Ana Sayfa » Fiyatları » Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları – Sinemada Yayınlanacak Mı?

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları – Sinemada Yayınlanacak Mı?

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları hakkındaki tüm bilgiler sizlerle. Recep İvedik 7 Sinemada Yayınlanacak mı? Yayınlanırsa fiyatları ne olacak birlikte inceleyeceğiz. Türkiye’nin belki de en sevilen ve içimizden biriymiş hissi yaratan Recep İvedik, 7. filmiyle tekrar karşımıza çıkıyor. Recep İvedik 7 filminin vizyona gireceği tarih belirlendi! İşte filmin vizyona gireceği tarih, çıkacağı platform, konusu ve güncel fragmanı karşınızda.

Disney Plus Recep İvedik 7 Konusu Nedir?

Disney Plus Recep İvedik 7 Konusu
Disney Plus Recep İvedik 7 Konusu

Ana karakterimiz şehir hayatından bunalıp sıkılıp depresyona girer. Recep İvedik, bu depresyondan çıkmak için köye gitmeye karar veriyor. Alıyor yanın en yakın arkadaşı Nurullah’ı ve babaannesinden miras kalan köye gidiyorlar. Tabi ki bu ikilinin köy hayatında başına gelmedik kalmıyor.

Sizce Recep İvedik 7 yeniden bekleneni verebilecek mi? Yorum kısmında fikirlerinizi yazabilirsiniz.

Recep İvedik 7 Sinema Ne Zaman Çıkacak?

Recep İvedik 7’nin vizyon tarihi 9 Aralık 2022 olarak açıklandı. Oldukça beklenen ve beğenilen seriyi izlemek için az bir zaman kaldığını belirtebiliriz. Peki film hangi platformda vizyona girecek? Sinemadan mı izleyeceğiz? Hemen açıklayalım.

Recep İvedik 7 Sinemada Yayınlanacak Mı?

Alışılmışın dışında Recep İvedik 7, sinemada değil de Disney+ platformunda yayına girecek. Herhangi bir sinemada gösterilmeyecek. Disney Plus başarılı bir proje olan Recep İvedik karakterinin yayın haklarını dijital platformuna satın almıştır. İlerleyen süreçte sinemalarda vizyona girer mi merak konusu.

Ayrıca dilerseniz bu içeriğimize benzer olan Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak? yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları

Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları değerlendirildiğinde fiyatlar normal film fiyatlarından satılacaktır. Yazının yayına girdiği an itibariyle Recep İvedik 7 Sinema’da yayına girmeyecek. Sadece Disney+ platformunda izleyicileriyle buluşacak. 30 günlük deneme sürümünüzü kullanıp filme erişebilirsiniz. Üyelik almak isterseniz de Disney+ üyelik fiyatları ise şu şekildedir.

  • Disney+ aylık üyelik bedeli 64,99 TL olarak belirlenmiştir.
  • Disney+ yıllık üyelik ise 649.99 TL‘dir. 2 ay bedavaya gelmektedir.

Önceden fiyatlar daha düşüktü. Ancak 8.12.2022 ile birlikte fiyatlar güncellenip zamlanmıştır.

Recep İvedik 7 Bilet Fiyatları Cinemaximum

Sinema bilet fiyatları günden güne değişmektedir. Son gelen fiyat güncellemelerinden Cinemaximum da etkilenmiştir. Ancak her film için ayrı fiyatlandırma politikası uygulamıyorlar. O yüzden Recep İvedik 7 Bilet Fiyatları Cinemaximum kapsamında değerlendirirsek güncel fiyatlar Recep İvedik 7 için de geçerli olacaktır.

  • Cinemaximum Tam Bilet: 55 ₺
  • Cinemaximum Öğrenci Bileti: 45 ₺
  • Gold Class Vip Giriş Bileti: 73 ₺

Recep İvedik 7 Sinema Bileti Al

Güncel olarak satılan Recep İvedik 7 Sinema Bileti bulunmamaktadır. 9 Aralık 2022 tarihinde yalnızca Disney+ platformundan yayına girecektir. Herhangi bir sinemayla anlaşma yapılmamıştır. İlerleyen süreçte değişiklik olursa yazımızı güncelleyip sizleri bilgilendireceğiz.

Alt kısımda Recep İvedik 7 fragmanını izlemediyseniz izleyebilirsiniz. Film hakkındaki yorumlarını alt kısımda belirtmeyi unutmayınız.

Ana sayfaya bizdekalmasin.com bağlantısından ulaşabilirsiniz.

Dizi ve film önerisi kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Son olarak Recep İvedik 7 Sinema Bilet Fiyatları ve Sinemada Yayınlanacak Mı adlı yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz. Recep ivedik serisinin sevdiğiniz repliklerini yorumlarda belirtebilirsiniz.

4.8/5 - (6 Oy)
Yorum yapın