Ana Sayfa » Oyun » Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri İle!

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri İle!

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni yazımızla sizlerleyiz. Belediye binası 11 için en iyi temel düzenleri sizin için listeledik. Bu COC BB11 önerileri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin. Oldukça başarılı olan bu köy düzenleri ile köyünüz artık güvende. Size saldıran kişilerin 3 yıldız alması artık imkansız. Verdiğimiz Clash of clans köy düzeni Kopyala ile en iyi temel düzeninizi bulup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu seviyede dikkat etmemiz gereken özelliklerin başında hava savunmalarının oldukça iyi iş yapmasıdır. Bu sistem en önemli savunma taktiklerinden biridir. Önerilerimizi yaparken en çok bu özelliğe dikkat ettik. Önerilerimize geçmeden önce bu tarz yazıların devamı için Clash of Clans Köy Düzeni bağlantısına tıklayıp diğer seviyeler hakkında birçok tasarıma ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlere coc 11. seviye köy düzeni 2023 hakkında bilgiler verelim.

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni 2023

Vereceğimiz köy tasarımları ile köyünüzü oldukça savunmalı bir hale getireceksiniz. 2023 yılında kupa, savunma ve kaynak koruma için kullanabileceğiniz en iyi Clash Of Clans 11. Seviye Köy Düzeni öneri listemiz sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız.

Kupa Köy Düzeni

Kupa köy düzeninde asıl amaç belediye binasını korumak olduğunu belirtelim. 11 seviyeden daha iyi bir ligde mücadele etmek için kullanabileceğiniz kupa tasarımlarını sizlere listeliyoruz.

11 seviye köy düzeniPin
11 seviye köy düzeni

coc 11 seviye köy düzeniPin
coc 11 seviye köy düzeni

bb11 köy düzeniPin
bb11 köy düzeni

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni 2022Pin
Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni 2023

Pin

Pin

11 belediye köy düzeniPin
11 belediye köy düzeni

11 seviye köy binası düzeniPin
11 seviye köy binası düzeni

Pin

belediye binası 11 köy düzeniPin
belediye binası 11 köy düzeni

Ganimet Koruma Köy Düzeni

COC oyununda kaynaklar bizim için çok değerlidir. Onların kolayca çalınmasını elbette istemeyiz. 11 seviye ganimet koruma köy düzeninde savunma binalarımızı kaynakları koruyacak şekilde yerleştiriyoruz. İşte kullanabileceğiniz örnekler:

bb 11 köy düzeniPin
bb 11 köy düzeni

belediye 11 köy düzeniPin
belediye 11 köy düzeni

Clash of Clans 11. Seviye Köy DüzeniPin
Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

kb 11 köy düzeniPin
kb 11 köy düzeni
  • Kopyalama Linki

11 seviye belediye binasıPin
11 seviye belediye binası

clash of clans belediye 11Pin
clash of clans belediye 11

11.seviye köy binası düzeniPin
11. seviye köy binası düzeni

clash of clans 11 seviye belediye binasıPin
clash of clans 11 seviye belediye binası

Klan Savaşı Köy Düzeni

COC oyunun en keyifli zamanları elbette klan savaşlarıdır. Eğer sağlam klanınız ile savaşlara başladıysanız kötü bir düzenle savaşmanız klanınız için kabul edilemez. Klan savaşları için BB 11 üssü tasarlamak istiyorsanız, o zaman odak noktanız belediye binanızı korumak olmalıdır. Tasarlamakla uğraşmam diyorsanız eğer tavsiyelerimize bakabilirsiniz. Oldukça akıllıca hazırlanmış 11. seviye klan savaşı köy düzenlerinden birini kopyalayıp kullanabilirsiniz.

clash of clans 11 seviye köy düzeni en iyi savunmaPin
clash of clans 11 seviye köy düzeni en iyi savunma

clash of clans bb11 köy düzeniPin
Clash of clans bb11 köy düzeni

11 seviye köy düzeni yeniPin
11 seviye köy düzeni yeni

Coc bb11 köy düzeniPin
Coc bb11 köy düzeni

11 seviye belediye binası köy düzeniPin
11 seviye belediye binası köy düzeni

Yukarıdaki clash of clans 11. seviye köy düzeni kopyalama linkleri sayesinde istediğiniz köy düzenini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Coc 11. Seviye Köy Düzeni 2023

Hepimizin yakına bildiği ve kısaltması COC olan Clash Of Clans son derece popüler bir oyundur. Bu oyunda köyünüzün düzeni saldırılara karşı koymak için çok önemlidir. Özellikle de Belediye binanızı orta taraflara koymanız son derece elzemdir. Coc 11. Seviye Köy Düzeni 2023 yaparken aşağıdakilere dikkat etmelisiniz:

  • Önemli binaları ortaya koymalısınız.
  • Kenarlara kuleler ve surlar yerleştirmelisiniz.
  • Bölmeli bir yapı rakibi yavaşlatacaktır.

BB 11 Seviye Köy Düzeni

Özellikle belediye binasına göre köy düzeni kurmak gereklidir. Çünkü en önemli binanız BB’dir. Kısaltmasını genellikle duyarsınız, kısaltma da “Belediye Binası” Kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. BB 11 Seviye Köy Düzeni ile ilgili birçok örneği yukarıda paylaştık. Bizim seçtiğimiz favori 11. Seviye köy düzeni aşağıdadır.

BB 11 Seviye Köy Düzeni Pin
BB 11 Seviye Köy Düzeni

11. Seviye Köy Düzeni

2023 yılında Clash Of Clans bağlantısına sahip yeni 11. Seviye Köy Düzeni önerilimize son vermeden önce bir kaç daha meta önerisinde bulunacağız. Bu köy düzenleri, kupa toplamak veya ganimet için kullanılabilir.  Belediye binanızı hava ve kara saldırılarına karşı daha güçlü hale getirmek için aşağıdaki üssü kopyalayabilirsiniz.

11. Seviye Köy DüzeniPin
11. Seviye Köy Düzeni

11. Seviye Köy DüzeniPin
11. Seviye Köy Düzeni

Sonuç

Genellikle 10 seviyeden sonra yerleşimler çok daha fazla önem kazanmaktadır. Özellikle de 11. seviyedeki binaların konumları size oyunu kazandıracak en önemli etkenlerin başında gelmektedir. 11. Seviye Köy Düzeni Örneklere bakarak kendi yerleşiminizi de oluşturabilirsiniz.

Bir sonraki level için detaylara Clash of Clans 12. Seviye Köy Düzeni bağlantısından erişebilirsiniz.

Clash of Clans 11 Seviye Köy Düzeni yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni ve Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni konuları için ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

5/5 - (6 Oy)
“Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni – Kopyalama Linkleri İle!” üzerine 3 yorum
Yorum yapın

47