Ana Sayfa » Coin Geleceği » Rsr Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Rsr Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki Rsr Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Rsr Coin Geleceği 2022 ve yorum, fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Bizde kalmasın ekibi olarak herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

Rsr Coin nedir?

Rezerv Protokolü ve Rezerv Hakları belirteci (RSR) aylardır ilgi görüyor. RSR belirteci sessizce çekiş kazandığından, RSR belirteçleri de tanınırlık kazanıyor. Rezerv uygulaması, Venezüella gibi yerlerde hiperenflasyona karşı güvenli bir sığınak olarak zaten kullanılıyor. Bununla birlikte, Rezerv Protokolü, Rezerv belirteci sayesinde DeFi kullanıcıları ve verim çiftçileri için riski de azaltır. Rezerv Protokolü, düşük sürtünme ile kolayca işlem görebilen, sınırsız, enflasyona dayanıklı bir servet deposu olarak hizmet veren, sansüre dayanıklı bir stablecoin ve merkezi olmayan fiat ağ geçidi ağı kurmayı amaçlıyor. Ayrıca amaç, değeri düşürülemeyen ve hükümet yolsuzluğundan arınmış bir sabit para yaratmaktır.

Reserve Rights (Rsr) Özellikleri

Rezerv Protokolü’nün derinliklerine dalacağız ve tam olarak nasıl çalıştığını göreceğiz. Ayrıca, Rezerv Simgesine (RSV) ve Rezerv Hakları belirtecine (RSR) bakacağız. RSR belirteçlerine, belirteçlerin farklı kullanımlarına ve Reserve’i bu kadar güçlü bir proje yapan şeyin ne olduğuna bakacağız. Kuşkusuz, kripto dünyası için son derece heyecan verici bir zaman.

 • Merkezileştirilmiş Aşama, Rezerv, teminat olarak az sayıda token ile desteklenir. Her token USD cinsinden ifade edilecektir.
 • Merkezi Olmayan Aşama, Rezerv, USD cinsinden çevik bir varlık sepeti tarafından desteklenir, ancak bu varlıklar merkezi değildir.
 • Bağımsız Aşama, USD değerinden bağımsız olarak satın alma gücünü dengelemek amacıyla rezerv USD’den bağımsızdır.

Rezerv uygulaması şu anda Venezuela, Arjantin ve Kolombiya’da mevcuttur. Ocak 2021’in sonunda, Reserve uygulaması, birkaç aylık geliştirme sürecinin ardından “Beta-Rangers” olarak adlandırılan yeni kullanıcıları kabul etmeye başlayacak.

Rsr Coin Sahibi Kim?

Reserve Rights, Nevin Freeman ve Matt Elder tarafınca müşterek kuruldu. Freeman, Reserve’in CEO’su ve deneyimli bir girişimcidir. Yaşam hedefini “insanlığın potansiyeline ulaşmasını engellemiş olan koordinasyon problemlerini çözmek” olarak tanımlıyor.

Matt Elder ise daha önce Google ve Quixey için çalışmış ve şimdi projenin CTO’su olarak Reserve protokolü uygulamasının mimarisini denetlemek için çalışan deneyimli bir mühendis. 2019’daki lansmanından bu yana Reserve ekibi önemli ölçüde büyüdü ve şu anda mühendisleri, geliştiricileri ve hukuk ve uyum personelini içeren iki düzineden fazla kişiyi içeriyor – hepsi Reserve’i açık, büyük ölçüde ölçeklenebilir bir stabilcoin olarak konumlandırmak için ortak bir hırs altında birleşti. bu ekonomik refahı teşvik eder.

Bu içeriğimize benzer olan Wing Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Rsr (Reserve Rights) Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2021 ve 2030 yıllarını arasında Rsr Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

Rsr Coin Geleceği

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20220.0540.0560.064
20230.0780.08060.0933
20240.110.110.13
20250.1670.170.20
20260.240.2440.284
20270.3510.360.41
20280.510.5320.605
20290.720.750.90
20301.0521.0971.26

Rsr Coin Geleceği 2022

Şimdi, her yılın tahmini internette de mevcut ve önümüzdeki yıl fiyatın herhangi bir zamanda değiştirilebileceğini varsayıyoruz, bu nedenle, fiyat tahminine verildiği gibi inanmanıza gerek olmadığı konusunda sizi uyaracağız. Bunu yazarken ve yıl sonuna kadar herhangi bir zamanda değişmektedir. Kaynaklara göre, madeni paranın fiyatı yıl sonuna kadar 0,056 USD civarında olabilmektedir.

Reserve Rights Geleceği 2023

Yatırımcılar için yıl biraz zor olacak çünkü uzmanlar, yılın ortasında madeni parayla ilgili bazı sorunlar olacağına inanıyor. Kaynaklara göre, coinin fiyatı beklenenden daha yükseğe çıkabilir ve coinin fiyatının yıl sonuna kadar 0,080 USD civarında veya daha fazla olmasını bekleyebiliriz.

Reserve Rights Geleceği 2024

Yazımızın bu paragrafı madalyonun 2. son tahmini olmaya devam ediyor ve bununla birlikte madalyonun fiyatının sabit olmadığını ve önümüzdeki yıllarda herhangi bir zamanda değişebileceğini her zaman bildiririz. Bu nedenle, yıl içinde herhangi bir kayıp veya karla karşılaşmak sizin sorumluluğunuzda olacaktır. Madeni paranın tahmini burada ve 2024 yılı sonuna kadar yaklaşık 0,11 USD’ye ulaşılabilir.

Rsr Coin Geleceği 2025

Öyleyse, günün son tahmininden bahsedelim ve yatırımcıların bu madeni paradan önümüzdeki yıllarda büyük miktarda kar elde edeceklerini bilmek ilginç olacak ve internette mevcut olduğunu iddia eden birçok olasılık var. madeni para size her yılın sonunda kar sağlayacaktır. Kaynaklara göre, madalyonun fiyat tahmini, yıl sonuna kadar 0,17 USD’ye ulaşacağını söylüyor.

Reserve Rights Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Rsr için 2030 yılında en düşük 1,09 $ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Bu içeriğimize benzer olan MLN Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

Rsr Coin Yorum 2022

Önce Rsr Coin ile alakalı yorum yapmak gerekirse, Blockchain teknolojisinin kullanımı gelişiyor ve kripto para piyasasında ekonomi artıyor, bu nedenle şirkette daha fazla kar sağlıyor ve şirkete daha birçok proje gelecek. Şirketin önümüzdeki yıl sorunlar yaşaması için pek çok şans var, ancak yakında istikrara kavuşacak ve madeni paranın fiyatında bir miktar artış olacak. Uzman tavsiyesine göre, piyasaya yatırım yapmanın ve önümüzdeki yıllarda inanılmaz kârlar elde etmenin tam zamanı. Madeni paranın tüm kaybının ve kârının sizin sorumluluğunuzda olacağını hatırlamaya devam edin.

Bu yazıdaki her ifade yatırım tavsiyesi olarak yorumlanamaz, bizde kalmasın ekibi, yatırım tavsiyesi vermez yatırım yapmadan önce herkesi kendi araştırmalarını yapmaya yönelik teşvik eder.

Rsr Hangi Borsalarda Var?

 • Binance
 • Kucoin
 • Huobi Global
 • Kucoin
 • Bithumb
 • FTX
 • Gate io
 • Crypto.com
 • Bittrex
 • Poloniex
 • Uniswap

Rsr Coin Grafik

Martın son haftalarına doğru 0,111 dolar seviyelerine ulaşan ve zirve yapan RSR sonrasında oldukça ciddi bir düşüş gösteriyor. Temmuz ortalarına doğru 0.016 dolar seviyelerine kadar inen ve yaklaşık olarak 0.1 dolarlık geri çekilme yaşayan coin eylül ortalarına doğru toparlanmaya çalışsa da nisan sonlarında alanlar için yeterli bir yükseliş gösterememiştir.

Rsr Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia sürekli olarak yükselmez veya her zaman düşüşe geçmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları vardır. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirler. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi de bu aşırı alım ve satım değerleridir. Bunları sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. Rsr Coin’de de aynı durum söz konusudur. Bu yüzden Rsr Coin ara ara olsa da düşüyor.

Rsr (Reserve Rights) Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda Rsr Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz. Böylece Rsr Coin Geleceği 2022 ve Yorum hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Rsr (Reserve Rights) Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi Rsr Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Rsr ile Alakalı Sıkça Sorulan Sorular:

Son olarak aşağıda sizler için Rsr ile alakalı sıkça sorulan soruları derledik, umarız sizler için açıklayıcı ve faydalı olur.

Bizdekalmasin.com ise Bizde Kalmasın ana sayfasına gidebilirsiniz.

Aşağıdan Coin Geleceği kategorimizdeki yazılara ulaşabilirsiniz

Son olarak Rsr Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedirherhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.7/5 - (9 Oy)
Yorum yapın