Axs Coin Yorum – Axie İnfinity Coin Geleceği 2022

En çok merak edilen kripto paralardan olan Axs Coin nedir, Axie İnfinity Coin Geleceği 2022, gibi sorulara değineceğiz. Özellikle Axs Coin Yorum ve fiyat tahminleri ile birlikte gelecek tahminleri, grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Çeşitli büyük borsalarda listelenen ve oldukça fazla yatırımcısı ve kitlesi olan Axs, coin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Son olarak şunu belirtip yazımızın devamına geçelim. Bu yazımızda geçen coin veya herhangi kripto para ile alakalı olan bilgiler yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizdekalmasin.com ekibi yatırım danışmanlığı yapmamaktadır.

Axs (Axie İnfinity) Coin Nedir?

Öncelikle Axs Coin nedir sorusunu cevaplayalım. Savaşmak için eğitebileceğiniz, özelleştirilebilir fantastik yaratıklara sahip bir video oyunudur. Ancak, bir blok zinciri üzerinde çalışır. Axie Infinity’deki türünün tek örneği tokenize fantastik yaratıkları olan Axies, kâr amacıyla yetiştirilir, büyütülür ve takas edilir.

Axs Coin Projesi Nedir?

Projenin amacı: $AXS, Axie Infinity üzerindeki ERC-20 yönetişim belirtecidir. Katılımı artırarak platforma sürekli olarak katkıda bulunan ateşli bir oyuncuysanız , Axie Infinity Shard (AXS) ve Smooth Love Potion (SLP) jetonlarında ödüller kazanabilirsiniz . Oyuna dahil değilseniz, kripto para borsalarından jeton satın alabilirsiniz.

Axie İnfinity Sahibi – Kurucusu Kimdir?

Bu coinin sahibi ve kurucusu ile alakalı bilinen veri şu şekilde, Vietnam merkezli girişim Sky Mavis tarafından kurulan Axie Infinity , günlük 350.000’den fazla aktif kullanıcısı olan en popüler Ethereum tabanlı NFT projelerinden biridir .

Bu içeriğimize benzer olan Mana Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Axs Coin Yorum

Axs Coin ile alakalı bir yorum yapmak gerekirse, Bu nedenle, gelecek için Axs Coin umut verici görünüyor. Ancak yukarıdaki detaylar sadece yorumdur ve piyasanın oynaklığı göz önünde bulundurularak yatırım yapılırken dikkatli olunmalıdır.

Artık Axie İnfinity coin’in ne olduğunu bildiğinize göre, muhtemelen yatırıma değip değmediğini merak ediyorsunuzdur. Axie İnfinity coin’in artılarına daha yakından bakalım.

 • Savaş: Eksenlerinizi ödüller için birbirlerine karşı savaşmaları için eğitebilirsiniz.
 • Yetiştirme: Eksenler, gen kombinasyonlarına dayalı olarak benzersiz yeteneklere ve zayıflıklara sahip yeni yavrular yaratmak için yetiştirilir.
 • Arazi: İnsanlar gibi, Eksenlerin de arazileri ve evleri vardır. Ancak sanal alemdedirler. Eksenleriniz için arazi satın alabilir ve platformda bulunan kaynakları kullanarak zaman içinde onları yenileyebilirsiniz.
 • Pazar Yeri: Axie Infinity , NFT’lerin diğer kullanıcılarla alınıp satılabileceği merkezi olmayan bir pazara ev sahipliği yapar.

Kullanıcılar, Axs projesine güvenirlerse oldukça potansiyelli bir coin olma yolunda ilerliyor. Bu coine yatırım yapmak istiyorsanız mevcut borsalar aracılığıyla bu coine yatırım yapabilirsiniz. Bu madeni paraya yatırım yapmadan önce bilmeniz gereken kendi başınıza oldukça fazla araştırma yapmalısınız. Daha fazla ilgili ayrıntılı bilgi için bizimle bağlantıda kalın.

Axs (Axie İnfinity) Coin Uzman Yorumları

Birkaç uzmanın Axie İnfinity hakkında coin yorumları sizlerle. İşte Axs Coin ile alakalı uzman görüşleri;

Gelecek vadeden bir coin son zamanlarda daha çok dikkatimi çekti. Bakılması gerekiyor.

Proje açısından son derece yenilikçi ve önü açık bir platform. Değerlendirmek gerekir.

Kripto piyasası oldukça riskli ve bir o kadar da oynak bir piyasa. Piyasaya girecek olursam Axs Coin incelemek ve detaylandırmak isterim.

Son dönemlerde çok dikkatimi çeken coinler arasında yerini alıyor. Listeme ekliyorum.

Axs Coin Geleceği (Axie İnfinity)

Axs Coin Geleceği
Axs Coin Geleceği

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında Axie İnfinity coin fiyat tahmini sizlerle… Böylece Axs Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız. Ayrıca verdiğimiz değerler dolar bazlı olduğunu hatırlatalım.

Axs Coin Geleceği

Axie İnfinity ile alakalı gelecek yılların Axs coin fiyat tahmini ile karşınızdayız. Böylece Axs Coin Geleceği hakkında bir fikir edinmiş olacaksınız.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
202266.5268.5479.34
202395.2698.69115.78
2024139.81144.79164.14
2025201.08208.32243.30
2026292.25301.68349.77
2027428.92444.05511.89
2028608.87627.67752.48
2029896.93978.261,058.42
20301,276.341,322.771,538.69

Axs Coin Geleceği 2022

Axs Coin Geleceği hakkında yorum yapmak gerekirse, özellikle 2022 yılında büyük bir sıçrama öngörülmektedir. Uzmanlar ve çeşitli yorumcular Axs ilerleyen zaman diliminde artacağını düşünmektedir. Ayrıca madeni paranın bu yıl içerisinde 68.54$ seviyelerine ulaşacağı öngörülmektdir. Madeni para bu hedefi vurursa, inanılmaz bir kâr yapabilirsiniz.

Axs Geleceği 2023

2023 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve bu coinde böylesine muhteşem bir büyüme olabilir. Ayrıca fiyat bakımından konuşacak olursak da, bu coinin 98.69$ fiyat seviyesine ulaşacağını ve belki de kıracağını söyleyebiliriz. Bu Token teknik detayı ve özellikleri uzmanlar tarafından bu şekilde yorumlanmıştır.

Axie İnfinity Geleceği 2024

2024 yılı bu madeni para için en çok büyüyen yıl olacak ve fiyatında inanılmaz bir artış göreceğinize dair büyük tahminler var. Bunun yanında, tahminlere göre madeni para hakkında büyük bir ilgi ve alaka görebilirsiniz. Ayrıca, fiyatın yıl içinde 144.79$ seviyelerine ulaşacağı söylenmektedir.

Axs Coin Geleceği 2025

Şimdi 2025 yılına doğru baktığımızda o zaman kripto paraların büyümesi ve piyasa değeri gibi daha heyecan verici zamanları görmek mümkün. Özellikle coinin piyasa değeri çok iyi büyüyebilir ve bu madeni para ile olağanüstü bir gelişme görebilirsiniz. Bu madeni parada olağanüstü bir büyüme görme ihtimaliniz var ve fiyat 208.32$ değerine ulaşabilir.

Axie İnfinity Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Axie İnfinity için 2030 yılında en düşük 1,322.77$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu tarz yazılarımızın benzerlerini görmek için Coin Geleceği kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Axs Coin Güvenilir mi?

Axie İnfinity coin güvenilir mi sorusuna cevap bulmak istiyorsanız eğer listelediğimiz bu dört maddeyi detaylı inceledikten sonra bir coinin güvenilir olup olmadığını da rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Kısacası Axs Coin de bu maddeleri sağlıyorsa oldukça güvenilir bir coindir diyebiliriz.

 • Coin ekibini incelemek
 • Yatırımcı veya topluluk iştahı
 • Hacim ve teknik analizi
 • Axs coin projesi

Axs Coin Hangi Borsalarda Var, Nereden Alınır?

Aşağıdaki borsalarda Axs Coin listelenmektedir. Bu borsalardan alım veya satım işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Binance
 • Bybit
 • Coinbase Global
 • FTX
 • Gate io
 • Huobi Global
 • Kraken
 • Bithumb
 • Coinone
 • Gemini

Bu içeriğimize benzer olan Dusk Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Axs Coin Nasıl Alınır?

Axs Coin, Birçok kripto para borsasında satışta mevcut. Biz hacmi en yüksek olan ve birçok pariteye sahip Borsalar üzerinden anlatımını gerçekleştireceğiz. Bu adımları takip ederek Axie İnfinity Token alımını gerçekleştirebilirsiniz.

 1. Arzu ettiğiniz borsadan alım yapmak için bir üyelik oluşturunuz.
 2. Ardından borsadaki bakiyenize para yükleyiniz.
 3. Almak istediğiniz Axie İnfinity Coin Fiyatını giriniz.
 4. Kaç adet Axs alabileceğinizi panelden görüntüleyiniz.
 5. Toplam ne kadar ödemeye yapacağınızı gösteren panele bakınız.
 6. Burada Axs Al butonuna tıklayarak işleminizi bitirebilirsiniz.
 7. Ayrıca aynı işlemlerin Satış kısmı da bu panelden yapılıyor.

Axs Coin (Axie İnfinity) Fiyatı

Aşağıdaki grafikten Axie İnfinity Coin’in hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Axs Coin Yorum ve Geleceği 2022 hakkında daha doğru bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bu içeriğimize benzer olan Bico Coin Yorum yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Axs Coin Hedef Fiyat

Kripto para piyasasının gözdelerinden birisi olan Axie İnfinity, oldukça fazla konuşulan ve sevilen coinler arasındadır. Bu kripto para ile alakalı bir fiyat söylemek veya tahminde bulunmak pek de doğru olmaz. Ancak Axs Coin Hedef Fiyat, 2022 yılı için 68.54 dolar seviyelerinde diyebiliriz. Elbette iyi bir araştırma ve detaylı bir analiz ile kar bırakma potansiyeli olduğu gibi hatalı bir tahminde de zarar görmek mümkündür. Dikkatli olmanız ve de ona göre hareket etmeniz gerekmektedir.

Axs Coin Grafik Yorum ve Analizi

Axs Coin Grafik Yorum ve Analizi sizlerle… Son zamanlarda sıklıkla konuşulan coinlerden birisi olan Axie İnfinity Coin, 21 Şubat 2022 tarihinde inanılmaz yükselişi ile yatırımcılarına çok ciddi miktarda kar sağlamıştır. Fakat sonrasındaki düşüş ile oldukça değer kaybetmiştir. Bundan sonraki zaman diliminde ne olacağı belli olacaktır.

Axs (Axie İnfinity) Yükselir Mi, Düşer Mi?

Axs Coin yükselir mi düşer mi sorusunu bir çok kişi merak edip araştırmaya koyulmaktadır. Özellikle Kripto para sektörünün bir çok dezavantajı ve avantajı mevcuttur. Dezavantajlarından birisi ise fazla volativitedir. Özellikle kısa vadede ciddi bir fiyat hareketi olduğundan dolayı anlık yükseliş ve düşüş olması çok normal.

Axie İnfinity Coin baktığımız zaman ise bu değişimin çok olduğunu görebiliyoruz. İlerleyen zaman diliminde ise yükseleceğini veya düşeceğini beraber deneyimleyeceğiz. Uzun vade veya kısa vade yatırımının en büyük farkı da sizin yatırım şekliniz ve o paraya ihtiyacınız ile alakalı olduğunu da rahatlıkla söyleyebiliriz.

Axs (Axie İnfinity) Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların iştah seviyeleri mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Bu yüzden Axs Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Axs Coin Haberleri Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Axs Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak Axs Coin Haberleri gibi bir çok coinin son dakika haberlerini sizlerle paylaşıyor olacağız.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Son olarak Axs Coin Yorum – Axie İnfinity Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir, herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın