Ana Sayfa » Rehber » Getir İlk Siparişe 30 tl İndirim Kodu ( Güncel )

Getir İlk Siparişe 30 tl İndirim Kodu ( Güncel )

Getir İlk Siparişe 30 tl İndirim Kodu, Getir uygulamasında ilk siparişinize özel indirim kodları bulunmaktadır. İndirim kodları genellikle belirli bir süre için geçerlidir ve bazen bölgeye veya kullanıcıya özel olabiliyor. İndirim kodlarını uygulamanın promosyonlar bölümünde veya Getir’in resmi web sitesinde bulabilirsiniz

GetirYemek’te 30 TL indirim kazanmak istiyorsanız, yapmanız gerekenler çok basit. Sadece Getir’e yeni kayıt olun ve ilk siparişinizi en az 70 TL tutarında verin. Böylece 30 TL indirim hakkı kazanacaksınız. Ayrıca, siparişinize ekstra %15 indirim almak için Getir promosyon kodları: Alt Limitsiz %15 H1B9F4B7 kodunu girmeyi unutmayın.

Getir İlk Siparişe 30 tl İndirim Kodu
Getir İlk Siparişe 30 tl İndirim Kodu

Getir indirim kuponu ve kampanyalarını kaçırmayın. Getir’de 50 TL, 20 TL, 15 TL, 10 TL ve %50 gibi çeşitli indirim kodları sizi bekliyor. GetirYemek, GetirBüyük, GetirSu gibi farklı kategorilerde de indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz. 

Getir Yemek ilk Sipariş

Özellikle Getir Yemek uygulamasında ilk siparişinize özel bir indirim kampanyası bulunmaktadır. Ayrıca ilk defa Getir uygulamasını kullanarak yemek siparişi verecek olanlar bu kampanyadan yararlanabilirler. Kampanyadan faydalanmak için minimum. 130 TL’lik sipariş vermeniz gerekmektedir. Bu sayede Getir’de 130 TL’lik siparişinize 30 TL indirim ve ödeyeceğiniz ücret 100 TL olarak güncellenmektedir.

Getir yemek ilk sipariş indirim kodu ile alakalı detayları aşağıdaki başlıklardan kontrol edebilirsiniz:

Kampanya Koşulları: Belirli bir süre için geçerli ve bazen bölgeye veya kullanıcıya özel olmaktadır.

🚀 Daha fazla bilgi ve eğlence için şu yazımıza da mutlaka göz atın!

Yemek Sepeti Restoran Destek Hattı 0850

Kampanya Kodu: Uygulamanın promosyonlar bölümünde veya Getir’in resmi web sitesinde bulabilirsiniz. Ayrıca bu kodu siparişinizi verirken kullanmanız gerekmektedir.

Kodun Kullanımı: Siparişinizi verdikten sonra ödeme ekranında promosyon kodu bölümüne indirim kodunuzu girebilirsiniz.

Getir Yemek ilk Sipariş

Getir Yemek ilk Sipariş
Getir Yemek ilk Sipariş

Özellikle Getir uygulamasını ilk defa kullanacak olanlar için özel bir kampanya bulunmaktadır. Ayrıca ilk siparişinize özel 30 TL indirim verilmektedir. Ayrıca bu kampanya, Getir’e yeni üye olan herkes için geçerlidir ve ekstra bir şart aranmamaktadır.

  1. Alışveriş Sepeti: En az 130 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.
  2. Sipariş Onayı: Alışveriş sepetinizi onayladıktan sonra “Sipariş Ver” ekranına geçin.
  3. Kampanya Seçimi: Ödeme kısmında “Kampanya Seç” bölümünü açın ve “130 TL ve üzeri siparişinize 30 TL indirim” kampanyasını seçin.
  4. Sipariş Onayı: Kampanyayı seçtikten sonra siparişinizi onaylayabilirsiniz.

SIK SORULAN SORULAR

🚀 Sevgiyle hazırladık, BizdeKalmasin ekibi 🎮 | bizdekalmasin.com

Yazımızı Değerlendirin.
Yorum yapın