Ana Sayfa » Coin Geleceği » 2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler – 100 Kat Gidecek Hisseler

2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler – 100 Kat Gidecek Hisseler

2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler ve 100 Kat Gidecek Hisseler 2024 yazımız ile karşınızdayız. Son dönemlerde çokça konuşulan hisse senetleri ve İstanbul Borsası yükselişine devam ediyor. Bunun yanında birçok hisse de yükselmeye ve rekor değerlere ulaşmakta. Ayrıca Yazımızda sizlere geleceği en parlak hisseleri ve uzun vadede alınacak hisse senetlerini aktaracağız.

Geleceğin Hisseleri 2024 ⭐

Özellikle son dönemlerde hisse senetleri daha fazla insan tarafından konuşulmaya başlandı. Özellikle Artan piyasa değerleri ve kazançlar ile yeni birçok yatırımcı Bist100’ü takip ediyor. Hal böyleyken de insanlar Geleceğin Hisseleri konusunu merak ediyorlar. Ayrıca 2024 yılında hangi hisselerin yükseleceği konusunda net bir bilgi olmasa da bilinen ve büyük firmaların hisseleri ile alakalı sizleri bilgilendirelim:

1.Şişecam (SISE)

1935 yılında kurulmuş Türkiye’nin köklü firmalarından birisidir. 40 ₺ bandında işlem görmektedir. Ayrıca 2024 yılı itibariyle 25000’den fazla çalışanı bulunmaktadır. İş bankası %51’lik hissesiyle en büyük ortağı konumundadır. Ayrıca Paşabahçe gibi çok ünlü mağazalar ve üretim tesisleri de kendilerine aittir. Geleceğin Hisseleri 2024 arasında yerini almaktadır.

2.Türk Hava Yolları (THYAO)

Özellikle Türkiye’nin Dünya çapında bilinen ve en fazla konuşulan firmaları arasında yer almaktadır. Hisse senedi anlık olarak 110 TL bandında seyretmektedir. Bunun yanında firma geçtiğimiz yıllarda hep yükselişte olduğu için ve gelecek vadeden hisseler arasında olduğundan dolayı uzmanlar tarafından değerlendirilmektedir.

3.Qnb Finansbank Finansal Kiralama (QNBFL)

2-3 TL bandından 200-230 TL bandına kadar yükselen bir hisse senedidir. Özellikle son yıllarda en fazla kullanıcı toplayan ve Finansbank ve QNB bankalarının birleşmesiyle oluşan bu firma 2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler arasında yerini almaktadır.

Geleceği En Parlak Hisseler 2024

Geleceği En Parlak Hisseler
Geleceği En Parlak Hisseler

İlerleye yıllarda yatırım yapılacak hisse senetlerini seçerken dikkat edilmesi gereken hususlar vardır. Şirketin ne iş yaptığı, ekibi ve arkasındaki topluluk, projeleri ve katma değerleri, bunların yanında olmazsa olmaz teknik ve temel analiz parametrelerini bilmek çok önemlidir. Ülkenin para durumu ve genel ekonomi de Geleceği En Parlak Hisseler için dikkat edilmesi gerekenler arasındadır.

Yolculuğumuza Devam Edin İlgilenebileceğiniz Diğer Benzer Konulara Göz Atın✨
Ethereum Pow Coin Yorum

1.Kafein (Kafein Yazilim Hizmetleri Ticaret AS)

Özellikle 2018 yılında piyasada hisse senedi olan Kafein, bir yazılım firmasıdır. Gelecekte yazılım firmalarının sükse yapılacağı uzmanlar tarafından öngörülmektedir. Özellikle Geleceği En Parlak Hisseler 2024 yılında merak edilmektedir. Yazılım sektörü gelecekte en çok sükse yapacak alanlardan birisidir.

2.Ereğli (Eregli Demir ve Celik Fabrikalari TAS)

1960 yılında hayata geçen ve Karadeniz Ereğli’de kurulan bir demir çelik fabrikasıdır. Bunun yanında bu firma hemen hemen her sene temettü verdiğinden dolayı da çok meşhurdur. Özellikle Geleceği parlak hisse senetleri arasında olan bu firma sabit yatırımcıları bulunmaktadır. 12-13bin çalışan sayısı ile de alanında bilindik bir şirkettir.

3.Karsan (Karsan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.)

250’yi aşkın yatırımcı ile kurulan ağır ticari araç üretiminde etkin rol oynayan bu firma, Türkiye’nin ilk fason üreticisidir. Ayrıca 1966 yılında kurulmuş olan bu firma 2024 borsada en çok kazandıracak hisseler arasında yer almaktadır. Araç sektöründe hemen hemen herkesin bildiği bu firma son derece etkin rol oynamaktadır.

Ayrıca Borsada en ucuz hisseler yazımıza da göz atmayı unutmayın.

Patlayacak Hisseler 2024

Borsa dünyasında patlayacak hisseler olarak adlandırılan şirketler, gelecekte büyük bir potansiyel gösteren ve yatırımcılara yüksek getiri sağlama olasılığı olan şirketlerdir. Patlayacak Hisseler 2024 yılında da bu tür potansiyeli olan bazı şirketler öne çıkabilir. İşte bazı örnekler:

 1. Tesla: Elektrikli araba üreticisi Tesla, yenilikçi teknolojileri ve sürdürülebilir hedefleri ile dikkat çekmektedir.
 2. Square Inc.: Finansal teknoloji sektöründe faaliyet gösteren Square Inc., mobil ödemelerde lider konumdadır.
 3. Alibaba Group: Çin merkezli e-ticaret devi Alibaba, dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.
 4. Amazon.com: Özellikle Dünyanın en büyük e-ticaret platformu Amazon.com, sürekli büyümekte ve yeni pazarlara girmeye hazırlanmaktadır.
 5. Facebook Inc.: Ayrıca Sosyal medya devi Facebook, reklam gelirleriyle sürekli artan bir ivme kazanmaktadır.

Özetlemek gerekirse, 2024 için tahmin edilen patlayacak hisseler arasında yenilikçiliği destekleyen teknoloji firmalarının yanı sıra global markalar da yer almaktadır ancak yatırım yapmadan önce detaylı bir araştırma yapmak önemlidir.

2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler

Pandemi, ekonomik durum, kripto para piyasasının geçtiğimiz yıllarda yükselişi, hisse senedi piyasasının yükselmesini ve para girişini engellemiştir. Günümüzde özellikle 2024 yılından sonra ise çıkan paralar hisse senedi piyasalarına aktığı için genel olarak BIST100’de artış görülmektedir. Hal böyleyken 2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler de bulunmaktadır. Bunun yanında kadar artış gösteren piyasada ise insanlar en çok artan hisseler, hangi hisse alınır gibi konuları çokça merak etmektedir. Şimdi sizlere Patlayacak hisseleri belirtelim:

 • SISE (Türkiye Şişe ve Cam Fabrikaları A.Ş.)
 • PETKM (Petkim Petrokimya Holding AS)
 • SASA (SASA Polyester Ticaret Sanayi A.Ş.)
 • EKGYO (Emlak Konut Gayrımenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.)
 • SAHOL (Hacı Ömer Sabancı Holding A.Ş.)

2024’de Kazandıracak Hisseler

Her yıl farklı hisse senetleri değer kazanmaktadır. Ayrıca yatırımcılar arasında sadece uzun vade için değil de kısa ve orta vade düşünenler 2023 yılı içerisindeki hareketlenmeyi de merak etmektedirler. 100 Kat Gidecek Hisseler 2024 arasında Gıda, bankacılık ve çimento hisselerinde hareketlenme uzmanlar tarafından beklenmektedir. Fakat bunun yanında 2024’de Kazandıracak Hisseler kesin olmamak ile beraber aşağıdaki gibidir:

 1. Halkbank
 2. Ereğli
 3. İş bankası
 4. Sasa
 5. Hektaş
 6. Garanti
 7. Migros
 8. Kervan
 9. Göltaş Çimento

Uzun Vadede Alınacak Hisseler 2024

Uzun Vadede Alınacak Hisseler
Uzun Vadede Alınacak Hisseler

İnsanlar yatırım yaparlarken ne kadarlık bir vadede işlem yapacaklarını belirlerler. 1-2 haftalık süreler kısa, birkaç ay orta, 2-3 yılı aşkın sürede yapılan işlemler ise uzun vade olarak nitelendirilmektedir. Ayrıca Uzun Vadede Alınacak Hisseler 2024 yılı içerisinde birkaç uzman tarafından söylenmektedir. Bunun yanında sizler işlem yapmadan evvel kendi araştırmanızı iyice yapmalısınız. Bir örnek vererek durumu daha net izah edelim:

Sasa (SASA Polyester Sanayi A.Ş.)

1966 yılında kurulmuş ve Adana Seyhan merkezli bu işletme hem köklü hem de yatırım potansiyeli olan hisseler arasındadır. Nedenlerine gelecek olursak,

 • 2010 yılında 0.09 TL olan 2022 yılında ise 53.40 TL seviyelerine kadar ulaşan istikrarlı yükselişi
 • Firmanın yönetim kadrosu ve idealist yaklaşımları
 • Yapmış olduğu atılım ve büyümesi
 • Her yıl açıkladıkları kar marjları

Uzun Vadede Alınacak Hisseler kısmına adını altın harflerle yazdırıyor. Bunun yanında bu örneği ve dikkat edilen hususları farklı firmalar için de yapabilirsiniz. Bu vadenin tam süresi kimine göre 3, kimine göre 5 sene olmaktadır.

Ayrıca Yeni Çıkacak Coinler yazımıza da göz atmayı unutmayın.

100 Kat Gidecek Hisseler 2024

Her sene birçok hisse çok yüksek rakamlara ulaşmaktadır. Ve yatırımcısına 100’lerce kat para kazandırmaktadır. Fakat hisse adı veya şirket söyleyerek bunu bulmak imkansıza yakındır. 100 Kat Gidecek Hisseler 2024 yılı içerisinde konuşulduğunda sektör bazlı gidilmelidir. Bunun yanında gelecek vadeden hisselere ve sektörlere bakmak en doğru yoldur. Bunun yanında günümüzde gıda gitgide daha değerli bir hal alıyor. Para ve bankacılık sektörleri önem kazanıyor. Özellikle her gün yeni teknolojiler ve yazılımlar gelişiyor. Ayrıca bu gibi konular dikkate alındığında aşağıdaki sektörler 100 Kat Gidecek Hisseler arasında yerini alabilmektedir.

 • Yazılım Firmaları ve Hisseleri
 • Gıda Firmaları ve Hisseleri
 • Gübre Firmaları ve Hisseleri
 • Bankacılık Firmaları ve Hisseleri

Yatırım Yapılması Gereken Sektörler Nelerdir?

Farklı vade sürelerinde sektör bazında hisselere bakacak olursak birçok farklı firmaya ulaşabilmekteyiz. Ayrıca 100 Kat Gidecek Hisseler 2024 yılı için kısa ve orta vadede banka ve çimento firmaları, orta ve uzun vadede yazılım, gıda ve gübre hisseleri uzmanlar tarafından avantajlı olarak değerlendirilmektedir. Hal böyleyken Yatırım Yapılması Gereken Sektörler Nelerdir? Dendiğinde aşağıdaki sektörleri sıralayabiliriz.

 • Bankacılık Firmaları ve Hisseleri (Kısa-Orta)
 • Çimento Firmaları ve Hisseleri (Kısa-Orta)
 • Sürdürülebilirlik Firmaları (Orta-Uzun)
 • Sigorta Firmaları ve Hisseleri (Kısa-Orta)
 • Market – Gıda Firmaları ve Hisseleri (Orta – Uzun)
 • Teknoloji Hisseleri ve Firmaları (Orta Uzun)
 • Gübre Firmaları ve Hisseleri (Orta – Uzun)
 • Yazılım Firmaları ve Hisseleri (Orta – Uzun)
 • Sinai Firmaları ve Hisseleri (Kısa-Orta)

2024 Patlayacak Hisseler

2024 Patlayacak Hisseler birçok kişi tarafından merak edilmektedir. Çünkü yatırım yapmak isteyen yatırımcılar kısa vadede değerlendirme yapmak istemektedir. Özellikle 2023 yılında patlayacak hisseler için doğru yerdesiniz. İşte o hisseler şunlardır:

 • ETYAT
 • ENJSA
 • SISE
 • KOZAL
 • CCOLA
 • TTKOM
 • GARAN
 • ULKER

Gelecek Vadeden Hisseler 2024

100 Kat Gidecek Hisseler
2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler

Her yıl değişen ve hangisinin değer kazanacağı bilinmeyen hisselerden dolayı 2023 yılı da oldukça merak edilmektedir. Fakat yapılan tahminlere göre birkaç hissenin gelecek vadedeceği görülmüştür. O 100 kat gidecek hisseler şunlardır:

 • Lockheed Martin (LMT)
 • Marriott International (MAR)
 • Merck (MRK)
 • NextEra Energy (NEE)
 • Palo Alto Networks (PANW)

Geleceği Parlak Hisseler

Geleceği Parlak Hisseler hemen hemen her yatırımcı tarafından merak edilmektedir. Çünkü yalnızca uzun vadede değil kısa ve orta vadede yatırım yapmak isteyen kişiler için araştırma yaptık ve sizin için gelecekte değerlenecek hisseleri derledik. İşte o hisseler şu şekildedir:

 • Roche (RHHBY)
 • SLB (SLB)
 • TotalEnergies (TTE)

Güçlü Al Sinyali Veren Hisseler

Bir hissenin al sinyalini anlamak hisseye o an ne kadar talep geldiğine göre değişmektedir. Yatırım yapacağınız hisse çok fazla yatırım alırsa o hisse değer kazanır. Böylece yükselir. Özellikle Güçlü Al Sinyali Veren Hisseler bir anda düşebilir. Bunun yanında güçlü sat sinyali veren hisseler ise bir anda düşebilir. Bu nedenle araştırmalarınızı kendiniz yapmanızı öneriyoruz. Böylece kazançlı olma ihtimaliniz çok daha yüksektir.

En Çok Düşen Hisseler

Özellikle alt kısımda yer alan hisseler 1 aylık dönemdeki kapanışa göre En Çok Düşen Hisseler arasındadır. Hisselerin dibe uzaklığı en az olan hisseler seçilmiştir. Alttaki veriler günden güne güncellenmektedir.

Dipte Olan HisselerDibe Uzaklık (%)
ALKIM2.00
KLNMA4.00
LINK1.81
SEKUR3.20
TSGYO1.90
En Çok Düşen Hisseler

40 Kat Gidecek Hisseler

40 kat değer kazanacak hisselerin belirlenmesi oldukça zordur ve gelecekteki performansın tahmin edilmesi için birçok faktör ve inciriyatın değerlendirilmesi gerekir. Finansal piyasalardaki fiyat hareketleri, ekonomik koşullar, şirketlerin finansal durumları, rekabet ortamı, sektör trendleri, regülasyonlar ve diğer faktörler gibi birçok faktör hisse senetlerinin fiyat hareketlerini etkileyebilir.

Bu nedenle, bir hisse senedinin gelecekte 40 Kat Gidecek Hisseler garantisi verilemez. Ayrıca hisse senedi yatırımları yüksek riskli olabilir ve yatırımcılar bu riskleri anlamalı ve kabul etmelidir. Yatırımcılar, portföylerine yatırım yapmadan önce, şirketlerin finansal durumlarını ve sektör trendlerini değerlendirmeleri, araştırma yapmaları ve profesyonel bir danışmana danışmaları önerilir.

Güçlü Al Veren Hisseler 2023

2024 yılı, hisse senedi piyasalarında farklı fırsatlar sunabilecek birçok faktörün etkili olabileceği bir yıl olabilir. Ancak, hisse senedi seçiminde dikkate almanız gereken bazı temel faktörler vardır. Güçlü Al Veren Hisseler 2024 yılında şu şekilde bilgilere sahiptir.

Birincisi, sektör analizi yapmak önemlidir. Ayrıca Hangi sektörlerin büyüme potansiyeli taşıdığını belirlemek, doğru hisse senetlerini seçmede size yardımcı olabilir. Örneğin, teknoloji, sağlık, enerji veya finans gibi sektörlerdeki şirketler gelecekteki büyüme açısından potansiyel sunabilir.

Ayrıca İkincisi, temel analiz yapmak da önemlidir. Şirketin mali performansını, gelir ve kar büyümesini, borç düzeyini, nakit akışını ve rekabet avantajını değerlendirmek gerekmektedir. Ayrıca Stabil finansal duruma sahip, büyüme potansiyeli olan ve iyi yönetilen şirketler yatırımcılar için çekici olabilir.

2024 patlayacak hisseler

Özellikle 2024 patlayacak hisseler ile alakalı sıkça sorulara alt kısımda yanıt verilmiştir. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum kısmında sormayı unutmayınız.

100 kat gidecek hisseler ile alakalı bilgi dolu videoya aşağıdan erişim sağlayabilirsiniz. Böylece yazımız dışındaki bilgilere erişimi sağlamış olacaksınız.

Yazımızda geçen hiçbir hisse senedi, emtia veya para birimi yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bu verilere göre alım satım işlemi yapmayınız.

Ayrıca Teknoloji ve ekonomi ile alakalı yazılarımıza aşağıdan erişebilirsiniz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

2023’de Yıldızı Parlayacak Hisseler yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

3.7/5 - (18 Oy)
“2024’de Yıldızı Parlayacak Hisseler – 100 Kat Gidecek Hisseler” üzerine 2 yorum
 1. Yazdığınız hisselerin hiçbiri patliyacak hisse değil.patliyacak hisseler: tavhl,thyao,mavi,tuprs,logo

  Cevapla
Yorum yapın