Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak?

Bugünkü yazımızda Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak bundan bahsedeceğiz. Arabalar film serisi bir animasyon olsa da 7’den 70’e herkesin izleyebileceği oldukça beğenilen ve takip edilen bir animasyondur. Arabalar 4 yani global adıyla Cars 4 filmini insanların heyecanla beklemesi doğal olarak çok normaldir. Pixar yapımı arabalar serisinde yönetmen John Lasseter izleyicilerine duyguları çok iyi yansıtması ve animasyon kalitesinin üst düzeyde olması sebebiyle kalitenin ön planda olduğu bir seri elde etmiştir. Arabalar filminin ilk filmi 2006 yılında, ikinci filmi 2011, üçüncü filmi ise 2017 yılında vizyona girmiştir.

Arabalar 4 Çıkacak Mı?

Son zamanlarda animasyon filmleri arasında kendine yer belirlemeyi başarmış Arabalar filmi, en başarılı ve sevilen filmler arasına girmiş bulunmaktadır. Arabalar 4 çıkacak mı soruları Şimşek Mcqueen‘i ve onun hikayesini sevenlerin aklındaki sorulardan birisi haline gelmiştir. Hepimizin beklediği an geldi ve Arabalar 4 filmi çıkacak mı sorusunun cevabı yönetmenler tarafından geldi. Arabalar 4 çıkış tarihi belli oldu. 2023 ocak ayında vizyona gireceği duyuruldu ve film sokak çetesini ve sokağı konu alacak. Filmin içerisinde siyahi karakterler de yer alacağı bilgiler arasındadır.

Bu yazımıza benzer olarak Netflix En Çok İzlenen Filmler 2022 yazımızı inceleyebilirsiniz.

Şimşek Mcqueen Hangi Araba

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak?
Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak?

Şimşek McQueen, Pixar’ın Arabalar, Arabalar 2 ve Arabalar 3 filmlerinde yer alan kurgusal bir karakterdir. Genel olarak izleyici Mcqueen’inin gerçekte hangi arabaya ait olduğunu dikkate almayıp ya da anımsayamamış olabilirsiniz. Bu gayet doğal bir şeydir. Çünkü Şimşek Mcqueen tasarımsal olarak çok farklı bir forma bürünmüştür. Şimşek Mcqueen tasarım olarak NASCAR araçlarından ilham alınmıştır. Mazda Miata ve Dodge Viper’ın da etkileri vardır. Gerçekte ise onun bir Dodge Viper olduğunu belirtebiliriz.

Cars 4 Ne Zaman Çıkacak

Arabalar 4 Ne zaman Çıkacak?
Arabalar 4 Ne zaman Çıkacak?

Herkes Şimşek Mcqueen’i görmeyi heyecanla bekliyor ve Cars 4 ne zaman çıkacak diye heyecanlanıyor. Arabalar 4 çıkış tarihi belli oldu. Arabalar 4 animasyon filminin ise 2023 Ocak ayında çıkacağı duyuruldu. Film sokak çetesini ve sokağı konu alacağı bilgiler içerisindedir. Resmi açıklamaya göre bir kez daha Şimşek Mcqueen’i ekranlarda görebileceğiz. Arabalar 4’ü beklemenin zor olduğunu biliyorum ama filmi izlemek için biraz daha beklememiz gerekiyor.

Dizi ve film önerisi kategorisindeki diğer yazılarımızı okumak istiyorsanız eğer aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Arabalar 4 Ne Zaman Çıkacak adlı yazımızı okuduğunuz için çok teşekkür ederiz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın