Yeni Çıkacak Coinler (Ekim 2022) – Yeni Çıkan Coinler – En İyiler!

Yeni Çıkacak Coinler (Ekim 2022) yazımız ile karşınızdayız. Bu yazımızda kripto para piyasalarında Yeni çıkan coinler ve yeni listelenecek coinlere yer vereceğiz. Özellikle son dönemlerdeki dalgalı piyasanın en derinlerine ineceğiz. Binance, Bitfinex, Gate io, Kucoin ve binance yeni girecek coinler 2022 gibi borsalarda yeni çıkacak coinleri merak edenlerin çok seveceği yazımız karşınızda.

Yeni Çıkan Coinler 2022

Yeni Çıkan CoinlerPin
Yeni Çıkan Coinler

Günümüzde kripto para piyasalarında toplamda 21000’e yakın coin bulunmaktadır. Bunların projeleri ve yapıları birbirinden farklı olduğu gibi Yeni Çıkan Coinler aynı borsada listelenmemektedir. Şimdi sizlere yeni kripto para listelemelerini aktaracağız. Bunları alırken incelemenizi yapmayı ihmal etmeyin.

1. WeSendit (WSI) Coin – WSI Coin Nedir?

Zug #cryptovalley’den bir İsviçre şirketidir ve 10 yıldır dijital verilerin aktarımı ve işlenmesinde İsviçre pazar lideridir. Ekibimiz, aynı hedefte birleşmiş farklı yeteneklerdir: 3,5 milyon müşterimizin gizliliği için gerçek, yeterli bir koruma sağlar.

Merkezi olmayan Web 3.0 teknolojileri ile yeni neslin veri işleme araçlarını yaratıyoruz. Kullanıcı dostu, güvenilir ve hepsinden önemlisi – güvenli. Her gün dünya çapında birkaç milyar kullanıcı verisi alınıp satılmaktadır. Kişilerin bilgisi dışında satılmakta ve reklam amacıyla kötüye kullanılmaktadır. Yeni Çıkacak Coinler arasında yer WSI için özellikler aşağıdaki gibidir.

 • Satışta 120.000.000 adet WSI bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.017 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 31 Kasımdır.

2. Byepix (EPIX) – EPIX Coin Nedir?

Byepix, VirtualLife, MetaLands, DeFi, NFT, GameFi, Play to Earn, SocialFi ve DAO gibi neredeyse tüm blok zinciri araçlarını içeren Hepsi Bir Arada WEB3.0 tabanlı Süper Metaverse Platformudur. Yeni Çıkan Coinler 2022 arasında yer alan bu coin tüm bu modern dijital araçları entegre ederken, platformun güvenli, hızlı ve merkezi olmayan olmasını sağlamak için WEB 3.0 teknolojisini kullanır.

 • Satışta 100.000.000 adet EPIX bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.18 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 10 Kasımdır.

3. Kryptview (KVT) – KVT Coin Nedir?

Kryptview, tokenler ve kriptolar hakkında topluluk araştırmasına ve fikir paylaşımına adanmış bir veri platformudur. Özellikle kullanıcıları kriptolar üzerinde titiz temel analizler ürettikleri için ödüllendirmek için Eşler Arası bir model ve Blockchain mekanizmaları kullanır. Ayrıca en son çıkan coinlerde bu veriler otomatik olarak yapılandırılır, topluluk tarafından incelenir ve daha iyi karar verme için tüm Kryptview kullanıcılarıyla paylaşılır.

 • Satışta 37,352,941 adet KVT bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.05 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 13 ekimdir.

Yeni Listelenecek Coinler Ekim 2022

Yeni Listelenecek CoinlerPin
Yeni Listelenecek Coinler

Her geçen gün ve hafta yeni coinler çıkmaktadır. Bu coinlerin listelenmesi yakalamak isteyenler ise tarihlerini merak etmektedir. İşte tüm bu Yeni Listelenecek Coinler, tarihleri, fiyatları ve toplam arz miktarları ile beraber sizlerle:

1. Koakuma (KKMA) – KKMA Coin Nedir?

Koakuma, yoğun grafikli bir metaverse içinde sürükleyici savaş sistemleri ve mekanikleri olan çok oyunculu bir çevrimiçi ARPG oyunudur. Ayrıca Koakuma, oyuncuların özel olarak tasarlanmış NFT varlıklarını kullanarak destansı savaşlarda savaştığı, dünyanın her yerindeki kullanıcılar için tasarlanmış ve keşfedilecek ve kazanılacak çok şeyle dolu bir P2E Gamefi 2.0 projesidir.

Yeni Listelenecek Coinler Ekim 2022 içerisinde oldukça hareketlenmiştir. Oyuncular oyunda bir witcher gibi davranırlar ve Koakuma meta dünyasında ilerlerken çeşitli dijital varlıklar elde ederler. Oyun, efsanevi ekipman, gizemli zindanlar, antik hazine keşifleri ve baştan sona zorluklarla uzun süreli oyun katılımı sağlayacak çeşitli özelliklerle benzersizdir.

 • Satışta 5,000,000 adet KKMA bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.03 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 31 aralıktır.

2. O-Mee (OME) – OME Coin Nedir?

O-MEE, markaların, işletmelerin ve kullanıcıların ücretsiz ve özel içerik oluşturmasının önünü açarak yaratıcı ekonomiyi kolaylaştıran bir sosyal ağ ve NFT pazarıdır. Bunun yanında piyasaya yeni çıkacak coinler de son derece avantajlı olabiliyor. Ayrıca içerik oluşturucuların duygusal olarak bağlantı kurması gerekir. O-MEE, Web3’te sosyal ve ekonomik değeri nasıl oluşturduğunuzu yeniden keşfeder.

 • Satışta 10,000,000 adet OME bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.05 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 23 ekimdir.

3. DexCheck (DXCHECK) – DXCHECK Coin Nedir?

DexCheck, Gerçek zamanlı DeFi / NFT Analytics ve Insights ile oyunun bir adım önünde olmanıza yardımcı olur. Piyasaya Yeni Girecek Coinler arasında bulunan DexCheck ile bilgiye dayalı karar vermek için Kripto para birimleri ve NFT ticareti yapma yolunuzu öğrenin

 • Satışta 833,333 adet DXCHECK bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.12 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 30 Eylüldür.

Ayrıca bol sıfırlı coinler yazımız ile en çok sıfırı olan coinlere bakmayı unutmayın.

Piyasaya Yeni Girecek Coinler

Kripto para borsaları yüzlerce coin listelemektedirler. Borsalar bu coinleri listelerken aynı projeden olmayanları, daha etkili ekibe sahip firmaları ve arkası sağlam ve yüksek hacimlileri tercih etmektedir. Aşağıdaki coinleri detaylı incelebilirsiniz. Şimdi Piyasaya Yeni Girecek Coinler sizlerle:

1. LunaFi (LFI) – LFI Coin Nedir?

LunaFi, oyuncuları merkezine koyan velayetsiz, güvenilir bir bahis platformu sağlamak için merkezi olmayan teknolojilerin, özerk akıllı sözleşmelerin ve topluluk yönetiminin gücünden yararlanıyor. Son eklenen coinler arasında olan LFI, bunun yanında LunaFi protokolü, kullanıcıların merkezi olmayan bir kumar ürünleri ekosistemini finanse etmek için kullanılan likidite havuzlarına yatırım yapmalarına izin vererek küresel spor ve oyun endüstrilerini yenilemeye ayarlanmıştır. Buna karşılık, likidite sağlayıcıları, ev kârlarından elde edilen ödülleri kazanır.

 • Satışta 20,000,000 adet LFI bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.19 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 20 Eylüldür.

2. CryptoCitizen (CCASH) – CCASH Coin Nedir?

CryptoCitizen, NFT Metaverse’de yeni bir kural ve oyun kazanma çağını tanıtıyor. 2101 yılında teknolojik devrimin eşiğinde geçen Metropolit şehrinde kaderinizi belirleyin! Son çıkan coinler arasında yerini alan CryptoCitizen’ın MMO dünyası, hayallerinizi dolu dolu yaşamanızı sağlar. Karlı bir iş kurun, fabrikalarınızı kurun, en sıcak arabalara binin veya en kazançlı kulüpleri ziyaret edin.

 • Satışta 2,857,142 adet CCASH bulunmaktadır.
 • ICO Fiyatı da 0.07 $ bandındadır.
 • Çıkış Tarihi ise 23 Eylüldür.

Ön Satışa Çıkacak Coinler

Kripto paralar borsalarda veya kendi sitelerinde listelenmeden evvel ön satışa çıkarlar. Bu sayede hem şirketler fon bulurlar. Hem de yatırımcılara bu coini önceden alma imkanı sunarlar. Ön Satışa Çıkacak Coinleri ve ön satışta olan coinleri bulmadan evvel iyi bir araştırma yapmalısınız. Projesi, ekibi, topluluğu, teknik ve temel analizine çok dikkat etmelisiniz. Yeni girecek coinleri takip ederken ve bulurken ince eleyip sık dokuyunuz.

Uzun vadeli coin yatırımı yazımız ile de gelecekte değerlenecek coinlere bakabilirsiniz.

Yeni Çıkacak Coinler Nasıl Alınır?

Listelenecek coinler 2022 yılında bulunması her ne kadar güç olsa da aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz. Bu sayede herkesten önce coinleri alarak daha erkenden yatırım yapma imkanı bulacaksınız. Her ne kadar kar yapma ihtimali fazla olsa da zararının olacağını da unutmayın.

 1. Öncelikle Kripto para marketi sitesine girin.
 2. Ardından yukarıdaki sekmelerde “ürünler” yazana tıklayın.
 3. Sonraki aşamada ise “ICO Takvimi” sekmesine tıklayın.
 4. Artık hangi tarihte hangi coinin piyasaya çıkacağını görebiliyorsunuz.
 5. Bu sayede en yeni coinlerin hangi borsadan alınabileceğini ve aşamaları görebileceksiniz.

Son Çıkan Coinleri Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Her türlü yatırımı yaparken iyi bir araştırma yapılmalıdır. Ayrıca bu alınan emtia kripto para da olsa, döviz veya hisse senedi de olsa detaylı bir analizi hak etmektedir. Bu süreçte Son Çıkan Coinler ile alakalı sorulması gereken ve dikkat edilmesi gereken tüm hususlar aşağıdadır.

 • Proje: Yeni çıkacak coinlerin projesi her şeyden önemlidir. Neye hizmet ettiklerini ve tüm detaylarını nasıl bir teknolojisi olduğunu araştırmalısınız.
 • Ekibi: Eğer bu yeni coinlerin arkasındaki geliştirici ekip zayıf ise sizin kar almanız da o denli zordur.
 • Topluluk: Bir emtia, yatırımcılar tarafından para girişi olursa artar. Bu sebeple ilerleyen vadede para yatıracak kişiler var mı? Sorusunu sorabilirsiniz.
 • Teknik ve temel analiz: Çok profesyonel olmasanız bile grafiğe bakıp az da olsa yorum yapmalı ve strateji belirlemelisiniz.

Yeni Çıkacak Coinler ile alakalı akıllardaki soruları ve cevapları sizler için yanıtladık:

Kripto para kategorimizde bulunan Yeni Çıkacak Coinler Ekim 2022 yazımızın sonuna geldik. Aşağıdan da bu kategorimizdeki yazılarımıza erişebilirsiniz.

Ayrıca ana sayfaya dönmek için de bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

4.8/5 - (11 Oy)
“Yeni Çıkacak Coinler (Ekim 2022) – Yeni Çıkan Coinler – En İyiler!” üzerine 14 yorum
  • Evet, Ocak ayı gelmeden evvel güncellenecek ve sürekli güncel tutulacak. Özellikle Yeni çıkan coinleri sizler için sürekli hazırlayacağız.

   Cevapla
 1. Yeni çıkacak coinler oldukça fazla takip ettiklerim arasında. Binance Yeni Listelenecek coinleri de merak ediyorum tabi.

  Cevapla
Yorum yapın

3