Ana Sayfa » Maaşları » KYK Harçlık Avansı Nakite Çevirme Yöntemi – 2024 – 8 Farklı Yol!

KYK Harçlık Avansı Nakite Çevirme Yöntemi – 2024 – 8 Farklı Yol!

Harçlık Avansı Nakite Çevirme yazımız ile beraberiz. Ziraat Bankası aracılığı ile Kyk harçlık avansını nakit paraya çevirmek için neler yapmanız gerekiyor bu yazımızda tüm yöntemleri anlatıyoruz. Bilmeyenler için harçlık avans, üniversitede okuyan öğrencilere verilen öğrenim kredisidir. Bundan yararlanmak için de Genç Bankkart’ına sahip olmanız gerekiyor. Öğrencilere verilen belirli miktar para sayesinde öğrencilerin geçimi biraz da olsa rahatlamaktadır. Peki harçlık avans nasıl çekilir? Tabi ki de bunu nakite çevirmenin pek çok yolu vardır. Şimdi sizlere bu yöntemlerden bahsedelim.

Harçlık Avansı Nakite Çevirme 2024 ⭐

Harçlık Avansı Nakite Çevirme 2024 yılında nasıl yapılıyor? sorusu sıkça sorulmaktadır. Genellikle çoğu üniversiteye başlamış öğrencinin başvuru yapması ile birlikte Genç Bankkart sahibi oluyor. Harçlık avans açtırmak istiyorsanız size en yakın olan Ziraat Bankasına giderek başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu kart sayesinde öğrenciler harçlık avans alabiliyorlar. Daha Fazlasını Öğrenmek ve Keyifli Bir Okuma Deneyimi Yaşamak İçin İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımızı da Okuyabilirsiniz!🌟Among Us İsimleri 2024 yazımızı okuyabilirsiniz

Harçlığınız ne kadar kaldığından haberdar olmak için de internet bankacılığı aracılığı ile veya Ziraat Bankası ATM’lerinden bu bilgiye erişebilirsiniz. Bu yöntemler sizin için yeterli değil ise harçlık avans açtırma sms yolu ile yani 4747’ye HARÇLIK AVANS BAKİYE yazıp SMS göndermeniz yeterli olacaktır. Yazımızın devamında tam olarak 7 tane kyk harçlık avans nakit çekme yöntemden bahsediyoruz.

KYK Harçlık Avans Nakite Çevirme Yöntemleri🟢

KYK Harçlık Avans Nakite Çevirme
KYK Harçlık Avans Nakite Çevirme

Harçlık avans çekilir mi? İnsanların Harçlık avans hesaplarını bu kadar önemsemesinin sebebi, alışverişte kullanılan bir hesap olmasıdır. Hesabı nakit olarak kullanmak kişinin kendisine kalmış bir şeydir. Ayrıca bu harçlık avans çekmek ve nakit paraya çevirmenin yollarını arayan kişilerde epey fazladır. Bizde bu yöntemleri araştırdık ve sizler için KYK Harçlık Avans Nakite Çevirme yöntemlerini bir araya getirdik.

Marketten Nakite Çevirme

Mağaza, manav, market veya bakkal gibi alışveriş yapmış olduğunuz yerlere gidip Harçlık Avansı Nakite Çevirme yöntemini uygulayabilirsiniz. Hesabınızdaki para karşılığında nakit para alabiliyorsunuz. Bu en çok kullanılan yöntemlerden birisidir. Fakat komisyon alan yerler olduğu için tanıdık veya sürekli alışveriş yaptığınız yerlerde bu yöntemi kullanmanız sizin için daha iyi olur.

Tosla Harçlık Avans Nakite Çevirme

Tosla Harçlık Avans Nakite Çevirme
Tosla Harçlık Avans Nakite Çevirme

Bu Tosla Harçlık Avans Nakite Çevirme yöntemini kullanabilmek için Akbank Tosla uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Fakat önemli bir nokta var ki bu işlemler sadece tek bir kişi adına yapılmaktadır.

 1. Uygulamaya kayıt olunuz.
 2. Daha sonra üyelik işlemlerini tamamlayınız.
 3. Hesaba bakiye ekle diyerek nakit avansınızı buraya bakiye olarak yükleyiniz.

Tosya uygulamasına yüklemiş olduğunuz bakiyenizi Akbank ATM’si ile ücretsiz çekebilir veya başka bir bankaya harçlık avanstan para gönderme işlemini yapabilirsiniz.

 • Parayı çekmek istiyorsanız Tosla uygulamasına girerek Para çek > ATM tuşlarına basınız.
 • Para tutarını için 10 TL ve katları tuşuna basınız.
 • Telefon ekranında çıkan referans kodunu ATM üzerinden “Tosla İşlemleri” kısmına girip paranızı çekiniz.

N11 Harçlık Avans Bozdurma

N11 Harçlık Avans Bozdurma son dönemde çok popüler bir yöntem olan n11 üzerinden nakit çevirme öğrencilerin sıkça yaptığı bir yöntemdir. n11 alışveriş sitesinden veya başka bir siteden alışveriş yapıp ardından hızlı bir şekilde iptal etmeniz gerekiyor. Daha sonra iade tutarı nakit paraya dönüşebilecek şeklinde hesabınıza aktarılacaktır. Burada önemli nokta ise hemen iptal etmenizdir. Para hesabınıza 48 saat içinde yatırılacağı söylenmektedir. Ancak her iade politikası aynı çalışmayabilir. Bu zaman alabilir o yüzden bunu göz ardı etmeyiniz.

Harçlık Avansı Nakite Çevirme Trendyol

Bu Harçlık Avansı Nakite Çevirme Trendyol yöntemi de yukarıdaki yöntem gibi kullanılabiliyor. n11 alışveriş sitesindeki yöntemi burada kullanan öğrenciler vardır. Siteye girdikten sonra bir alışveriş sonrasında hemen geri iptal edip para iadesini hesabınıza göndereceklerdir. Sadece bu biraz zaman alabiliyor.

Harçlık Avansı Nakite Çevirme fastPay

fastPay, DenizBank’ın şubesiz banka hizmetidir. fastPay sayesinde harçlık avansınızı burada bozdurabilme imkanına sahipsiniz. Bunu yapabilmek için fastPay uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Harçlık Avansı Nakite Çevirme fastPay uygulamasını aşağıdaki aşamaları uygulayarak yapabilirsiniz.

 • Uygulamayı açıp üye olunuz.
 • Daha sonra hesabınıza girip para ekle kısmından kart bilgilerinizi giriniz.
 • Ardından bir tutar belirleyiniz.

Yaptığınız işlem onaylandıktan sonra Ziraat nakit avans hesabından bu uygulamaya paranızı göndermiş oluyorsunuz. Hesaba gelen parayı da sizin kullandığınız bankaya göndererek nakit para elde edebilirsiniz.

Hesap Ödeyerek Nakite Çevirme

Öğrencilerin sürekli bir yerlere gidip çay veya kahve içtiği yerler olmuştur. Bu yerlerde arkadaşlarınızın hesaplarını harçlık avans aracılığı ile ödeyip size nakit para verebilirler. Bu çok sık kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemi arkadaşlarınızla birlikte olduğunuz her yerde uygulayabilirsiniz. Böylece harçlık avans para çekme yöntemini bu şekilde yapabilirsiniz.

Altın Alarak Nakite Çevirme

Bu yöntemde diğer birkaç yöntem gibi popülerdir. Altın alarak öğrenciler harçlık avanslarını belki değerlendirmek için belki de nakit paraya çevirmek için kullanırlar. Bu yöntemi yapmak için de bir kuyumcuya gidip harçlık avans hesabınızdan alın alabilirsiniz. Aldığınız altını da başka bir kuyumcudan nakit paraya çevirebilirsiniz. Ancak altın alıp satarken biraz zararınız olacaktır. Fakat KYK Harçlık Avans Nakite Çevirme yöntemlerinde bu çok sık kullanılmaktadır.

Papara Harçlık Avans Çevirme

Papara,  FinTech alanında faaliyet gösteren bir kart sistemidir. Özellikle Papara sayesinde harçlık avansınızı burada bozdurabilme şansınız vardır. Bunu yapabilmek için Papara uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Papara Harçlık Avans Çevirme yöntemleri için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

 • Uygulamayı açıp üye olunuz.
 • Daha sonra hesabınıza girip para ekle kısmından kart bilgilerinizi giriniz.
 • Ardından bir tutar belirleyiniz. Kendi kartınıza para aktarın.

Öğrencilerin en çok ve başarılı bulduğu ziraat harçlık avans nasıl çekilir ile alakalı 8 yöntemi sizler için anlattık. Sizin için en kolay yöntem hangisi ise onu uygulayabilirsiniz. Burada bahsetmediğimiz diğer başarılı yöntemler varsa eğer yorum kısmında bizlere belirtebilirsiniz. Böylece yazımızı okuyan diğer insanlarda bu bilgilerden faydalanmış olur.

Bankkart Genç Harçlık Avans Nakite Çevirme

Bankkart Genç Harçlık Avans, birçok bankanın sunduğu bir hizmettir. Bu hizmet, banka müşterilerine kredi kartı limitlerinin belirli bir oranında ön ödemeli nakit avans sağlar. Ancak, bu avanslar genellikle yüksek faiz oranlarına sahiptir ve kredi kartı borcu gibi işleyebilirler.

Bankkart Genç Harçlık Avansı nakite çevirmek mümkün olabilir. Bunun için, öncelikle bankanızın avans limitlerini kontrol etmeniz gerekebilir. Bankanızın size sunduğu avans limiti, genellikle kredi kartı limitinizin belirli bir yüzdesi kadardır. Sizde dilerseniz Bankkart Genç Harçlık Avans Nakite Çevirme yapabilirsiniz.

Harçlık Avansı Nakite Çevirme yazımız ile alakalı sıkça sorulan soruları sizler için bir araya getirdik. Sizin de sormak istediğiniz sorular varsa yorum kısmında belirtmeyi unutmayınız.

Ayrıca, rehber kategorimizdeki son yazılara ulaşabilirsiniz.

Son olarak Harçlık avans nakite çevirme konusu ile alakalı güncel bilgilerin yer aldığı videoyu aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, ana sayfaya dönmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Son olarak yazımızı okuduğunuz için teşekkür ederiz. Takipte kalın.

5/5 - (4 Oy)
“KYK Harçlık Avansı Nakite Çevirme Yöntemi – 2024 – 8 Farklı Yol!” üzerine 8 yorum
Yorum yapın