Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni yazımızla sizlerleyiz. Belediye binası 11 için en iyi temel düzenleri sizin için listeledik. Bu COC BB11 önerileri hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin. Oldukça başarılı olan bu köy düzenleri ile köyünüz artık güvende. Size saldıran kişilerin 3 yıldız alması artık imkansız. Verdiğimiz Clash of clans köy düzeni Kopyala ile en iyi temel düzeninizi bulup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu seviyede dikkat etmemiz gereken özelliklerin başında hava savunmalarının oldukça iyi iş yapmasıdır. Bu sistem en önemli savunma taktiklerinden biridir. Önerilerimizi yaparken en çok bu özelliğe dikkat ettik. Önerilerimize geçmeden önce bu tarz yazıların devamı için Clash of Clans Köy Düzeni bağlantısına tıklayıp diğer seviyeler hakkında birçok tasarıma ulaşabilirsiniz. Şimdi sizlere coc 11. seviye köy düzeni 2022 hakkında bilgiler verelim.

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

Vereceğimiz köy tasarımları ile köyünüzü oldukça savunmalı bir hale getireceksiniz. 2022 yılında kupa, savunma ve kaynak koruma için kullanabileceğiniz en iyi Clash Of Clans 11. Seviye Köy Düzeni öneri listemiz sizlerle. Böylece hem kaynaklarınızı korumuş olacaksınız hem klan arkadaşlarınıza mahcup olmayacaksınız.

Kupa Köy Düzeni

Kupa köy düzeninde asıl amaç belediye binasını korumak olduğunu belirtelim. 11 seviyeden daha iyi bir ligde mücadele etmek için kullanabileceğiniz kupa tasarımlarını sizlere listeliyoruz.

11 seviye köy düzeniPin
11 seviye köy düzeni

coc 11 seviye köy düzeniPin
coc 11 seviye köy düzeni

bb11 köy düzeniPin
bb11 köy düzeni

Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni 2022Pin
Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni 2022

Pin

Pin

11 belediye köy düzeniPin
11 belediye köy düzeni

11 seviye köy binası düzeniPin
11 seviye köy binası düzeni

Pin

belediye binası 11 köy düzeniPin
belediye binası 11 köy düzeni

Ganimet Koruma Köy Düzeni

COC oyununda kaynaklar bizim için çok değerlidir. Onların kolayca çalınmasını elbette istemeyiz. 11 seviye ganimet koruma köy düzeninde savunma binalarımızı kaynakları koruyacak şekilde yerleştiriyoruz. İşte kullanabileceğiniz örnekler:

bb 11 köy düzeniPin
bb 11 köy düzeni

belediye 11 köy düzeniPin
belediye 11 köy düzeni

Clash of Clans 11. Seviye Köy DüzeniPin
Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni

kb 11 köy düzeniPin
kb 11 köy düzeni
  • Kopyalama Linki

11 seviye belediye binasıPin
11 seviye belediye binası

clash of clans belediye 11Pin
clash of clans belediye 11

11.seviye köy binası düzeniPin
11. seviye köy binası düzeni

clash of clans 11 seviye belediye binasıPin
clash of clans 11 seviye belediye binası

Klan Savaşı Köy Düzeni

COC oyunun en keyifli zamanları elbette klan savaşlarıdır. Eğer sağlam klanınız ile savaşlara başladıysanız kötü bir düzenle savaşmanız klanınız için kabul edilemez. Klan savaşları için BB 11 üssü tasarlamak istiyorsanız, o zaman odak noktanız belediye binanızı korumak olmalıdır. Tasarlamakla uğraşmam diyorsanız eğer tavsiyelerimize bakabilirsiniz. Oldukça akıllıca hazırlanmış 11. seviye klan savaşı köy düzenlerinden birini kopyalayıp kullanabilirsiniz.

clash of clans 11 seviye köy düzeni en iyi savunmaPin
clash of clans 11 seviye köy düzeni en iyi savunma

clash of clans bb11 köy düzeniPin
Clash of clans bb11 köy düzeni

11 seviye köy düzeni yeniPin
11 seviye köy düzeni yeni

Coc bb11 köy düzeniPin
Coc bb11 köy düzeni

11 seviye belediye binası köy düzeniPin
11 seviye belediye binası köy düzeni

Yukarıdaki clash of clans 11. seviye köy düzeni kopyalama linkleri sayesinde istediğiniz köy düzenini rahatlıkla yapabilirsiniz.

Clash of Clans 11 Seviye Köy Düzeni yazımız sonuna geldik. Okuduğunuz için teşekkür ederiz. Dilerseniz oyun ile alakalı diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca Clash Of Clans 7. Seviye Köy Düzeni ve Clash Of Clans 5. Seviye Köy Düzeni konuları için ilgili bağlantıları ziyaret edebilirsiniz.

İsterseniz bizdekalmasin.com adresinden ana sayfamıza da göz gezdirebilirsiniz.

5/5 - (3 Oy)
“Clash of Clans 11. Seviye Köy Düzeni” üzerine 2 yorum
Yorum yapın

41