Ana Sayfa » Teknoloji Ve Ekonomi » Geleceğin Hisseleri 2024 – Gelecek 10 Yılın Hisseleri

Geleceğin Hisseleri 2024 – Gelecek 10 Yılın Hisseleri

Geleceğin Hisseleri 2024 hakkında tüm bilgileri sizler için derledik. Hangi hisseler alınabilir? Gelecek 10 Yılın Hisseleri nelerdir? Özellikle kripto piyasasının bu denli düşmesi sebebiyle herkes hisse piyasasına odaklanmış durumda. Biz de yeni yıla bomba gibi girecek hisseleri listeledik. Yazımız içerisinde genelde uzun vadeli yatırım yapmayı düşünenlerin değerlendirebileceği hisseler mevcut olduğunu hatırlatalım.

Geleceğin Hisseleri 2024

İlk olarak yazımızın konusu olan geleceğin hisseleri derken neyi kastediyoruz. Bu tarz hisseler özellikle uzun vadeli yatırım düşünenler için bire birdir. Çünkü stabil ve sürprizlere kapalı olan hisseleri tercih ettik. Böylece uzun vadeli kazanç sağlaması oldukça muhtemel olacaktır. İşte bizim analizlerimiz sonucu 2024 yılında yükseliş yakalayacak Geleceğin Hisseleri:

1. Karsan (KARSN)

Yükselen piyasa denilince akla hemen otomobil sektörü geldiğini biliyoruz. Karsan da otomotiv sektörünün büyümesinde öncülerden. Son yıllarda çıkardıkları modern otobüs ve dolmuşlar ile sürekli gündemde olan KARSN, gelecek yıllarda da çıkışını sürdürecektir.

2. Verusaturk Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı (VERTU)

Son dönemlerde önem kazanan enerji sektöründeki sorunları çözen VERTU, geleceğin hisseleri arasında yerini almıştır. Verusa bünyesinde birçok alt şirket barındırmaktadır. Uzmanlar geleceği parlak hisseler arasında göstermektedirler.

3. Türk Hava Yolları (THYAO)

En çok bilinen hisseler arasında bulunan Türk Hava Yolları son senedeki çıkışıyla birlikte tüm gözleri üzerine çekti. Ülkemizin büyük değerlerinden olan THYAO, uzun vadeli yatırım için mantıklı hisselerden biridir.

4. Ulusoy Un (ULUUN)

2020 yılından beri stabil bir yükselişe sabit bir şirket olan Ulusoy UN, makarna, bisküvi gibi ürünlerin üretiminde önde gelen markalardan biridir. Özellikle ülkemizde bu firmaya oldukça fazla yatırım yapılmaktadır. Bu süreç böyle devam ederse Geleceğin Hisseleri 2024 arasında kendine yer bulacaktır.

5. TOFAŞ (TOASO)

Otomobil sektörünün günden güne büyümesi sebebiyle TOFAŞ şirketinin önü de oldukça açık. FIAT otomobil markasının üretimi, satışı ve dağıtımını üstlenen Tofaş’ın hisse senedi TOASO’dur. 2019 yılından günümüze istikrarlı şekilde artış yaşamıştır.

6. IŞIKLAR ENERJİ VE YAPI HOLDİNG A.Ş. (IEYHO)

İplik, polyester ve tekstil ürünlerinin imalatını ve dağıtımını üstlenen öncü şirketlerin başınadır. Uzmanlar geleceğinin parlak olduğunu söylemektedirler. Özellikle tekstil gibi hiç gerilemeyecek bir alanda olması IEYHO için büyük avantajdır.

7. SASA Polyester Ticaret Sanayi A.Ş. (SASA)

1966 yılında kurulan bir polimer malzemeler, elyaf, polyester malzemelerin üretimi için kurulan bir şirkettir. Adana merkezinde üretime başlamıştır. 4500’den fazla çalışanı bulunması sebebiyle gittikçe büyümekte olan bir şirkettir. Hedef fiyat konusuna gelirsek yükselişin devam edeceğini beklemekteyiz.

8. Hektaş (HEKTS)

Geleceğin Hisseleri arasına giren bir diğer hisse senedimiz Hektaş oluyor. Özellikle Borsa İstanbul’un oldukça önemli bir büyüme hisselerinden biridir. 1956 yılında çoğunlukla bünyesinde doktorlar, kimyagerler ve mühendislerin oluşturduğu bir şirkettir. Gübre üretimi konusunda çalışmalar yapmaktadır. Gübre sektörünün önem kazanmasıyla büyümesi hızlanmıştır.

9. ASELSAN (ASELS)

Belki de ülkemizin en değerli kuruluşlarından biri olan Aselsan savunma sanayinin incisidir. Ayrıca gelir tablosundaki artış da gözleri doldurmaktadır. Bunun yanında bünyesinde bulunan, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı’nın kurduğu ve Mehmetçik Vakfı kuruluşu olan bu şirket Türkiye için oldukça önemlidir.

10. ERBOSAN (ERBOS)

Özellikle Bist100’ün önemli şirketlerinden biridir. Erbos, 1974 yılında Kayseri ilinde kurulmuş bir boru sanayii şirketidir. Bunun yanında 1995 yılında hisseleri halka satışa çıkmıştır. Oldukça köklü bir şirket olması sebebiyle Geleceğin Hisseleri listemize dahil edilmiştir.

11. Erdemir (EREGL)

Borsa İstanbulun en önemli hisselerinden olan EREGL, 1960’lı yıllarda devlet tarafından OYAK şirketine devredilmiştir. Ardından özelleştirilmiştir. Bildiğiniz üzere demir çelik üretimi yapan bir fabrikadır.

Gelecek 10 Yılın Hisseleri

Gelecek 10 Yılın Hisseleri
Gelecek 10 Yılın Hisseleri

Hisse piyasasında özellikle 2024 sonuna kadar bir hisseyi tutsanız bile bu uzun vadeli bir yatırım değildir. Ayrıca ben yatırımı yaparım paramı unuturum diyenler için Gelecek 10 Yılın Hisseleri hakkında bilgiler derledik. Bu hisselerin ciddi bir yükseliş potansiyeli bulunmaktadır. Bizim analizlerimiz sonucunda 2030 yılına girdiğinizde yüzünüzü güldürecek o hisseler:

 • Qnb Finansbank Finansal Kiralama (QNBFL)
 • Alarko Holding (Alark)
 • Pegasus Hava Yolları (Pgsus)
 • TOFAŞ (TOASO)
 • Anadolu Isuzu (ASUZU)
 • Erdemir (EREGLI)
 • Zorlu Enerji (ZOREN)

Geleceği Parlak Hisseler 2024

2024’de oldukça yüksek olan hisse furyası, borsa’yı en yüksek seviyelere ulaştırdı. Özellikle ocak ayının ortalarına kadar olan süreçte neredeyse tüm hisseler 10 ’larca kat yükselerek yatırımcılara çok para kazandırdılar.

Peki 2024’de bu denli para kazandıran bu hisseler ileriki yıllarda ne durumda?Geleceği Parlak Hisseler 2024 nelerdir? Analizlerimiz sonucunda 2024 yılı içerisinde oldukça fazla yükselişi yakalayacak hisseleri belirledik. Sizce bu hisseler alınır mı? Yorum kısmında fikirlerinizi yazmayı unutmayınız.

Bebek Hisseler 2024

Borsa piyasasına yeni girmiş şirketlere bebek şirket denir. Özellikle hisse konusunda yüksek kar bırakma potansiyeli vardır. Çünkü faaliyetleri yeni olduğu için hisse senedi fiyatları oldukça ucuz olmaktadır. Ancak beklentinin üzerinde büyüme sağlayabilir. Ayrıca bu büyümeyi oldukça hızlı başarabilir. 2024 yılında hem ucuz hem de hızlıca büyüme potansiyeli olan Bebek Hisseler neler bir bakalım.

 • ISATR
 • KUYAS
 • EGEEN
 • ACSEL
 • SNKRN
 • SUMAS
 • EKIZ
 • YUNSA
 • PSDTC
 • AYES
 • GOLTS
 • TDGYO
 • ULAS

Geleceğin Teknoloji Hisseleri

Geleceğin Teknoloji Hisseleri yatırımcılar tarafından oldukça merak edilmektedir. Uzun vadede bir yatırım düşünüyorsanız sizin için yaptığımız araştırmalar sonucunda aşağıdaki hisseleri araştırabilirsiniz. İşte o hisseler şu şekildedir:

 • Square
 • Workday
 • ServiceNow
 • Contemporary Amperex Technology
 • Spotify
 • Atlassian

Yazımızda geçen hiçbir hisse senedi, emtia veya para birimi yatırım tavsiyesi kesinlikle içermez. Bu yazımız sizi daha çok araştırmaya yöneltmek içindir.

Son olarak Geleceğin Hisseleri 2024 yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz.

Ayrıca bizdekalmasin.com bağlantısından ana sayfamıza ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Oy)
Yorum yapın