Ana Sayfa » Coin Geleceği » Axs Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Axs Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Axs Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Axs Coin Geleceği 2022 ve fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Axs Coin nedir?

Axie, geliştiricilerin tüm eko-alanının kendi araçlarının ve deneyimlerinin temelini bulmasına izin veren üçüncü taraflarca basitçe ölçeklenebilir bir platformdur. Bunun yanında çok yakın bir zamanda 2018’de kurulmuştur. Axie protokolü hala başlangıç ​​aşamasında olmasına rağmen, Axie 1 numaralı Ethereum oyununu sıraladı ve günlük, haftalık ve aylık aktif kullanıcıların en iyi seçimi olmaya devam ediyor.

Ethereum için önemli bir gelir kaynağı olan Axie Infinity, şimdiye kadar 6.400’den fazla ETH üretti. Axie bir yandan oyun ve eğlence çağını simgeliyor; Diğer yandan, kitleler için istihdam olanakları yarattığı ve yol haritasını sürdürülebilir bir platforma çizen güçlü bir topluluk ortamı oluşturduğu bir sosyal sorumluluk değerini yansıtır. Kullanıcılar, Axie pazarının yerel Axie Infinity Token’ına sahip olabilir. Bunları toplayabilir ve sürekli genişleyen bir oyun evreninde kullanabilir! Ayrıca Axie Infinity protokolünü kavramsallaştırmak, bir gerçeği daha ön plana çıkardı: Blockchain’in avantajları, sadece finans sektörünün sınırlarının ve sınırlamalarının ötesine geçiyor. Finans alanındaki çeşitli darboğazları gidermek için tasarlanan Axie Infinity (AXS), yaşamları daha güçlü ve hızlı hale getirmek için tasarlandı.

Bu içeriğimize benzer olan Zrx Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Infinity Axs Coin Özellikleri Nelerdir?

Axie Infinity protokolü, benzersiz bir şekilde, veri erişilebilirliği olan blok zincirinin zorluklarını ortadan kaldırmaya da katkıda bulunmuştur. Ayrıca, gereksiz maliyetler veya aracıların hızı veya rolü olsun, paketler halinde geldiler. Tamamen kullanıcılara, oyunlarını ve işlemlerini hızlı ve kusursuz hale getirecek verimli veri aktarımı avantajını sunmaya ve böylece dijital eko-uzaydaki paradigma rolünü haklı çıkarmaya odaklanır.

 • Oyun evreninde kullanılmaktadır.
 • Hızlı ve kusursuz özelliklere sahiptir.
 • Veri aktarımı konusunda avantajlıdır.

Axie (Axs) Coin Geleceği 2022-2030

Oynaklık, Axie Infinity’nin doğasında bulunan bir özelliktir ve bu nedenle, her türlü aşırı zorlanmış fiyat tahmini, zorlu bir görev olacaktır. Ancak, uzman fiyat tahminine ve hislerine göre, ruh hali oldukça olumlu görünmektedir. Geçen aydan bu yana, Axie Infinity (AXS) fiyatı muazzam bir ralliyi yansıttı. En son gelişmeler AXS fiyatının daha yüksek işlem yapmasına yardımcı olacak mı? AXS belirteci için tarafsız kripto tahmini ile devam edelim.

Axie Infinity Coin Geleceği 2022

Kripto para piyasaları için ani bir sarsıntı veya zorlu bir yol olmadığını varsayalım. AXS tokeni, kullanıcıları arasında önemli bir cazibe olarak güçlü konumunu teyit etmeye hazır. Ayrıca önümüzdeki yol, yatırımcı güveninin patlamaya devam etmesi koşuluyla yapraklarla dolu ve bu da, Axie Infinity Shards’ın (AXS) 80 $’ı ölçeklendiren tüm engelleri aşmasını sağlayan büyük bir fiyat baskısına neden oluyor.

Axie Coin Geleceği 2023

Axie Infinity (AXS) hızlı, güvenilir bir ağ kurmuştur ve ürünün kullanıcı deneyimi ile çalışmaktadır. Bunun yanında bu özellikler, AXS jetonunun 96,80 $ gibi çok daha yüksek bir fiyat kazanmasına yardımcı olabilmektedir. Ayrıca işlevsel kripto dürtüsü 2023’e kadar devam ederse, AXS fiyatı bir paradigma acelesi görebilmektedir. Ve kullanıcılar önemli miktarda kar elde edebilmektedir.

Axie Coin Geleceği 2024

Belirteç için ileriye dönük epeyce Axie Infinity tahmini var. Özellikle Kurumsal’ın tasarladığı teknolojik duyurular ve ilerlemeler açısından bakıldığında, AXS fiyatının 120.145$’a ulaşabileceği varsayımları var. Ayrıca iyilik, büyük ölçüde güvenlik ve ölçeklenebilirlik özellikleri tarafından yapılmıştır. Bunun yanında heyecan verici promosyon girişimleri, yatırımcıların kazançları toplamasını sağlayarak gerisini halledebilmektedir.

Axs Coin Geleceği 2025

AXS, topluluk girişimlerinde aktiftir. Önemli bir piyasa değeri elde ederek ivme kazanmaya devam ediyorlar. Bununla birlikte göz önüne alındığında, eğitim, sosyal yardım ve yeniliklere odaklanan girişimleri onları 140 $ gibi kayda değer bir seviyeye götürebilmektedir. Axie Infinity tahmini için uzun vadeli bir senaryoda, diyelim ki 2026 civarında, AXS Token fiyatı diğer kripto para birimlerine ayak uydurarak net bir şekilde 160$’a ulaşacak. AXS için de, esas olarak yıllar içindeki tutarlı performansı nedeniyle, dudak uçuklatan bir iyimserlik beklenmektedir. Axie Infinity, yatırımcılarına yiğit getiriler getirecek şekilde istikrar kazanacaktır.

Axie Coin Geleceği 2030

Son olarak 2030 yılına kadar olan süreçte fiyat artıp azalsa da 240 dolar seviyesine çıkacağı düşünülen Axs’nin fiyatının ne olacağını zaman bize gösterecek.

Axie Coin Yorum 2022

Bugün Axie Infinity fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden önemli bir düzeltmeyi yansıtıyor. Ancak, bu yılın başından bu yana genel fiyat momentumuna göre, Axie Infinity (AXS) fiyatı, parlak bir geleceğe sahip olduğu ve önümüzdeki yıllarda yeni rekor fiyatlara ulaştığı için bir kez daha yükselecek ve AXS fiyat tahminini yukarı yönlü gönderecek.

Bu içeriğimize benzer olan Gala Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Axie Infinity Hangi Borsalarda Var?

 • Binance
 • Huobi Global
 • Coinbase Exchange
 • FTX
 • Kucoin
 • Gate io
 • Bybit
 • Gemini
 • Kraken

ÖnemliAxs (Axie) Coin Grafik

Ağustos ayının son haftasında zirve yaparak 90 dolar bandının üzerine çıkan Axs oldukça popüler olmaya devam ediyor. Ama maalesef eylül sonuna doğru bir miktar azalarak 50 doların altına geriledi. Ve 50 dolarlık ciddi bir düşüş sergilemiştir. Fakat daha sonraki süreçte yükseliş göstererek kasım başında 165 doların üzerine çıkmıştır. Yeni zirve değerine ulaşmıştır.

Infinity Axie Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Axs Coin’de de aynı durum söz konusudur.

Axs (Axie Infinity) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Axs Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Axie Infinity (Axs) Coin Sahibi

Axie Infinity kurucu ortağı Aleksander Leonard Larsen, NFT tabanlı video oyununun günlük 1 milyon aktif oyuncu vardır. Daha önce hiç kripto uygulaması kullanmadığını söylüyor. Ayrıca oyunun öğrenme eğrisinin kriptoya yeni başlayanlar için “gerçekten zor” olduğunu kabul ediyor. Bunun yanında da 1 milyonun üzerinde kullanıcısının olduğunu göstermektedir.

Axs (Axie) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Axs Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Axie ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Aşağıda sizler için Axs ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik. Umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Axs Coin nedir?

Axie, geliştiricilerin tüm eko-alanının kendi araçlarının ve deneyimlerinin temelini bulmasına izin veren üçüncü taraflarca basitçe ölçeklenebilir bir platformdur.

Axie (Axs) Jetonları Nasıl Satın Alınır?

Kullanıcılar Axs tokenlerini Binance, Coinbase Exchange, FTX, Kucoin, Gate io, Kraken, Bitfinex, Bybit, Gemini gibi kripto para borsalarından satın alarak elde edebilirler.

Axie Mevcut ATH’sini Aşacak mı?

Axs, 2022’de iyi bir yatırım. Ancak Axs’nin bu yıl yaklaşık 165 dolar olan mevcut ATH’sini geçme olasılığı yüksek.

Axs Coin yakında 500 dolara ulaşabilir mi?

Evet, mevcut yükseliş eğilimine göre Axs’nin yakın gelecekte 80 dolara ulaşması çok olası.

Axie iyi bir yatırım mı?

Axs, kripto pazarındaki aktif dijital varlıklardan biridir. Ayrıca Axs artık en ünlü kripto paralardan biri. Bununla beraber Axs, 2022’de iyi bir yatırımdır.

2022 senesine kadar Axs Coin fiyatı ne olacak?

Axie (Axs) fiyatının 2022 yılına kadar 80 dolara ulaşması bekleniyor.

2023 yılına doğru Axs Coin fiyatı ne olacak?

Axs (Axie) fiyatının 2023 yılına kadar 96,8 dolara ulaşması bekleniyor.

2024 yılına kadar Axs fiyatı ne olacak?

Axie coinin fiyatının 2024 yılına kadar 120 dolara ulaşması bekleniyor.

2025 yılı itibariyle Axs fiyatı ne olacak?

Axs (Axie) fiyatının 2025 yılına kadar 140 dolara ulaşması bekleniyor.

2030 yılına kadar Axs Coin fiyatı ne olacak?

Axs coinin fiyatının 2030 yılına kadar 240 dolara ulaşması bekleniyor.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Kripto para kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Axs Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

5/5 - (7 Oy)
Yorum yapın