici topluluğu arasındaki mobil veri işlemleri için küresel para birimi olarak hizmet edecek.
 • DENT, müşteriler için veri paketlerinin otomatik olarak satın alınmasına olanak tanır. Tüketici her zaman kendi bölgesindeki en uygun operatörden en iyi fiyatı alır.
 • Operatörler, merkezi sistemlerini oluşturmak zorunda kalmadan küresel bir müşteri tabanını desteklemek için DENT ağına hızla bağlanabilir.

DENT Coin Sahibi Kim?

DENT CEO’su ve kurucusu, Finlandiya kökenli Tero Katajainen, 20 yıllık kariyerinde birkaç internet girişiminin kurucularından biridir.
Finlandiya Tampere Üniversitesi’nden Elektrik Mühendisliği alanında yüksek lisans derecesine sahiptir. Karmaşık ticaret sistemleri hakkındaki derin bilgisi, DENT için büyük bir avantajdır. Tero ayrıca, doğrudan mobil operatör ödeme sistemlerini tüketici uygulamalarına uygulayan ilk geliştiricilerden biriydi. Büyük işlem sistemleri uzmanı olarak Tero, DENT’teki tüm teknolojilerin beynidir.

Bu içeriğimize benzer olan ANKR Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

DENT Coin Geleceği 2022

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında DENT Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Coin ile alakalı gelecek yılların tahminleri sizlerle,

Yıl Minimum Fiyat Ortalama Fiyat Maksimum Fiyat
20220.0050.0050.006
20230.0070.0080.009
20240.0110.0110.013
20250.0170.0180.019
20260.0250.0250.029
20270.0380.0400.043
20280.0570.0590.068
20290.0870.0890.10
20300.120.130.15

DENT Coin Geleceği 2022

DENT Coin Geleceği 2022 Mayıs sizlerle. Şimdi 2022 yılından bahsetmişken, o zaman fiyatta muhteşem bir sıçrama göreceksiniz ve her seviyenin ötesinde çok büyük ve muazzam bir büyüme olacağını göreceksiniz. Ayrıca madeni para bu yıl maksimum 0,006dolar hedefine çok kolay ulaşacak. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

DENT Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu madeni parada böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat hakkında konuşursak, bu madeni paranın 0,009$ fiyat seviyesine ulaştığını ve kırıldığını göreceğinizi söylemek istiyoruz. Bu coin teknik özellikleri, durumu kolayca gösteriyor.

Dent Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında evet, tahminimize göre madeni para hakkında büyük bir bilgi göreceksiniz. Ayrıca en fazla olarak, fiyatın yıl içinde 0,013$ fiyatına ulaşacağını varsayabilirsiniz.

DENT Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru ilerliyoruz, o zaman size büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici bilgiler vermek istiyoruz. Özellikle madeni paranın piyasa değeri çok iyi büyüyor ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme göreceksiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz çok yüksek ve fiyat 0,019$ değerine ulaşacak.

Dent Coin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan DENT için 2030 yılında en düşük 0,12$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Dent Coin Yorum 2022

DENT Coin Geleceği 2022 Mayıs hakkında konuştuk şimdi sıra yorumuna geldi. Önce DENT Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Dent Coin, uzun vadeli yatırım için güzel kriptolardan biridir. 

Kullanıcılar, Dent Coin projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Mobil veri ticareti için yatay bir pazar yeridir. Müşteriler için veri paketlerinin otomatik olarak satın alınmasına olanak tanır. Birleşik bir veri pazarı sağlar. Bu gibi özelliklerinden dolayı hem diğer coinlerden farklıdır hem de oldukça yenilikçi bir ekibe sahiptir.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Dent Coin Hangi Borsalarda Var?

Dent’in listelendiği kripto para borsaları ise şunlardır:

 • Binance
 • FTX
 • Bithumb
 • Gate io
 • Huobi
 • Kucoin
 • Coinone
 • Bittrex
 • Bitstamp
 • Poloniex

Dent Coin Grafik

Nisan ayının ilk haftalarında $0.0226 seviyelerine kadar çıkmış ve tüm zamanların en yüksek değerine ulaşmıştır. Daha sonra değer kaybetmiştir. Ağustos ayının başlarına doğru tekrar yükselişe geçmiştir. Fakat eski seviyesine ulaşamamıştır. Önceki üst seviyeden alanlar için yeterli bir yükseliş değildir. Güncel fiyat ve diğer bilgilere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Bunun yanında grafiğine bakacak olursak eğer nisan ayının ilk haftasında oldukça artan Dent sonrasında oldukça düşüyor. Ağustosun ilk haftasına doğru tekrar artış göstermiştir. Fakat eski seviyesine ulaşamamıştır. Önceki üst seviyeden alanlar için yeterli bir yükseliş değildir. Gelecek için hem olumlu hem de olumsuz yorum yapanlar mevcut. Gelecekteki fiyat hareketini bize zaman gösterecek.

DENT Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Ayrıca piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. DENT Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden DENT Coin ara ara olsa da düşüyor.

DENT ( Dent Coin ) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda DENT Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece DENT Coin Geleceği 2022 Mayıs ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

DENT ( Dent Coin ) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi DENT Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Diğer coin geleceği yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak DENT Coin Geleceği 2022 Mayıs yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.4/5 - (20 Oy)
Yorum yapın