Ana Sayfa » Coin Geleceği » Zrx Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Zrx Coin Geleceği 2022, 2023, 2024, 2025, 2030

Oldukça popüler olan coinler arasındaki ZRX Coin nedir ve geleceği ile alakalı detaylı bilgi verdiğimiz yazımız karşınızda. Zrx Coin Geleceği 2022 ve fiyat tahminleri, gelecek tahminleri grafik analizi ve de piyasa durumu ile alakalı tüm bilgileri sizlerle paylaşacağız. Zrxcoin yorum araştırmalarımız arasında son derece önemli olan coinlerden bir tanesi. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

ZRX Coin Nedir?

ZRX kriptosunun ne olduğunu anlamak için 0x protokolünün ne olduğunu öğrenmek esastır. Kripto para birimleri ve blok zincirleri alanında, bu yeri olabildiğince yıkıcı ve muhtemelen dünyayı olabildiğince değiştirecek hale getirmek için yönetilmesi ve iyileştirilmesi gereken çok şey var.

Ethereum, Bitcoin ve uzay gibi programlanabilir blok zincirleri, ikinci neslin yanı sıra, birbirinden ayrı çalışan yeni paralar ve projeler de başlattılar. Bununla birlikte, bu projelerin birçoğunun temeli olarak Ethereum’a sahip olmak, birlikte çalışabilirliğin başlangıcını önerir, ancak yine de bir el gerektirir.

0x, Ethereum blok zincirinde ERC20 belirteçlerinin düşük sürtünmeli eşler arası alışverişine yardımcı olan bir protokoldür. Protokol, açık standart ve ortak bir yapı taşı işlevi görür. Ayrıca değişim işlevselliğini birleştiren merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) arasında birlikte çalışabilirlik sağlar. Merkezi olmayan pazarlar, kripto para birimi alanında da önemli bir gelişmedir. Daha fazla insan, tokenlerini tam olarak şarj etmenin ve genellikle dolandırıcılık ve sorunlar getiren merkezi platformları kullanmamanın potansiyelini ve garantisini fark etti.

Bu içeriğimize benzer olan Nuls Coin Geleceği yazımızı da inceleyebilirsiniz

ZRX Coin Geleceği 2022-2030

Aşağıdaki tablodan 2022 ve 2030 yıllarını arasında 0x Coinin fiyat dağılımını takip edebilirsiniz. Verdiğimiz değerler dolar bazlıdır.

YılMinimum FiyatOrtalama FiyatMaksimum Fiyat
20221.201.241.35
20231.721.782.06
20242.442.532.96
20253.633.754.29
20265.325.516.29
20277.738.009.44
202811.3111.6313.33
202916.1516.7319.47
203024.1925.0328.41

ZRX kripto para biriminin fiyat tahmini, gizlilik etiketi nedeniyle daha fazla sürtünme aldı. Tüm yatırımcılarına bağladığı bir kalite ve saygı. Gizlilik, ZRX’in tüm eylemlerinin merkez noktası olan ve dünya çapında tanınırlığını artıran 0x’in ticari markasıdır.

ZRX Coin Geleceği 2022

Aynı yükseliş enerjisini takip ederek, ZRX’in bir sonraki yılda, yani 2022’de bile bir artışa hazır olduğuna dair tahminler var. ZRX’in zirveden düşüp düşmeyeceği, ne olacağı konusunda çok erken bir tahmin olsa da, ne görünüyor? Belli ki gecenin sonunda aydınlık bir sabah var. Ayrıca ZRX değeri, yalnızca gerileyen Pandemi durumu sırasında 1,24 ABD Doları değerine ulaşan olumlu bir değişim gösterebilir.

ZRX Coin Geleceği 2023

ZRX madeni para, piyasayı kazanmaya ulaşabilir ve kripto alanında mevcut olan diğer madeni paralarla savaşabilir. ZRX’in öngörülen yüksek seviyesi 1,78 dolar civarında. Defi patlaması nedeniyle değeri daha da artabilir ve kullanıcılar ve yatırımcılar arasında kitlesel olarak benimsenmeyi başarabilir. Ancak, bu, beklenti için umut verici bir senaryo olarak kalır.

ZRX Coin Geleceği 2024

Ağızları açık bırakacak bir şansın olmadığını ve kripto para piyasasında yükseliş eğiliminin korunacağını açıklayan ZRX. Bir kez daha 2,53 $’da sabitlenmiş bir fiyat gösterimi ile kripto krallığını yöneteceği tahmin edilmektedir. Bu, 2024 yılının sonunda, ZRX’in uzun vadede elverişsiz durumlarda bile koruma ve sürekli iyileştirme konusunda sınırsız bir potansiyele sahip olduğunu gösteren, önceden bildirilene benzer.

ZRX Coin Geleceği 2025

Bu yıl, ZRX fiyatının tüm durumlara göre yaklaşık 3,75 $’lık yeni bir tüm zaman en yüksek değerini geçeceği önceden bildirildiği için kıyaslama yılı olarak kabul edilebilir. Kitlesel benimsenme ile ZRX’in 2025 yılına kadar daha önce hiç olmadığı gibi bir büyümeyle 4,29 dolara ulaşması beklenmektedir.

0x Coin Geleceği 2030

Oldukça farklı yorumların olduğu ve özellikle geleceği çok merak edilen coinlerden birisi olan Pond için 2030 yılında en düşük 25,03$ dolar seviyelerinin üzerinde bir performans sergileyeceği uzmanlar tarafından tahmin edilmektedir.

Zrx Coin Yorum 2022

Zrx Coin için yorum yapmak gerekirse. Kripto para birimleri o kadar net tahmin edilemezler. Mükemmel bir uzun vadeli yatırım olup olmadıklarını söylemek zor. Örneğin, kripto piyasasındaki son çöküşlerin kısa bir darbe olacağını düşünüyorsanız, o zaman harika bir satın alma olabilmektedir. Öte yandan, mevcut çarpışmaların uzun bir büyüme döneminden sonra pazarın kendisini değiştirdiğinin bir işareti olduğunu düşünüyorsanız. Bu yılın başlarındaki yüksek fiyatların bir istisna olduğunu düşünüyorsanız, o zaman kötü satın alma olabilmektedir.

Ancak araştırmanızı yapmalısınız. Kripto para birimlerinin son derece tahmin edilemez olduğunu, değerlerin genellikle düştüğü kadar arttığını ve asla kaybetmeyi göze alabileceğinizden fazlasını satın almamanız gerektiğini unutmayın.

ZRX Hangi Borsalarda Var?

  • Binance
  • Coinbase Exchange
  • Huobi Global
  • FTX
  • OKEx
  • Mandala Exchange

ZRX Coin Grafik

Zrx Coin’in grafiğini incelediğimizde ise, nisanın 2. Haftasına doğru şimdiye kadar ki en yüksek seviyesine yani 2.40$’a çıktığı görülmektedir. Ardından temmuzun ikinci haftasına doğru çok ciddi değer kaybı yaşayan ZRX, yaklaşık %79.6’lık bir değer kaybı yaşamıştır. Ekimin 3. Haftasında tekrar toparlanma süreci yaşayan ve 1.69$ seviyelerine ulaşan ZRX her ne kadar yükselse de eski seviyelerine ulaşamamıştır.

ZRX Coin Neden Düşüyor?

Bir kripto paranın veya emtia her zaman yükselmez veya her zaman düşmez. Piyasada alıcıların ve satıcıların doyum noktaları mevcuttur. Bu da piyasadaki arz talep dengesini belirlemektedir. Hatta RSI göstergesine bakmamızın en önemli nedenlerinden birisi bu. Aşırı alım ve satım değerlerini sayısal olarak görmekten geçiyor. Doyum noktalarına ulaşıldığında işlem yapan kişiler de bu şekilde işlem açıyorlar. ZRX Coin’de de aynı durum söz konusudur.

ZRX Coin Bilgileri

Aşağıdaki tabloda ZRX Coin’in Coinmarketcap sıralaması, hacmi, fiyatı, fiyat değişikliği gibi verilere ulaşabilirsiniz.

Zrx Coin Sahibi

0x platformu, herhangi bir ethereum tokeninin değişimini kolaylaştıran ethereum blok zincirinde standart bir protokol sağlamak amacıyla Will Warren ve Amir Bandeali tarafından 2016 yılında kurulmuştur. 0x protokolünün yerel belirteci (ZRX) iki temel nedenden dolayı kullanılmaktadır.

Zrx Coin Son Dakika

En yeni, güncel ve sağlam haberler, Haber sitesi platformlarında yayınlandığı gibi ZRX Coin’in hem kendi sitesini hem de Twitter hesabını devamlı olarak kontrol etmeniz gerekiyor. Herhangi bir listeleme veya önemli diğer duyuruları bu kanallardan ilk ağızdan sizlerle paylaşıyor olacaklar. Bunun yanında Bizde Kalmasın ekibi olarak biz de en güncel son dakika haberleri sizlerle paylaşıyor olacağız.

Coin geleceği kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Buradan ise bizdekalmasin.com ana sayfasına gidebilirsiniz.

Diğer coin geleceği yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Zrx Coin Geleceği 2022 Yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Fakat yazımızda geçen hiçbir coin, kripto para veya emtia yatırım tavsiyesi içermemektedir. Herhangi bir yatırım danışmanlığı yapmamaktayız.

4.5/5 - (12 Oy)
Yorum yapın