Ana Sayfa » Oyun » Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni

Clash Of Clans 14 Seviye Köy Düzeni arıyorsanız doğru yerdesiniz. Belediye binası 14 için en iyi temel düzenleri sizin için seçtik. Bu COC BB14 önerileri hakkında daha fazla bilgi için yazımızın devamına geçelim.

Belediye Binası 14 oyunda çok önemli ve son seviyelerden biridir. Bu aşamada oldukça fazla binaya sahip olacaksınız. Böylece köy düzeni yapmak çok karmaşık olacaktır. Üzerinde çalışmanız gereken ilk şey köyünüzün güvenliği olmalıdır. Saldıranları engellemek için en etkili köy düzenleri hakkında önerilerimizi sunacağız. Merak etmeyin. Oldukça başarılı olan bu tasarımlar ile köyünüz artık çok güvende. Size saldıran kişilerin 3 yıldız alması neredeyse imkansıza yakın.

Son olarak bu tarz yazılar dikkatinizi çekiyor olabilir. Daha farklı seviyeler için verdiğimiz Clash of Clans Köy Düzeni ile en iyi temel düzeninizi bulabilirsiniz. Bağlantı linki daha fazlasına ulaşabilirsiniz.

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 11. seviye belediye binası köy düzeni için bazı şaşırtıcı düzenleri ve kısa açıklamaları ile bahsedilmiştir. Açıklamalar, oyuncuların aynı üssü herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca oyuna entegre etmesini sağlar. 

2023 yılında kupa, ganimet koruma ve klan savaşı için kullanabileceğiniz en iyi clash of clans inşaatçı üssü 14. seviye köy düzeni sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem de savaşlarda klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız. Bizde kalmasın dedik.

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni

Oldukça etkili olan bu köy düzeni oyuncular arasında çok popüler. O yüzden herhangi bir köy düzenini kopyaladıktan sonra tabanda bazı değişiklikler yapmanızın iyi olacağını unutmayın.


İşte en başarılı Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni. Bu üs, klan çatışmasının yeni bir güncellemesinden sonra yapıldı. 3 yıldız alınması imkanız olan bu köy düzenini denemenizi öneriyorum. 

Buradaki tüm temel düzenler, en son Clash of Clans Güncellemesi ile güncel olduğunu hatırlatalım.


Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 14 Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Clash of Clans 14 Seviye Belediye Binası Köy Düzeni

Bu, Clash of Clans 14 Seviye Belediye Binası Köy Düzeni en sevdiğim üslerden biri . Bunu bir kez deneyin beğenmezseniz sizin için aşağıda çok daha fazla önerimiz var.


Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 11. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


14. Seviye Köy Düzeni

İşte 14. Seviye Köy Düzeni için yeni üs önerileri. Linklerin hepsi çalışıyor ve güncel. Üssü kopyala düğmesine tıkladığınızda, sizi oyuna yönlendirecektir, ardından düzenleri seçerek temel düzenleri oraya yapıştırabilirsiniz.


Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni 2023

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni 2022

Tüm Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni 2023, anti süper birlikler, anti elektro ejderha, anti Pekka bobaat, anti madenci, anti 2 yıldız, anti 3 yıldız, anti madenci, kısaca anti-her şey köy düzenidir. Bu köyden kaynak toplamak ve 3 yıldız almak imkansız. Fakat internette bulduğunuz bir üssü kullanıyorsanız, her zaman biraz değiştirmeye çalışmanız gerektiğini unutmayınız. 


Bu yazımıza benzer olan Clash Of Clans 12. Seviye Köy Düzeni yazımızı da okuyabilirsiniz.


Clash of Clans 14 Seviye Köy Düzeni Link

Clash of Clans 14 Seviye Köy Düzeni Link

Clash of Clans 14 Seviye Köy Düzeni Link için en iyi anti 3 yıldız köy düzeni mi arıyorsunuz? Bu üs anti elektro ejderha olan klan savaşında size yardımcı olacaktır. Tüm hava savunması farklı bir bölmede ve kapalı değildir. Esas olan savunma kulelerinin ortada olmasıdır, bu nedenle hava saldırıları ile herhangi bir yıldız elde etmek zor olacaktır.


Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni Kopyala

Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni Kopyala

En başarılı Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni Kopyala hakkında konuşalım. Bu köy düzeni anti-her şey tabanıdır. 1 yıldız almak bile çok zordur. Denenmiştir.


Clash of Clans 14. Seviye Savaş Düzeni

COC oyunun en eğlenceli günleri elbette klan savaşlarıdır. Eğer sağlam klanınız ile savaşlara başladıysanız özellikle kötü bir düzenle savaşlara katılmanız kabul edilemez. 2023 yılında oldukça mantıklı hazırlanmış Clash of Clans 14. Seviye savaş Düzeni önerilerinden birini kopyalayıp kullanmayı unutmayınız.

Clash of Clans 14. Seviye Savaş Düzeni

Temel tasarımı nedeniyle 1 yıldız savaş düzeni diyebiliriz. Ayrıca saldırılara karşı barikat görevi gören ek duvarlara sahip. Oldukça fazla savunma binası olması etkili bir köy düzeni yapıyor.


En İyi BB14 Köy Düzeni

En İyi BB14 Köy Düzeni

En İyi BB14 Köy Düzeni

Burada, üssünüzü en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak en iyi En İyi BB14 Köy Düzeni bulacaksınız. BB14, Giga tesla ile 5. seviye bir yükseltmeye sahiptir. Belediye binasını yok ettikten sonra, Giga patlaması zehir büyüsü yayacaktır. Bu Giga patlama zehir büyüsü birliklerinizi yavaşlatacak ve hasar verecektir. Buradaki bb 14 köy düzeni bu şekildedir.


Nulls Clash Köy Düzeni 14

Nulls Clash Köy Düzeni 14

Nulls Clash Köy Düzeni 14, belediye binası 14 tasarımına uygun orman manzarasına sahip olacak. Belediye binasını 14. seviyeye yükseltmek, yaklaşık 19 gün kadar sürer. Bu güncelleme ile ekstra 25 duvar alacaksınız. Duvarları yükseltmek çok zordur. Fakat duvarları yükseltmek köy savunmanız için çok önemlidir.


Clash Tuber Köy Binası 14 Düzeni

Clash Tuber Köy Binası 14 Düzeni

Temel analizi yapalım. Her şeyden önce,  Clash Tuber Köy Binası 14 Düzeni merkezinde iyi bir şekilde korunuyor, çünkü biz o tek yıldızı üssünde kurtarmak istiyoruz. Şimdi savunmaya sistemini anlatalım. Tabanın tamamını kaplayacak şekilde yerleştirilirler ve taban her taraftan sağlam şekilde korunuyor. Havanlar, okçu kulesi, büyücüler üssün dış bölmelerine doğru yerleştirildi. Bu, 2023’deki en iyi Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzenidir.


Yeni belediye binası 14’te, yeni evcil hayvanlar nedeniyle kupayı zorlamak çok zor olacak. Bu yüzden BB14 kaynak koruma ve kupa üssü için her şeye karşı güçlü olan bir temel oluşturdum.


Clash Tuber Köy Binası 14 Düzeni

İşte en başarılı Clash of Clans 14 Seviye Belediye Binası Köy Düzeni. Bu üs, klan çatışmasının yeni bir güncellemesinden sonra yapıldı. Bu etkili düzen yukarıda bahsedilen üsse benzerdir. Bazı öğeler farklı yerlere yerleştirdik. Diğer tarafta dev bombaların olduğunu ve bu düzende hava savunmasının konumunun da değiştiğini görebilirsiniz.


Son olarak 14. seviye belediye binası köy düzeni yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

Son olarak coc 14 seviye köy düzeni ile alakalı yazımızın içeriğinde birden çok stratejik bilgi görsel ve link bulunmaktadır. Bunlara bakarak köyünüzü geliştirebilirsiniz.

3.3/5 - (14 Oy)
“Clash of Clans 14. Seviye Köy Düzeni” üzerine bir yorum
Yorum yapın