Validol Damla Kullananların Yorumları

Validol Damla Kullananların Yorumları yazımız ile karşınızdayız. Validol Damla kaşıntı ve kaygı bozukluklarının tedavisinde kullanılan güçlü bir ilaçtır. Yazımız içerisinde bu ilacı kullananlar, nasıl kullanıldığını, yan etkilerinden, fiyatından vs. bahsedeceğiz. Bu tarz ilaçları doktor tarafından yazılan bir reçete olmadan kesinlikle kullanmayınız.

Validol Damla Nedir?

Validol Damla ruhsal sıkıntıyı, huzursuzluk halini ve kaşıntının tedavisinde kullanılmakta olan güçlü bir ilaçtır. Erişkinlerde anksiyete bozukluklarının semptomatik tedavisinde de kullanılmaktadır. Bunların yanında cerrahi operasyonlar için ameliyat öncesi ön tedavide de kullanılmaktadır.

Validol Damla Nasıl Kullanılır?

Hastanın tedaviye verdiği yanıta göre dozaj ve kullanım süresi ayarlanır. İçerisinde 30 damla 50 mg Hidroksizin HCl içermektedir. Kaygı bozukluğunuzun tedavisinde bu ilacı kullanıyorsanız genel olarak doz günlük 3’e bölünerek alınır. Kaşıntı tedaviniz için kullanıyorsanız bu ilacı tedaviye yatmadan önce 25 mg alarak başlayabilirsiniz. Cerrahi operasyonlar öncesinde kullanılacak ise duruma göre 1 veya 2 kez kullanılır. Anestezi yapılmadan önceki gece bir uygulamanın ardından ve operasyondan bir saat önce bir uygulama daha yapılır.

Validol Damla Kullananların Yorumları
Validol Damla Kullananların Yorumları

Validol Damla Fiyat

Eczanelerde satılan Plastik kapaklı 20 ml’lik renkli cam şişelerde bulunan Validol Damla’nın Fiyatı 40 TL ile 45 TL arasındadır. Reçeteli olarak alınır. İlacı alırken son kullanma tarihine dikkat edin ayrıca ilacı içtikten sonra ağzını kapatmayı unutmayın.

Validol Damla Ne İşe Yarar?

Bu ilaç bir çok rahatsızlığın çözümünde etkin rol oynamaktadır. Alerjik sebeplere bağlı olarak ortaya çıkan kaşıntıların tedavisinde, erişkinlerde kaygı bozuklarının tedavisinde, cerrahi operasyonlar öncesi kullanılabilen etkili bir ilaçtır.

Validol Damla Yan Etkileri

Bu ilacın içerisinde bulunan maddelere duyarlı olan kişilerde bazı yan etkiler görülebilir. Bu yan etkilerden biri olursa lütfen doktorunuza veya size en yakın hastaneye gidiniz. Bu yan etkiler şunlardır:

  • Uykusuzluk
  • Baş Ağrısı
  • Aşırı Duyarlılık Durumu
  • Titreme
  • Karaciğer fonksiyon testlerinde anormallikler
  • Kurdeşen
  • Ateş
  • Halsizlik
  • Bulantı Olması

Validol Damla Kullananlar

Bu ilacı almadan önce kişilerdeki belirgin özellikler şunlardır; Ruhsal sıkıntı, huzursuzluk hali, erişkinlerde kaygı görülür. Bunun yanında tabi baş ağrısı, kusma gibi çeşitli kişiye özgü belirtiler de görülmektedir.

İlacı aldıktan sonra kendimi harika hissediyorum. Üretenlere teşekkür ediyorum

Meltem Hanım

Bu ilacı aldığımdan beri sürekli uyuyorum. Çok da etkisini görmedim.

Süleyman Bey

Düzenli kullanmama rağmen istediğim sonucu alamadım.

Deniz Hanım

Validol damlayı kullandıktan sonra kaygılarım azaldı. Çok etkili bir ilaç.

Samet Bey

Validol Uyutur Mu?

Bu damlanın uyku yapma durumu vardır bu yüzden ona göre kullanılmalıdır.

Validol Damla Kilo Aldırır Mı?

Bu ilacın kilo aldırma gibi bir durumu yoktur. Validol’un kiloya hiçbir etkisi yoktur.

Validol Damla Bağımlılık Yapar Mı?

Bağımlılık yapma gibi bir durumu söz konusu değildir.

Validol Damla Sakinleştirir Mi?

Birçok kişide sakinleştirici bir etki yaptığı görülmüştür.

Validol Damla Kullananların Yorumları yazımızın sonuna geldik. Bu tarz Kullananlar ile alakalı yazılarımızın devamı gelecektir. Takipte kalın.

Sağlık ve ilaç kategorimizdeki yazılara aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Ana sayfaya gitmek için bizdekalmasin.com bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Aşağıdan yazımızı oylayabilirsiniz.

Yorum yapın