Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Kripto Para » Yeni Çıkacak Coinler Ocak 2024 – Yeni Çıkan Coinler – Güncel!

Yeni Çıkacak Coinler Ocak 2024 – Yeni Çıkan Coinler – Güncel!

Yeni Çıkacak Coinler Ocak 2024 ve Yeni Çıkan Coinler ile heyecan verici projelere birlikte göz atacağız. Ön Satışa Çıkan Listelenecek Coinler sizlerle. Kripto para piyasasında günden güne yeni çıkan coinler olmaktadır. Binance, Pancakeswap, Bitfinex, Gate io, Kucoin gibi borsalarda çıkma ihtimali olan ve merak edenlerin çok seveceği yazımız karşınızda. Bu yazımız aydan aya güncellenmektedir. Yatırım fırsatları araştırmalarını seviyorsanız takipte kalınız!

Yeni Çıkan Coinler Ocak 2024 ?

Yeni Çıkan Coinler
Yeni Çıkan Coinler

Günümüzde kripto para piyasalarında toplamda 30000’e yakın coin bulunmaktadır. Bunların projeleri ve yapıları birbirinden farklı olduğu gibi Yeni Çıkan Coinler aynı borsada listelenmemektedir. Şimdi sizlere piyasaya yeni girecek coinler hakkında bilgiler aktaracağız. Bunları alırken incelemenizi yapmayı ihmal etmeyin.

1. Toon Finance – TFT

Toon Finance Protocol, SHA256 şifrelemesi ile desteklenen bir P2E meta veri deposu sağlayarak P2E oyun talebini çevreleyen dışsallığı düzeltmeyi amaçlayan, pazar liderleri ve blok zinciri geliştiricilerinden oluşan bir ekip tarafından tasarlanan merkezi olmayan bir değişim uygulama platformudur. Ayrıca Yeni Çıkan Coinler Ocak 2024 tarihinde piyasaya sürülecek olan TFT, P2E oyunlarıyla ilgili sorunu çözmeye ve kullanıcıların keyfini çıkarabilecekleri bir oyun ve blok zinciri hareketinin dışında kalırken P2E sunmaya kararlıyız.

 • Satışta 500,000,000 TFT bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da $0.014 bandındadır.
 • Çıkış Tarihi: 26 Ocak 2024

Ayrıca Bol Sıfırlı Coinler yazımız ile en çok sıfırı olan coinlere bakmayı unutmayın.

2. LasMeta – LASM

LasMeta, esas olarak Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş ve Unreal Engine 5 tarafından desteklenen, oynayarak kazanılan bir VR poker oyun platformudur. Oyunlara katılım ücretsizdir. Özellikle de Yeni listelenecek coinler arasında yer alan LasMeta, hem bir ERC-20 yönetişimine hem de yardımcı program belirtecine sahiptir. Ayrıca projeye değer katmak ve kullanıcılara daha fazla fayda sağlamak amacıyla “Gambdeers Club” adlı 7000 adet NFT koleksiyonu ve sadece 700 adet üretilen “Deer Club Exclusive” DCE “PASS adlı yan ürün de bulunmaktadır. LasMeta’nın birincil hedef kitlesi GameFi, Metaverse, NFT ve De-Fi sektörleridir.

 • Satışta 6,000,000 SFN bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da $0.045 fiyatından çıkacaktır.
 • Çıkış Tarihi: 31 Ocak 2024

3. LEND – LEND

Bu coin kısaltma sebebiyle Aave coin ile karıştırılmamalıdır. Bu coin 4 Ocak 2024 tarihinde çıkacak yeni bir coindir. Merkezi olmayan, çok zincirli ve ölçeklenebilir bir projedir. Lend isminden de anlaşılacağı gibi “Ödünç vermek” demektir. Yani bu kripto para, arz ve talebine dayalı olarak algoritmik olarak türetilmiş faiz oranı ile borç havuzları oluşturur. Yeni çıkan coinler arasında çözüm getiren yenilikçi bir proje.

 • Satışta 5,000,000 LEND bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da $0.07 fiyatından çıkacaktır.
 • Çıkış Tarihi: 4 Ocak 2024

Uzun Vadeli Coin Yatırımı yazımız ile de gelecekte değerlenecek kripto paralara göz atabilirsiniz.

4. Koakuma – KKMA

Koakuma, son çıkan coinler arasındadır. Bu kripto para metaverse dünyasının sürükleyici savaş dünyasında bulunan bir çevrimiçi ARPG oyunudur. Bu coin ile NFT varlıklarını kullanarak destansı ödüllere sahip olabilmektesiniz. KKMA, P2E Gamefi 2.0 projesidir. Oyun projelerinin geleceğini parlak görüyorsanız bu kripto parayı tercih edebilirsiniz.

 • Satışta 5,000,000 KKMA bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da $0.03 fiyatından çıkacaktır.
 • Çıkış Tarihi: 1 Ocak 2024

5. Reign Of Terror – ROT

Reign of Terror, kavranabilir merkezi olmayan finans mekanizmalarını örerken oyuncuları rüya gibi, fütüristik bir dünyaya çekmek için oluşturulmuş bir siberpunk metaverse blok zinciri oyunudur. CMC Son eklenenler arasında yer alan bu ROT Coin, misyonların yatırım getiren faaliyetlere dönüştüğü, dudak uçuklatan yeni bir gerçeklikte oynarken kaybolun. RoT, oyunun her alanında NFT’lerden yararlanır, P2E görevleriyle doludur ve ayrıca oyuncuları oyunun bir parçası olarak staking gibi DeFi mekanikleriyle tanıştırır.

 • Satışta 5,000,000 KKMA bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da $0.016 fiyatından çıkacaktır.
 • Çıkış Tarihi: 2 Şubat 2024

6. Kryptview – KVT

Kryptview, belirteçler ve kriptolar hakkında topluluk araştırmasına ve iç görü paylaşımına adanmış bir veri platformudur. Bununla beraber piyasaya yeni girecek coinler arasındaki KVT kullanıcıları kriptolar üzerinde titiz temel analizler ürettikleri için ödüllendirmek için Eşler Arası bir model ve blok zinciri mekanizmaları kullanır. Bu veriler otomatik olarak yapılandırılır, topluluk tarafından incelenir ve daha iyi karar vermeleri için tüm Kryptview kullanıcılarıyla paylaşılır.

 • Satışta 5,000,000 KKMA bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da $0.05 fiyatından çıkacaktır.
 • Çıkış Tarihi: 20 Şubat 2024

Yeni Listelenecek Coinler Ocak 2024

Yeni Listelenecek Coinler
Yeni Listelenecek Coinler

Özellikle kripto piyasasında her geçen gün ve hafta yeni coin listelenmektedir. Bu coinlerin listelenmesi yakalamak isteyenler ise tarihlerini merak etmektedir. İşte tüm bu Yeni Listelenecek Coinler, tarihleri, fiyatları ve toplam arz miktarları ile beraber sizlerle:

Coin İsmiListeleme TarihiFiyatı
Toon Finance – TFT ?26 Ocak 2024$0.014
LasMeta – LASM ?31 Ocak 2024$0.045
LEND – LEND ?4 Ocak 2024$0.07
Koakuma – KKMA ?1 Ocak 2024$0.03
Reign Of Terror – ROT ?2 Şubat 2024$0.016
Kryptview – KVT ?20 Şubat 2024$0.05
Yeni Listelenecek Coinler Aralık 2024

En Yeni Coinler ?

Kripto para borsaları yüzlerce coin listelemektedirler. Bunlara Piyasaya Yeni Girecek Coinler adı verilmektedir. Ayrıca borsalar bu coinleri listelerken aynı projeden olmayanları, daha etkili ekibe sahip firmaları ve arkası sağlam ve yüksek hacimlileri tercih etmektedir. Aşağıdaki coinleri detaylı incelebilirsiniz. Şimdi son zamanlarda çıkacak veya çıkmış En Yeni Coinler sizlerle:

 • Hooked Protocol – HOOK
 • Sinfinite – SFN
 • LEND – LEND
 • Koakuma – KKMA
 • SOLA-X – SAX
 • Kryptview – KVT
 • Standard Euro – sEURO

Binance Yeni Girecek Coinler 2024

Binance tarafından belirlenen herhangi bir liste yoktur. Ancak önceki Binance Yeni Girecek Coinler incelendiğinde belirli kriterlerden geçtiğini görebiliyoruz. Sizin de araştırdığınız kripto para özellikle alttaki belirttiğimiz kriterlerden geçiyorsa Binance borsasında çıkması muhtemeldir. İşte dikkat etmeniz gereken kriterler:

 • Yüksek Hacimli Olması: Binance gibi oldukça büyük bir borsanın içerisinde binlerce coin mevcuttur. Ancak bu kripto paranın o borsada var olması için yeterli miktarda alışverişinin yapılması gerekmektedir. Bu nedenle borsa piyasadaki tüm coinleri listeleyemez talep doğrultusunda istenen kripto parayı listeler. Binance Yeni Girecek Coinler 2024 için yüksek hacimli olması ise oldukça önemli bir özelliktir.
 • Coinin Farklı ve Etkin Olması: Yeni çıkacak coinlerin projesinin özgün ve etkili olması gerekmektedir. Ayrıca farklı projelerin listelenme riskinin yüksek olduğu gibi benzer projeli kripto paralarınki de o denli az şansı bulunmaktadır.
 • Kaliteli Bir Ekip Ve Topluluk Sahibi Olması: Bir kripto paranın arkasındaki ekip ne kadar tecrübeli ve yetkinse coinin o kadar yükseleceğini bekleyebiliriz.. Bu ekip gerekli geliştirmeleri yapmalı bunun yanında da proje devamlılığını sürdürmelidirler.

2024 Yılında Çıkan Coinler

Her yıl binlerce yeni kripto para piyasaya sürülmektedir. Bunun başlıca sebepleri arasında yeni proje arayışı, piyasanın farklı ve yenilikçi fikirlere ihtiyaç duyması ve ekonomik olarak borsaların buna müsait olması geçmektedir. 2024 Yılında Çıkan Coinler ise aşağıdaki gibidir. Özellikle bu kripto paraları takibine alan ve bu şekilde para kazanan birçok yatırımcı bulunmaktadır.

 • FGHT
 • D2T
 • TARO
 • RIA
 • IMPT
 • TAMA

CoinMarketCap Yeni Coinler

Özellikle dünyanın en çok kullanılan ve kripto para alanındaki gelişmeleri takip etmenize yarayan bu fiyat takip sitesinde, yeni çıkacak coinler için duyurular bulunmaktadır. Bu sayfaya ulaşmak için herhangi bir arama motoruna “coinmarketcap ico” şeklinde aratma yapmanız yeterli olacaktır. Ardından ilk çıkana tıklayabilirsiniz. Böylece cmc son eklenenler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bizim de bilgilerimiz kaynağı orasıdır.

Ön Satışa Çıkacak Coinler

Kripto paralar borsalarda veya kendi sitelerinde listelenmeden evvel ön satışa çıkarlar. Bu sayede hem şirketler fon bulurlar. Hem de yatırımcılara bu coini önceden alma imkanı sunarlar. Böylece fiyatları oldukça ucuz olmaktadır. Ancak yine de Ön Satışa Çıkacak Coinleri satın almadan evvel iyi bir araştırma yapmalısınız. Projesi, ekibi, topluluğu, teknik ve temel analizine çok dikkat etmelisiniz. Özellikle Yeni girecek coinleri takip ederken ve bulurken ince eleyip sık dokumanızı şiddetle öneriyoruz.

Listelenmesi Beklenen Coinler

Binance ve diğer büyük borsalarda Listelenmesi Beklenen Coinler bulunmaktadır. Özellikle insanlar bu coinleri almak istiyorlar. Bunun başlıca sebepleri ise daha kripto paranın fiyatlanmamış ve ucuz olmasından geçmektedir. Sizlere Yeni Çıkan Coinler Ocak 2024 yılında en olası olanları listeleyeceğiz. Bu dijital paraları takibe alabilirsiniz:

 • TFT (Toon Finance)
 • ROT (Reign of Terror)
 • LEND (LEND)
 • KVT (Kryptview)
 • LASM (LasMeta)

Yeni Çıkacak Coinler Nasıl Alınır?

İlk olarak Yeni listelenecek coinler bulunması her ne kadar güç olsa da aşağıdaki adımları takip ederek alımını gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede herkesten önce coinleri alarak daha erkenden yatırım yapma imkanı bulacaksınız. Her ne kadar kar yapma ihtimali fazla olsa da zararının olacağını da unutmayın.

 1. Öncelikle Kripto para marketi sitesine girin.
 2. Ardından yukarıdaki sekmelerde “ürünler” yazana tıklayın.
 3. Sonraki aşamada ise “ICO Takvimi” sekmesine tıklayın.
 4. Artık hangi tarihte hangi coinin piyasaya çıkacağını görebiliyorsunuz.
 5. Bu sayede ön satışa çıkacak coinlerin hangi borsadan alınabileceğini ve aşamaları görebileceksiniz.

Son Çıkan Coinler Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her türlü yatırımı yaparken iyi bir araştırma yapılmalıdır. Ayrıca bu alınan emtia kripto para da olsa, döviz veya hisse senedi de olsa detaylı bir analizi hak etmektedir. Bu süreçte yeni listelenen coinler ile alakalı sorulması gereken ve dikkat edilmesi gereken tüm hususlar aşağıdadır.

 • Proje: Özellikle Yeni çıkacak coinlerin projesi her şeyden önemlidir. Neye hizmet ettiklerini ve tüm detaylarını nasıl bir teknolojisi olduğunu araştırmalısınız.
 • Ekibi: Eğer bu yeni coinlerin arkasındaki geliştirici ekip zayıf ise sizin kar almanız da o denli zordur.
 • Topluluk: Bir emtia, yatırımcılar tarafından para girişi olursa artar. Bu sebeple ilerleyen vadede para yatıracak kişiler var mı? Sorusunu sorabilirsiniz.
 • Teknik ve temel analiz: Çok profesyonel olmasanız bile grafiğe bakıp az da olsa yorum yapmalı ve strateji belirlemelisiniz.

Yeni Çıkacak Coinler ile alakalı akıllardaki soruları ve cevapları sizler için yanıtladık:

Bunun yanında dilerseniz aşağıdaki video ile Listelenecek Coinler 2024 yılında hangileri daha iyi öğrenmiş olacaksınız.

Kripto para kategorimizde bulunan Yeni Çıkacak Coinler Ocak 2024 yazımızın sonuna geldik. Bunun dışında aşağıdan da bu kategorimizdeki yazılarımıza erişebilirsiniz.

Ayrıca ana sayfaya dönmek için de bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

4.5/5 - (13 Oy)
“Yeni Çıkacak Coinler Ocak 2024 – Yeni Çıkan Coinler – Güncel!” üzerine 15 yorum
  • Evet, Ocak ayı gelmeden evvel güncellenecek ve sürekli güncel tutulacak. Özellikle Yeni çıkan coinleri sizler için sürekli hazırlayacağız.

   Cevapla
 1. Yeni çıkacak coinler oldukça fazla takip ettiklerim arasında. Binance Yeni Listelenecek coinleri de merak ediyorum tabi.

  Cevapla
Yorum yapın